Wyraz:
  WSZYSTKIE OGŁOSZENIA   NAJNOWSZE   DODAJ OGŁOSZENIE  
login: hasło:
Nie masz konta? Możesz je założyć TUTAJ
Motoryzacja
Kupię
Sprzedam
Motocykle
Ciężarowe
Części i akcesoria


Praca
Dam pracę
Szukam pracy

Sprzedam
Agd/Dla domu
RTV
Komputery
Pozostałe


Społeczność
Gratis oddam/przyjmę
Korepetycje
Zgubiono/Znaleziono
Materialy budowlane
Sprzedam
Kupię
Maszyny i urządzenia

Artykuły dziecięce
Sprzedam
Kupię

Turystyka
Wypoczynek
REGULAMIN

KONTAKT

INFORMACJE O SERWISIE

REKLAMA


OGŁOSZENIA
Wyświetlane 1 do 8

Nieruchomości Sprzedam (8)


Działki budowlane
Sprzedam działki budowlane - 7 parceli w Korfantowie przy ul. Powstańców Śląskich. Lokalizacja - wylot na Łącznik. Powierzchnia od 10 do 13 arów.

Region: Częstochowa     Telefon: 508239626
    E-mail Napisz !       Adres: ul.Powstańców Śl.16a      48-317 Korfantów
Strona: http://www.schodek.eu
Dodano 20 dni temu          Ważne do: 2018-04-30 13:25:32


Działka inwestycyjna na hotel, łowisko
Sprzedam działkę o powierzchni 16,8 ha w Korfantowie, położoną między rzeczką a lasem, żadnych terenów przemysłowych. Obok znajduje się działające sanatorium z krytym basenem. Bliskość centrum sprawia, że teren jest idealnym miejscem do inwestycji dla celów turystycznych. Na działce znajduje się staw o powierzchni około 5,5 ha, który przy agroturystyce posłużyłby za łowisko. Pobór wody bezpośrednio z rzeczki. Prąd i woda na działce, gaz - około 50m od działki. Teren do wykorzystania zgodnie z MPZP pod agroturystykęlub działalność rekreacyjną

Region: Częstochowa     Telefon: 508239626
    E-mail Napisz !       Adres: ul.Powstańców Śl.16a      48-317 Korfantów
Strona: http://www.schodek.eu
Dodano 20 dni temu          Ważne do: 2018-04-30 13:02:30


Działka inwestycyjno-przemysłowa
Oferuję do sprzedaży działkę na terenie Korfantowa o powierzchni 95 arów. Według zagospodarowania przestrzennego teren jest przeznaczony na: gastronomię, handel detaliczny, rekreację, rozrywkę, urządzenia sportu i rekreacji, mieszkania towarzyszące. Dopuszcza się również sytuowanie działalności nieuciążliwej. Nieruchomość jest w kształcie kwadratu przy drodze asfaltowej. Dogodny dojazd z autostrady, 43 km od Opola

Region: Częstochowa    E-mail Napisz !       Adres: ul.Powstańców Śl.16a      48-317 Korfantów
Strona: http://www.schodek.eu
Dodano 20 dni temu          Ważne do: 2018-04-30 12:52:13


Działka rekreacyjna
Przedmiotem sprzedaży jest działka rekreacyjna o powierzchni 8 ha. Większość działki zajmuje staw rybny, hodowlany /ok.5,5ha/. Staw jest zarybiony z pozwoleniem wodno-prawnym. Miejsce jest bardzo malownicze i ciche, położone blisko centrum miasteczka, a jednocześnie na uboczu. Obok działki przepływa rzeczka, a widok jest na miejski park krajobrazowy. W planie zagospodarowania przestrzennego jest możliwość budowy domu mieszkalnego i kompleksu rekreacyjno-turystycznego. Do działki doprowadzony jest prąd i woda.

