Wyraz:
  WSZYSTKIE OGŁOSZENIA   NAJNOWSZE   DODAJ OGŁOSZENIE  
login: hasło:
Nie masz konta? Możesz je założyć TUTAJ
Motoryzacja
Kupię
Sprzedam
Motocykle
Ciężarowe
Części i akcesoria


Praca
Dam pracę
Szukam pracy

Sprzedam
Agd/Dla domu
RTV
Komputery
Pozostałe


Społeczność
Gratis oddam/przyjmę
Korepetycje
Zgubiono/Znaleziono
Materialy budowlane
Sprzedam
Kupię
Maszyny i urządzenia

Artykuły dziecięce
Sprzedam
Kupię

Turystyka
Wypoczynek
REGULAMIN

KONTAKT

INFORMACJE O SERWISIE

REKLAMA


OGŁOSZENIA
Wyświetlane 1 do 15, strony: << 1 2 >>

Motoryzacja Części i akcesoria (30)


Pełna Ochrona Zarządu za Zobowiązania art 299
Kupimy udziały w spółkach znajdujących się na krawędzi bankructwa. Jesteśmy firmą godną zaufania i cieszymy się zaufaniem wielu zadowolonych klientów. Występujemy w roli upadłego i podejmujemy się negocjacji z pracownikami i wierzycielami. Oferujemy pomoc dla udziałowców/członków Zarządów Spółek, którzy mogą ponieść odpowiedzialność majątkową za zobowiązania zadłużonej spółki, poprzez wdrożenie skutecznego planu naprawczego dla podmiotu, który utracił płynność finansową na skutek działań niesolidnych kontrahentów, sezonowych przestojów w płatnościach bądź innych czynników "urzędniczych", które są najczęstszą przyczyną problemów. Nasza działalność to przede wszystkim podjęcie czynności zmierzających do ograniczenia odpowiedzialności zarządu za zobowiązania spółki wynikające z art. 299 K.s.h oraz art. 21 Prawa upadłościowego i naprawczego a także art. 116 Ordynacji podatkowej, jak i również art. 586 K.s.h. Pomagamy w trakcie, jak i przed kontrolami z UKS/KAS/ZUS. Tworzymy skuteczne wehikuły optymalizacyjne w kontekście nowych przepisów K.s.h. Ustawy o rachunkowości, JPK, etc. obejmującą skuteczną ochronę Twojego majątku. Najważniejsza jest skuteczność wdrażanych rozwiązań, które z punktu widzenia etyki mogą być kontrowersyjne ale zgodne z obowiązującym prawem. Jeżeli borykacie się Państwo z podobnymi problemami, zapraszamy do kontaktu z nami. Zapewniamy kompleksową pomoc. Z naszą firmą mogą się Państwo kontaktować pod numerem telefonu: 601-685-195. Oraz adresem mailowym: kupiespolkekazda@gmail.com Zapraszamy również na naszą stronę internetową, na której znajdziecie Państwo wszystkie potrzebne informacje: www.fabrykakreatywna.com (sier9)

Region: Częstochowa    E-mail Napisz !
Dodano 3 dni temu          Ważne do: 2019-11-17 14:30:56


Zalety niezależnych serwisów samochodowych
Kiedy nasze Audi traci już gwarancje od producenta, to pojawia się przed nami możliwość korzystania z usług, jakie oferuje niezależny serwis Audi. W Warszawie i każdym większym mieście takie punkty są dla nas dostępne i nie ma powodu do omijania niezależnego serwisu, ilekroć chodzi o typową, rutynową obsługę pogwarancyjną samochodu. Także w przypadku bardziej skomplikowanej naprawy, odwiedziny w niezależnym serwisie będą dla nas korzystniejsze. Chodzi tu oczywiście o koszt, jaki będziemy zmuszeni ponieść w przypadku naprawy.

Region: Częstochowa     Telefon: 22 616 00 53
    E-mail Napisz !       Adres: Ojcowska 2      02-918 Warszawa
Strona: https://www.autoreduta.pl/serwis
Dodano 22 dni temu          Ważne do: 2019-10-29 09:16:29


Łożyska liniowe
Nasza strona internetowa to kompletne kompendium wiedzy na temat łożysk liniowych. Opisujemy również tematykę prowadnic szynowych. Prezentujemy naszym czytelnikom: - różne rodzaje łożysk i prowadnic, - szczegółowe opisy techniczne - porównania - bazę instrukcji użytkowania Zapraszamy do wizyty na naszej stronie i korzystania z zawartych na niej treści. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do dyspozycji.

