Wyraz:
  WSZYSTKIE OGŁOSZENIA   NAJNOWSZE   DODAJ OGŁOSZENIE  
login: hasło:
Nie masz konta? Możesz je założyć TUTAJ
Motoryzacja
Kupię
Sprzedam
Motocykle
Ciężarowe
Części i akcesoria


Praca
Dam pracę
Szukam pracy

Sprzedam
Agd/Dla domu
RTV
Komputery
Pozostałe


Społeczność
Gratis oddam/przyjmę
Korepetycje
Zgubiono/Znaleziono
Materialy budowlane
Sprzedam
Kupię
Maszyny i urządzenia

Artykuły dziecięce
Sprzedam
Kupię

Turystyka
Wypoczynek
REGULAMIN

KONTAKT

INFORMACJE O SERWISIE

REKLAMA


OGŁOSZENIA
Wyświetlane 1 do 13

Firmy - Usługi Szukam fachowca (13)


Kompleksowa obsługa księgowa
Kompletna obsługa rachunkowa przyczynia się do tego, że nasze biuro rachunkowe jest bardzo dobrze odbierane przez zleceniodawców i chwali się renomą w branży. Określone usługi księgowe realizowane są z zastosowaniem najnowszych technologii i dostosowanych oprogramowani rachunkowych. Pracujący w firmie eksperci od księgowości mają wyjątkowo spore doświadczenie, które pozwala na swobodne nastawienie w pracy. Specjaliści skupiają się nie tylko na zbieraniu danych dla potrzeb rozliczeniowych, ale także projektują dla zleceniodawców spersonalizowane rozwiązania, dzięki jakim biznesmeni stają się liderami na rynku. Każdy klient, który zdecyduje się na to, aby nasze biuro księgowe realizowało usługi może liczyć, że do współpracy będzie oddelegowany dedykowany specjalista od księgowości, co zapewni ciągłość w obsługiwaniu spraw rachunkowych. Realizowana jest pełna księgowość lub księgowość uproszczona, zależnie od faktu, jakie są indywidualne potrzeby zleceniodawców. Oferujemy elektroniczny obieg dokumentów oraz program fakturowania, umożliwiający świadczenie usług wyłącznie wirtualnie. Posiadamy doświadczenie w rozliczaniu przedsiębiorstw mających różne profile oraz formy opodatkowania, tak samo na podstawie krajowych, jak i międzynarodowych aktów prawnych. Klienci, jacy się do nas skierują, mogą poczuć się pewniej, bo wszystkie świadczenia będą wykonane bez błędu i w terminie. Tak samo obsługa kadrowo-płacowa, jak i audyt wewnętrzny firmy są przez naszych pracowników realizowane na bazie rynkowych standardów. W dodatku przystosowane są stylem realizowania obowiązków do specyfiki dziedziny oraz czasu rozwoju działalności klienta. W przypadku świadczenia jakim jest pełna księgowość ze strony naszego biura księgowego można oczekiwać: prowadzenia ksiąg rachunkowych, prowadzenia rozrachunków z kontrahentami oraz odbiorcami, przygotowania i przesyłania deklaracji PIT, wyliczania podatku dochodowego, prowadzenia ewidencji środków trwałych a także wartości niematerialnych i prawnych, a także spersonalizowanego przygotowania polityki rachunkowości. Z wszystkich czynności przygotowujemy sprawozdania o charakterze finansowym.

Region: 3 Wieszczy     Telefon: 517 437 182
    E-mail Napisz !       Adres: Brzeska 24 bud B      03-741 Warszawa
Strona: https://finanseeg.pl
Dodano 9 dni temu          Ważne do: 2023-12-12 14:27:57


Sprawy gospodarcze, odszkodowawcze i inne
Specjalizacja „Kancelarii Młyńskiej”, a właściwie pracujących w niej wysoce wykwalifikowanych oraz doświadczonych adwokatów obejmuje sprawy spadkowe, sprawy rozwodowe, alimenty, kwestie związane z podziałem majątku, a także ze sprawami gospodarczymi i odszkodowaniami. Klienci doceniają Kancelarię nie tylko za szeroki zakres świadczonych usług, ale także za wysoki poziom świadczonych usług, profesjonalne doradztwo, zaangażowanie i rzetelność. „Kancelaria Młyńska” zlokalizowana jest w Gdańsku przy ulicy Młyńskiej 21.