Region: Częstochowa     Telefon: 508239626
    E-mail Napisz !       Adres: ul.Powstańców Śl.16a      48-317 Korfantów
Strona: http://www.schodek.eu
Dodano 20 dni temu          Ważne do: 2018-04-30 12:30:20


Ciechocinek 13 działek budowlanych
Trzynaście działek budowlanych posiadających różne powierzchnie, pojedynczo lub w całości (od 972n2 do 1329m2), położonych w granicy miasta Ciechocinka na Podolu przy ul. Nieszawskiej a drogą wewnętrzną ciągnącą się w kierunku Raciążka. Pas działek zamyka Aleja 700lecia. (zdjęcia) Sto metrów za tablicą informacyjną po lewej stronie ulicy znajdują się przedmiotowe działki. fot.2 Wszystkie media w ulicy - woda, gaz, tel. internet. Kanalizacja zaprojektowana i budowana przez gminę w tym roku. Prąd ze stacji trafo (słup), stojący w sąsiedztwie działek. Odległość od centrum (Grzybek, Park Zdrojowy)ok.1900m. Decyzja o warunkach zabudowy zawiera m.in. zabudowę jednorodzinną, dwukondygnacyjną, dach dwuspadowy z nieuciążliwą działalnością gospodarczą i udziale powierzchni biologicznie czynnej 50%. Idealny rozkład budowanych pomieszczeń domu względem stron świata. Błoga cisza i spokój tego terenu, w sąsiedztwie budowane domy. Kameralny widok na wzgórza Raciążka z ruinami zamku dopełniają reszty sielskiej egzystencji. Odległość od Wisły ok.1000m. Przykładowa wartość pierwszej działki. Ciechocinek - kurort jedenastu sanatoriów, dalsza rozbudowa infrastruktury hotelarsko-wypoczynkowej, nabrzeża wiślanego a nade wszystko zatwierdzona budowa w tym roku stopnia wodnego (tamy) na Wiśle w sąsiedzkim Siarzewie, postawi gminy Raciążek i Ciechocinek w czołówce gmin prężnie się rozwijających gospodarczo i turystycznie, zapewniając wkrótce nowe miejsca pracy. TAKA OKAZJA MOŻE SIĘ JUŻ NIE POWTÓRZYĆ ! Zdecydowanie zainteresowanym udzielę bezpośrednio szczegółowych informacji. Perspektywiczna inwestycja celowa, przynosząca zysk, sukces, satysfakcję i zadowolenie!!! e-mail: kowalskigdynia06@gmail.com kom: 506 106 106

Region: Częstochowa    E-mail Napisz !
Dodano 20 dni temu          Ważne do: 2018-03-01 11:27:01


Wyszukiwarka mieszkań
Portal Wyszukiwarkamieszkan.pl umożliwia znalezienie nowoczesnych inwestycji budowlanych (mieszkania, domy, apartamenty, lokale użytkowe) w korzystnych cenach. Wystarczy określić interesujące nas parametry, a dzięki wyszukiwarce znajdziesz wszystkie interesujące oferty. Na stronie znajdują się wyłącznie najlepsi deweloperzy z całej Polski. Jest to gwarancja uczciwości oraz profesjonalizmu. Przedsiębiorstwa deweloperskie mogą starać się o współpracę z portalem. Znalezienie się na liście polecanych deweloperów niesie za sobą wiele korzyści.

Region: Stare Miasto     Telefon: 501545789
    E-mail Napisz !       Adres: Jeżewskiego 5f      Warszawa
Strona: http://www.wyszukiwarkamieszkan.pl/deweloperzy/warszawa
Dodano 44 dni temu          Ważne do: 2018-04-06 08:50:24