Region: Inny     Telefon: (73) 035 35 35
    E-mail Napisz !       Adres: I Pułku Ułanów Krechowieckich 18      Augustów
Strona: http://lozyska-liniowe.com.pl
Dodano 24 dni temu          Ważne do: 2021-03-28 16:15:53


Zabezpiecz swój samochód w Detailing Garage
Decydując się na kupno nowego samochodu należy o niego odpowiednio zadbać. Bez problemu pomożemy Ci zabezpieczyć nowy lakier w Warszawie i okolicach. Nasi pracownicy skupiają się przede wszystkim na jakości i dostosowują usługi do najbardziej wymagających klientów. Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia naszej strony internetowej.

Region: Inny     Telefon: 796-415-078
    E-mail Napisz !       Adres: Ul. Zagójska 7a      04-160 Warszawa
Strona: http://detailing-garage.pl
Dodano 35 dni temu          Ważne do: 2019-10-16 14:18:15


France Car - części do samochodów francuskich
Prezentujemy części do samochodów francuskich w sklepie internetowym. Dostarczamy: - oryginalne lub tańsze części do aut, zawsze rozsądnie do budżetu klienta, - podstawowe środki eksploatacyjne, chociażby oleje, - drobne akcesoria, np. czujniki parkowania, zaślepki felgi. Zalety: - pomoc stacjonarna w Krakowie lub konsultacje telefoniczne, - zdobywamy doświadczenie od 2006 roku, - części do aut francuskich otrzymujecie Państwo zawsze na czas Kontakt: 600 815 818.

Region: Inny     Telefon: (12) 415 33 99
    E-mail Napisz !       Adres: Pocieszka 11a      Kraków
Strona: https://france-car.com.pl
Dodano 43 dni temu          Ważne do: 2021-09-05 06:24:02


Digitronic Autogas
DIGITRONIC AUTOGAS to specjalista w dostarczaniu dopasowanych na miarę systemów instalacji autogazowych bazujących na niezastąpionych produkowanych we Włoszech częściach. Firma kładzie szczególny nacisk na to, aby montowane instalacje były najlepiej dopasowane pod względem nie tylko ekonomii, ale także bezpieczeństwa i wydajności. DIGITRONIC AUTOGAS udostępnia kierowcom zawsze najlepiej dopasowane do ich potrzeb systemy LPG, które służą przez wiele lat. W dodatku, dzięki bardzo wnikliwej weryfikacji warsztatów zakładających zestawy, firma jest pewna, że wszyscy kierowcy otrzymują maksimum korzyści płynących z konwersji ich aut na autogaz. DIGITRONIC AUTOGAS to instalacje zarówno do aut wyposażonych w napędy z znanym pośrednim wtryskiem paliwa, jak również cieszącymi się, szczególnie ostatnio, dużym zainteresowaniem aut z bezpośrednim wtryskiem. Dzięki temu firma dostarcza zestawy LPG do zdecydowanej większości dostępnych na rynku pojazdów. W ofercie firmy znajdują się również komponenty zamienne do instalacji, takie jak sterowniki, reduktory, wtryskiwacze, filtry, zawory, wielozawory i wiele innych. Wszystkie dostępne części mają potrzebne homologacje. Produkty te pochodzą od znanych i godnych zaufania producentów, z którymi DIGITRONIC AUTOGAS dzięki wieloletnim partnerskim relacjom stale rozwija linie produktowe. DIGITRONIC AUTOGAS już teraz dostarcza najlepiej dopasowane zestawy instalacji autogazowych do ponad 40 krajów na całym świecie – również w Polsce. Dzięki stale sprawdzanej jakości i wydajności komponentów liczba ta stale rośnie i z pewnością będzie rosła.

Region: Inny     Telefon: 572717525
    E-mail Napisz ! Strona: https://digitronicgas.pl/kalkulator-lpg/
Dodano 50 dni temu          Ważne do: 2019-10-01 13:10:33


Silniki krokowe
Silniki krokowe to coś, czemu poświęciliśmy dużą część życia. Dziś naszą wiedzą, którą zdobywaliśmy przez lata, chętnie podzielimy się również z Państwem. W jednym miejscu znajdziecie Państwo wiele kluczowych informacji na temat silników, a więc tego, jak są zbudowane i sterowane. Więcej informacji o nas i silnikach krokowych znajdziecie na silniki-krokowe.com.pl. Zapraszamy.

