Wyraz:
  WSZYSTKIE OGŁOSZENIA   NAJNOWSZE   DODAJ OGŁOSZENIE  
login: hasło:
Nie masz konta? Możesz je założyć TUTAJ
Motoryzacja
Kupię
Sprzedam
Motocykle
Ciężarowe
Części i akcesoria


Praca
Dam pracę
Szukam pracy

Sprzedam
Agd/Dla domu
RTV
Komputery
Pozostałe


Społeczność
Gratis oddam/przyjmę
Korepetycje
Zgubiono/Znaleziono
Materialy budowlane
Sprzedam
Kupię
Maszyny i urządzenia

Artykuły dziecięce
Sprzedam
Kupię

Turystyka
Wypoczynek
REGULAMIN

KONTAKT

INFORMACJE O SERWISIE

REKLAMA


OGŁOSZENIA
Wyświetlane 1 do 12

Nieruchomości Sprzedam (12)


Mieszkanie na sprzedaż w Trójmieście
Chcą Państwo zmienić miejsce zamieszkanie? Dalej planujecie mieszkać w Gdańsku, Gdyni czy Sopocie? Biuro Jagieło Nieruchomości ma dla Państwa propozycję – mieszkanie na sprzedaż w Trójmieście. Oferujemy wiele tego typów lokali, umiejscowionych w wielu, atrakcyjnych punktach. Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji oraz doradztwo naszego agenta, także w kwestiach uzyskania kredytu hipotecznego.

Region: Inny     Telefon: 505 500 922
    E-mail Napisz !       Adres: Konrada Guderskiego 7/5      80-180 Gdańsk
Strona: http://www.jagielonieruchomosci.pl
Dodano 1 dni temu          Ważne do: 2020-05-26 13:07:00


Garaże betonowe – Grunnt Garaże
W naszej ofercie proponujemy garaże betonowe w wielu wariantach, a cena każdego z nich jest zaskakująco niska.Jesteśmy dynamiczną i rozwijającą się firmą specjalizującą się w produkcji oraz bezpośredniej sprzedaży monolitycznych garaży żelbetowych w wersjach pojedynczych, podwójnych lub szeregowych.Podstawowa wersja garażu to surowy garaż betonowy z podłogą lub bez podłogi oraz z otworami wentylacyjnymi. W zależności od potrzeb Klienta, możemy wykonać także gotowy garaż prefabrykowany całkowicie wykończony lub garaż tylko w ustalonym zakresie (np. tylko brama i/lub izolacja dachu). Zapraszamy ADRES ul. Górnośląska 78 42-480 Poręba woj. śląskie KONTAKT Tel: +48 797 511 966 Email: biuro@grunnt-garaze.pl https://www.grunnt-garaze.pl/

Region: Częstochowa    E-mail Napisz ! Strona: http://www.grunnt-garaze.pl/
Dodano 1 dni temu          Ważne do: 2020-03-27 13:06:56


Inwestycje mieszkaniowe – Trójmiasto
Jeśli planujesz kupić mieszkanie w Trójmieście, zwróć uwagę na inwestycje mieszkaniowe dewelopera Humbaka. Jest to w pełni profesjonalnie działająca firma, która oferuje klientom świetnie zrealizowane inwestycje. Mowa tu zarówno o mieszkaniach, jak i domach czy apartamentach usytuowanych w dogodnych lokalizacjach, blisko głównych ośrodków edukacyjnych i komercyjnych. Przestronne, nowoczesne przestrzenie mieszkalne, które są funkcjonalne to nasza specjalność. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony www i do kontaktu.

Region: Inny    E-mail Napisz ! Strona: https://www.humbaka.pl/
Dodano 16 dni temu          Ważne do: 2020-05-11 11:14:01


Dhapartamenty - wyszukiwarka trójmiejskich ap
W Trójmieście można kupić albo wynająć apartamenty w bardzo dobrej lokalizacji i w atrakcyjnych cenach. W wyszukiwaniu ofert pomoże nam sprawdzona wyszukiwarka Dhapartamenty. Apartamenty w Trójmieście znajdujące się na stronie to nieruchomości przeznaczone pod wynajem. Duża liczba znajdujących się tutaj ofert pozwala znaleźć właściwe rozwiązanie dla siebie. Jesteś właścicielem apartamentu w Trójmieście? Chcesz go wynajmować? Zadzwoń lub napisz do nas. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

Region: Inny     Telefon: +48 883 374 238
    E-mail Napisz ! Strona: https://www.dhapartamenty.pl/trojmiasto
Dodano 20 dni temu          Ważne do: 2020-05-07 23:13:15