Ciechocinek - 14 działek budowlanych
Czternaście działek budowlanych,mających różne powierzchnie od 972m2 do 1329m2,mieszczących się granicy Miasta Ciechocinka na Podolu przy ul.Nieszawskiej a drogą wewnętrzną,ciągnącą się w kierunku Raciążka.Pas działek zamyka Aleja 700lecia. Wszystkie media w ulicy-woda,gaz,telefon,internet. Kanalizacja zaprojektowana,budowana przez gminę w tym roku. Prąd ze stacji(trafo),stojący w sąsiedztwie działek. Odległość od centrum(Grzybek,Park Zdrojowy)ok.1900m. Decyzja o warunkach zabudowy zawiera m.in.zabudowę jednorodzinną,dwukondygnacyjną,dach dwuspadowy z nieuciążliwą działalnością gospodarczą i udziale powierzchni biologicznie czynnej 50%. Idealny rozkład budowanych pomieszczeń domu względem stron świata. Błoga cisza i spokój tego terenu,w sąsiedztwie wybudowane i budujące się domy. Kameralny widok na wzgórza Raciążka wraz z ruinami zamku,dopełniają reszty sielskiej egzystencji. Odległość do Wisły ok.1000m. Ciechocinek - kurort jedenastu sanatoriów,dalsza rozbudowa infrastruktury hotelarsko-wypoczynkowej,nabrzeża wislanego a nade wszystko zatwierdzona budowa w tym roku stopnia wodnego(tamy),w sąsiednim Siarzewie,postawi gminy Raciążek i Ciechocinek w rzędzie gmin prężnie się rozwijających gospodarczo i turystycznie,zapewniając wkrótce nowe miejsca pracy. TAKA OKAZJA MOŻE SIĘ JUŻ NIE POWTÓRZYĆ! Zdecydowanie zainteresowanym udzielę szczegółowych informacji, Perspektywiczna inwestycja celowa,przynosząca zysk,sukces,satysfakcję i zadowolenie!

Region: Inny     Telefon: 506 106 106
    E-mail Napisz !
Dodano 53 dni temu          Ważne do: 2018-03-28 17:24:55


dhapartamenty.pl
Zapraszamy Was do skorzystania z naszej strony http://www.dhapartamenty.pl/. Jeżeli wybieracie się na wakacje do Trójmiasta, to właśnie u nas znajdziecie najlepsze noclegi. W naszej ofercie znajdziecie apartamenty, nowocześnie wyposażone, bardzo wygodne oraz komfortowe. Nasze lokalizacje znajdują się w najlepszych trójmiejskich inwestycjach budowlanych. Gdańsk, Gdynia, Sopot - to miasta, które warto odwiedzić. Tym bardziej więc zachęcamy do skorzystania z naszej unikalnej oferty. Pozwólcie sobie na odrobinę luksusu.

Region: Częstochowa    E-mail Napisz ! Strona: http://www.dhapartamenty.pl/
Dodano 76 dni temu          Ważne do: 2018-03-05 00:01:41


Wyświetlane 1 do 8


Nieruchomości
Kupię
Sprzedam
Szukam do wynajęcia
Mam do wynajęcia
Zamienię


Firmy - Usługi
Szukam fachowca
Wykonuję

Kupię
Agd/Dla domu
RTV
Komputery
Pozostałe


Odzież
Sprzedam
Kupię
Dodatki
Telefony
Sprzedam
Kupię
Zamienię
Akcesoria


Przyjaciele/Randki
Poznam Kobietę
Poznam Mężczyznę
Pozostałe


Wyraz:
Region:
allegazeta.pl nie odpowiada za treści ogłoszeń i wynikłe z nich kontakty
jak również zastrzega prawo do usunięcia ogłoszeń
bez podania przyczyn.
Copyright © 2012 allegazeta.pl - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Na naszej stronie znajdą Państwo ogłoszenia drobne przeróżnych kategorii: praca, nieruchomości, motoryzacja, różne marki: VW, BMW, Opel, Skoda, Fiat, Citroen, Ford, Mazda, sprzedam, kupię, zamienię, odzież, telefony różnych firm jak Motorola, SonyEricsson, Nokia, LG, akcesoria, motocykle, dla domu, społeczność, zgubiono, dom, znaleziono, korepetycje, AGD, RTV, pokoje, kwatery, stancje, do wynajęcia, firmy, usługi i wiele innych. Nie zabraknie także aktualności z miasta, informacji o imprezach, koncertach i eventach. Częstochowa 2012.
| Get FireFox! | | BYKOM-STOP - Poprawna pisownia i ortografia w Internecie | PHP-Fusion 5.01