Region: Inny     Telefon: (73) 035 35 35
    E-mail Napisz !       Adres: I Pułku Ułanów Krechowieckich 18      Augustów
Strona: http://silniki-krokowe.com.pl
Dodano 52 dni temu          Ważne do: 2021-06-29 12:37:54


Katalog prowadnic liniowych
Jeśli szukasz bloga, który pozwoli Ci zdobyć informacje na temat prowadnic liniowych to trafiłeś w odpowiednie miejsce. Zapewniamy, że na naszym blogu informacje są: - ciekawe - rzetelne - interesujące - podane w sposób czytelny Omawiamy między innymi takie rodzaje prowadnic jak: - THK - HIWIN - REXROTH - INA Regularne odwiedzanie naszego portalu każdemu pozwoli zdobyć dużo ciekawej i interesującej wiedzy. Zapraszamy serdecznie.

Region: Inny     Telefon: (73) 035 35 35
    E-mail Napisz !       Adres: I Pułku Ułanów Krechowieckich 18      Augustów
Strona: http://prowadnice-szynowe.pl
Dodano 52 dni temu          Ważne do: 2021-04-17 11:22:01


Koła łańcuchowe i napędy łańcuchowe
Główną tematyką prezentowanego bloga są łańcuchy, koła łańcuchowe i inne elementy zaliczane do tej grupy. Wszystkie informacje są sprawdzone, ponieważ dodają je fachowcy znający się na temacie. Na stronie można znaleźć opisy konkretnych typów łańcuchów, ich wady i zalety, przydatne porady oraz zdjęcia i materiały filmowe.

Region: Inny     Telefon: (73) 035 35 35
    E-mail Napisz !       Adres: I Pułku Ułanów Krechowieckich 18      Augustów
Strona: http://naped-lancuchowy.pl
Dodano 52 dni temu          Ważne do: 2021-03-08 10:56:21


Zenox.pl - części do maszyn rolniczych
Zenox.pl jest sklepem internetowym, w jakim każdy rolnik bądź prawdziwy gospodarz domu odnajdzie coś do swojego gospodarstwa. Możesz kupić przez naszą stronę części do pojazdów rolniczych takich jak Bizon, Ursus, Zetor i dużo innych, a także części do ciągników zachodnich oraz kombajnów. Wyłącznie na Zenox.pl odnajdziesz doskonałej klasy części zamienne do pojazdów rolniczych w wyjątkowych cenach. Z nami będziesz bezpieczny w trakcie pracy na gospodarstwie czy lesie. Kupisz u nas odzież oraz obuwie ochronne, które dokładnie uchroni Cię przed uszkodzeniem ciała w trakcie pracy. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty!

Region: Częstochowa    E-mail Napisz !       Adres: Al. Niepodległości 36      61-714 Poznań
Strona: http://www.zenox.pl/
Dodano 52 dni temu          Ważne do: 2019-09-29 08:25:13


oferta Kredyt - Łatwa i szybka pożyczka - Naj
oferta Kredyt - Łatwa i szybka pożyczka - Najlepsza stawka Udzielamy pożyczek dla osób fizycznych, finansujemy również Twoje projekty szybko i sprawnie. Dla wszystkich Twoich potrzeb: pożyczki osobiste na konsumpcję, kredyt hipoteczny, swap kredytowy, zamiana długów na wszystkie długi w pojedynczej pożyczce, kredyt szkolny dla studentów, kredyt na sfinansowanie zakupu samochodu, czas wolny, szczęśliwe wydarzenia ( śluby, ...), wzrastając z 6 000 € do 75 000 000 euro, jesteśmy po twojej stronie, aby zapewnić Ci potrzebne finansowanie. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji. E-mail : raimobrun00@gmail.com

Region: Stare Miasto    E-mail Napisz !       Adres: 24000      24000

Dodano 69 dni temu          Ważne do: 2019-09-12 22:30:08


Cześci do pras New Holland
Jesteśmy firmą, która istnieje od 1989 roku i zajmuje się dostarczaniem wysokiej jakości części do maszyn rolniczych. Mamy bardzo bogatą ofertę, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Dostarczamy między innymi części do pras, kosiarek, maszyn uprawowych czy też ładowaczy. Gwarantujemy, że współpraca z nami dla każdego jest doskonałym wyborem. Zapewniamy bardzo niskie ceny, które z całą pewnością każdemu pozwolą dokonać u nas zakupów. Dodatkowo w razie potrzeby nasza ekipa specjalistów pomoże w wyborze odpowiedniego produktu. Oferta: - Części do ciągników - Części do kombajnów - Części do silników - Części do kosiarek - Części do pras - Części do sieczkarni - Części do siewników - Części do owijarek - Części do maszyn budowlanych - Części ładowarek - Części do zgrabiarek - Pasy klinowe - Oleje i smary - Filtry - Łożyska