Skup Zadłużonych Spółek oraz JDG/Kompensata Z
Tel: +48 608-146-176 DEBERG LIMITED Kupimy Każdą Spółkę: Z o.o. S.A. Jawną, Komandytową, Cywilną oraz Jednoosobowe Działalności Gospodarcze– zadłużone, jak i czyste. Interesuje nas praktycznie każdy rodzaj spółek, bez względu na wcześniejszą historię. Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą skontaktuj się z nami !- Oferujemy również całościową usługę błyskawicznej i efektywnej rejestracji spółek prawa handlowego w KRS, która obejmuje spółki jawne, komandytowe, komandytowo – akcyjne, partnerskie, z ograniczoną odpowiedzialnością. tel: +48 608-146-176 Proponujemy kompleksowe doradztwo w zakresie działaności gospodarczej, tworzenie wehikułów optymalizacyjnych dla bezpieczeństwa ekonomicznego wspólników, oraz organizację wszelkich formalności. oferujemy także efektywna pomoc wybiegająca w przyszłość a obejmująca konsekwencje: konfiskaty rozszerzonej, konsekwencji JPK/KAS, etc. optymalizujemy także Spółki pod artykuł 233 oraz 299 Kodeksu Spółek Handlowych, naszym priorytetem są działania polegające na ochronie środków finansowych osób fizycznych. jesteś zastraszany przez windykatora? zadzwoń do nas. www.naszeinwestycje.com tel: +48 608-146-176 biuro@naszeinwestycje.com (sty8)

Region: OstatniGrosz    E-mail Napisz !
Dodano 41 dni temu          Ważne do: 2020-04-16 20:08:17


Skup Zadłużonych Spółek/Kompensata Zobowiązań
DEBERG LIMITED Kupimy Każdą Spółkę – zarówno tych zadłużonych, jak i czystych. Interesuje nas praktycznie każdy rodzaj spółek, bez względu na wcześniejszą historię. Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą skontaktuj się z nami! ZAKŁADANIE SPÓŁEK - Oferujemy również całościową usługę błyskawicznej i efektywnej rejestracji spółek prawa handlowego w KRS, która obejmuje spółki jawne, komandytowe, komandytowo – akcyjne, partnerskie, z ograniczoną odpowiedzialnością, akcyjne. Proponujemy kompleksowe doradztwo w zakresie działalności gospodarczej, tworzenie wehikułów optymalizacyjnych dla bezpieczeństwa ekonomicznego wspólników, oraz organizację wszelkich formalności. Nasze usługi to także efektywna pomoc wybiegająca w przyszłość, a obejmująca konsekwencje: konfiskaty rozszerzonej, konsekwencji JPK, etc. optymalizujemy także Spółki pod 299 Kodeksu Spółek Handlowych, www.naszeinwestycje.com tel: +48 608-146-176 biuro@naszeinwestycje.com (sty2)

Region: Częstochowa    E-mail Napisz !
Dodano 50 dni temu          Ważne do: 2020-04-07 15:27:18


Ochrona Członków Zarządu w Spółkach z o.o. ar
Skup i sprzedaż Spółek oraz Jednoosobowych Działalności Gospodarczych. Optymalizacja Spółek/JDG w kontekście antywindykacji/obrony przed art. 233/299/586 K.s.h. Blokowanie powództwa o zapłatę wytoczonego Spółce przez wierzycieli, celem ochrony Zarządu przed skutkami art. 299 K.s.h.Chcesz sprzedać Spółkę lub JDG? Może interesuje Cię zakup gotowej Spółki lub proces rejestracji? Doradztwo Kryzysowe i Restrukturyzacyjne w Zakresie Ochrony Członków Zarządu. Ochrona majątku poprzez optymalizację procesu rejestracji Spółki. Ograniczenie ryzyka skutków działań przed i pokontrolnych. Odtwarzanie dokumentacji Spółek/JDG przez nowo powołany Zarząd zgodnie z Ustawą o Rachunkowości. Doradztwo w zakresie art. 233/299/586 Kodeksu Spółek Handlowych www.fabrykakreatywna.com biuro@fabrykakreatywna.com mobile: 601-685-195 (gru17)

Region: Częstochowa    E-mail Napisz !
Dodano 61 dni temu          Ważne do: 2020-03-27 23:16:21


Skupujemy Zadłużone Spółki , JDG, Antywind.
Prowadzimy Postępowania układowe, upadłościowe i restrukturyzacyjne. Oferujemy : * czasowe przejęcie zarządu spółki z o.o. S.A * prowadzenie zarządu przedsiębiorstwa na zlecenie * skup sprzedaż zadłużonych spółek z o.o. na polskim i europejskim rynku inwestycyjnym * ochrona majątku prywatnego w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą i następnie częściowe oddłużenie w instytucjach Skarbu Państwa * ochrona majątku prywatnego przed wierzycielam * ochrona majątku przedsiębiorstwa w sprawach spornych z instytucjami Skarbu Państwa * ochrona majątku w trakcie kontroli z US UKS ZUS PIP PIH etc. Kupujemy zadłużone spółki celem ich rozwoju i kontynuowania działalności. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży, świadczymy optymalne i skuteczne zarządzanie w zakresie stosowania procedur układowych i upadłościowych. Wprowadzając proces naprawczy finansów spółki. telefon 884-344-344 www.factoryofcompanies.com nice@factoryofcompanies.com (gru3)

Region: Częstochowa    E-mail Napisz !
Dodano 83 dni temu          Ważne do: 2020-03-05 08:26:26


Listwy wykończeniowe i panele podłogowe
Drzwi są wizytówką każdego domu, jednak po przekroczeniu progu szczególną uwagę zwracamy na podłogi. Sprzedajesz mieszkanie? Zastanów się jak podnieść jego wartość. Panele podłogowe do złudzenia przypominające drewniany parkiet zachwycą zainteresowanych mieszkaniem kupców. Drewniana kuchnia? W naszej kolekcji znajdują się panele odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz wilgoć. Odwiedź salony RuckZuck w całej Polsce. Porozmawiaj ze sprzedawcą i wybierz panele i listwy wykończeniowe odpowiednie dla Twojego wnętrza.

Region: Częstochowa    E-mail Napisz ! Strona: https://ruckzuck.pl/oferta/akcesoria
Dodano 85 dni temu          Ważne do: 2020-03-03 09:28:27


Inwestycje Milanówek - GalaDeweloper
Chcesz zakupić mieszkania w Milanówku? Przyjrzyj się nowym inwestycją w Milanówku, które przeprowadziła firma Gala Deweloper. Oferujemy Ci mieszkania na sprzedaż w dobrej cenie, blisko stolicy, 200 metrów od PKP Milanówek oraz w kameralnym osiedlu. Każdy budynek został wyposażony w windę, znajduje się tutaj park oraz garaż podziemny.

Region: Inny     Telefon: 570 571 547
    E-mail Napisz !       Adres: Piłsudskiego 29      Milanówek
Strona: https://galadeweloper.pl/natalowka/
Dodano 182 dni temu          Ważne do: 2021-11-12 07:43:25


Luksusowe Apartamenty - malychanieruchomoscip
Poszukujesz luksusowego apartamentu? Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Malycha Nieruchomości Premium. Zajmujemy się sprzedażą nieruchomości premium i inwestycyjnych. Oferujemy pośrednictwo w zakupie luksusowych apartamentów. Oferujemy również pośrednictwo w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości.

Region: Inny     Telefon: 668 436 366
    E-mail Napisz !       Adres: Królowej Aldony 6/3      Warszawa
Strona: https://malychanieruchomoscipremium.com/
Dodano 354 dni temu          Ważne do: 2021-07-28 06:57:56


Domy z garażem i ogrodem
Ze swoją ofertą chcielibyśmy wyjść do Klientów zainteresowanych wysokiej jakości mieszkaniami dostępnymi na rynku deweloperskim. Ze swojej strony jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu budynki wzniesione w oparciu o nowatorskie rozwiązania i spełniające normy stawiane budynkom energooszczędnym. Wszystkie informacje o nas i naszej ofercie znajdziecie Państwo na sgjdeweloper.pl. Zapraszamy.

Region: Inny     Telefon: 575 344 644
    E-mail Napisz !       Adres: Dąbrowszczaków 20      Gdańsk
Strona: http://sgjdeweloper.pl/
Dodano 719 dni temu          Ważne do: 2020-04-27 06:26:11


Wyświetlane 1 do 12


Nieruchomości
Kupię
Sprzedam
Szukam do wynajęcia
Mam do wynajęcia
Zamienię


Firmy - Usługi
Szukam fachowca
Wykonuję

Kupię
Agd/Dla domu
RTV
Komputery
Pozostałe


Odzież
Sprzedam
Kupię
Dodatki
Telefony
Sprzedam
Kupię
Zamienię
Akcesoria


Przyjaciele/Randki
Poznam Kobietę
Poznam Mężczyznę
Pozostałe


Wyraz:
Region:
allegazeta.pl nie odpowiada za treści ogłoszeń i wynikłe z nich kontakty
jak również zastrzega prawo do usunięcia ogłoszeń
bez podania przyczyn.
Copyright © 2012 allegazeta.pl - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Na naszej stronie znajdą Państwo ogłoszenia drobne przeróżnych kategorii: praca, nieruchomości, motoryzacja, różne marki: VW, BMW, Opel, Skoda, Fiat, Citroen, Ford, Mazda, sprzedam, kupię, zamienię, odzież, telefony różnych firm jak Motorola, SonyEricsson, Nokia, LG, akcesoria, motocykle, dla domu, społeczność, zgubiono, dom, znaleziono, korepetycje, AGD, RTV, pokoje, kwatery, stancje, do wynajęcia, firmy, usługi i wiele innych. Nie zabraknie także aktualności z miasta, informacji o imprezach, koncertach i eventach. Częstochowa 2012.
| Get FireFox! | | BYKOM-STOP - Poprawna pisownia i ortografia w Internecie | PHP-Fusion 5.01