Region: Inny     Telefon: (85) 712 45 20
    E-mail Napisz !       Adres: Wesoła 3      Dąbrowa Białostocka
Strona: https://mechanik-sc.pl/new-holland,c118,pl.html
Dodano 76 dni temu          Ważne do: 2021-05-16 16:41:08


Łożyska igiełkowe do maszyn przemysłowych
Blog o łożyskach igiełkowych. Główne tematy: - łożyska kulkowe zalety i wady, budowa, funkcje, - łożyska mechaniczne ślizgowe, - podział łożysk toczonych, historia części maszyn przemysłowych. Inne: - katalog łożysk i wyszukiwarka, - zdjęcia i praktyczne filmy, - wskazówki odnośnie konserwacji maszyn przemysłowych. Zachęcamy do kontaktu przez serwis.

Region: Inny     Telefon: (73) 035 35 35
    E-mail Napisz !       Adres: I Pułku Ułanów Krechowieckich 18      Augustów
Strona: http://lozysko-igielkowe.com.pl
Dodano 86 dni temu          Ważne do: 2021-08-05 14:30:44


Sklep motoryzacyjny Kraków
Wysokiej jakości części do samochodów, szybka realizacja zamówień, to wszystko w naszym sklepie. Moto-Net powstał w 2008 roku, a nasza oferta to setki różnych wyrobów. Pewna i solidna hurtownia części samochodowych to właśnie atut, którym możemy się pochwalić. Pośród ogromnego wyboru części, znajdziesz te, które właśnie potrzebujesz.

Region: Inny     Telefon: (12) 352 29 55
    E-mail Napisz !       Adres: Miejscowość Kocmyrzów 112      Kocmyrzów
Strona: https://sklepmotonet.eu/
Dodano 158 dni temu          Ważne do: 2021-03-26 07:02:04


Części do pras rolujących i kostkujących
Mechanik to hurtownia oferująca części rolnicze. W branży działamy już od 1989 roku. Obecnie prowadzimy sprzedaż internetową części do ciągników oraz kombajnów najbardziej znanych światowych marek. Posiadamy kompleksowy wybór części do ciągników i maszyn firmy Lamborghini, John Deere, Fendt, New Holland, Massey Ferguson, Kubota, Renault. W naszej hurtowni można dokupić osprzęt silnika, paski klinowe, łańcuchy. Polecamy także części do maszyn uprawowych, siewników, rozsiewaczy nawozów, kosiarek i wielu innych maszyn rolniczych.

Region: Inny     Telefon: (85) 712 45 20
    E-mail Napisz !       Adres: Wesoła 3      Dąbrowa Białostocka
Strona: https://mechanik-sc.pl/czesci-do-pras,cp65,pl.html
Dodano 260 dni temu          Ważne do: 2020-10-07 17:44:52


Wyświetlane 1 do 15, strony: << 1 2 >>


Nieruchomości
Kupię
Sprzedam
Szukam do wynajęcia
Mam do wynajęcia
Zamienię


Firmy - Usługi
Szukam fachowca
Wykonuję

Kupię
Agd/Dla domu
RTV
Komputery
Pozostałe


Odzież
Sprzedam
Kupię
Dodatki
Telefony
Sprzedam
Kupię
Zamienię
Akcesoria


Przyjaciele/Randki
Poznam Kobietę
Poznam Mężczyznę
Pozostałe


Wyraz:
Region:
allegazeta.pl nie odpowiada za treści ogłoszeń i wynikłe z nich kontakty
jak również zastrzega prawo do usunięcia ogłoszeń
bez podania przyczyn.
Copyright © 2012 allegazeta.pl - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Na naszej stronie znajdą Państwo ogłoszenia drobne przeróżnych kategorii: praca, nieruchomości, motoryzacja, różne marki: VW, BMW, Opel, Skoda, Fiat, Citroen, Ford, Mazda, sprzedam, kupię, zamienię, odzież, telefony różnych firm jak Motorola, SonyEricsson, Nokia, LG, akcesoria, motocykle, dla domu, społeczność, zgubiono, dom, znaleziono, korepetycje, AGD, RTV, pokoje, kwatery, stancje, do wynajęcia, firmy, usługi i wiele innych. Nie zabraknie także aktualności z miasta, informacji o imprezach, koncertach i eventach. Częstochowa 2012.
| Get FireFox! | | BYKOM-STOP - Poprawna pisownia i ortografia w Internecie | PHP-Fusion 5.01