Region: Częstochowa    E-mail Napisz ! Strona: https://www.kancelariamlynska.pl/zakres-uslug/
Dodano 25 dni temu          Ważne do: 2023-10-27 08:31:47


Esperal Włocławek - Grudziądz - Inowrocław
Uzależnienie od napojów wysokoprocentowych to choroba przewlekła, która wymaga terapii uzależnień. Od pewnego czasu proces ten powinno się także wspomagać farmakologią. Najczęściej wybierany jest zabieg - wszywkę alkoholową Esperal. Medykament podawany jest jednostkom, które mimo starań dalej powracają do spożywania trunków. Dzięki Esperalowi używka nie jest metabolizowana tak szybko przez wątrobę. Zabieg zaszycia alkoholowego jest szybki i bezbolesny, nie potrzebna jest dalsza hospitalizacja. Wszywka alkoholowa pozwala efektywnie wyeliminować chęć ponownego spożycia napojów wysokoprocentowych.

Region: Częstochowa     Telefon: +48 660 946 214
    E-mail Napisz !       Adres: Janosika 5A      85-794 Bydgoszcz
Strona: https://esperalbydgoszcz.pl/
Dodano 25 dni temu          Ważne do: 2023-11-26 03:11:47


Bezzwrotne dotacje na rozwój działalności
Uzyskanie bezzwrotnych dotacji unijnych jest możliwe dzięki działalności znakomitej, doświadczonej i profesjonalnej firmy doradczej: Edoradca. Środki te mogą być pozyskane na budowę lub rozbudowę hal produkcyjnych, zakup nieruchomości i budynków, zakup materiałów i prac budowlanych, zakup środków trwałych, maszyn i urządzeń, najem, dzierżawę lub leasing środków trwałych jak również gruntów i budynków oraz na działania produkcyjne. Jak działają eksperci Edoradcy? Odwiedź stronę internetową: edoradca.pl by zyskać informacje o tym.

Region: Częstochowa    E-mail Napisz ! Strona: https://edoradca.pl/dotacje-unijne/
Dodano 29 dni temu          Ważne do: 2023-10-23 14:31:12


Berckana — terapia ustawień rodzinnych
Większość ludzkich trosk ma swoje źródło w relacjach rodzinnych i w dzieciństwie. Miejsce spotkań terapeutycznych Berckana oferuje terapie z wykorzystaniem najlepszych metod dla ozdrowienia ciała i duszy, a jedną z nich są ustawienia rodzinne. Warszawa to miejsce, w którym życie nabrało wyjątkowo szybkiego tempa. By na chwilę je spowolnić i zastanowić się nad swoimi decyzjami, warto skorzystać z metody Berta Hellingera. Na warsztatach wspólnie można zastanowić się nad relacjami rodzinnymi, by dać ich pełny obraz. Dzięki temu można zmienić swoje nastawienie i ustawić się tak, by dać szansę do zmian zachowań, które rzutują na całe życie — zarówno prywatne, jak i zawodowe. Zapraszamy do kontaktu wszystkich chętnych do rozpoczęcia warsztatów.

Region: Inny     Telefon: 606 133 121
    E-mail Napisz !       Adres: ul. Dobra 4a      05-410 Józefów
Strona: https://berckana.pl/
Dodano 67 dni temu          Ważne do: 2023-10-15 13:17:41


Wynajem busów Gdańsk - albatrostravel.pl
 Albatros Travel to renomowana firma transportowa, która świadczy usługi na terenie Trójmiasta. Jej mocną stroną są nie tylko przewozy pracowników, ale również wynajem busów i autokarów. Pracują w niej wyłącznie doświadczeni kierowcy, dzięki którym podróże mijają szybko i przyjemnie. Za sprawą nowoczesnych busów wszystkie jazdy są w pełni bezpieczne i nie wzbudzają dyskomfortu u klientów. 

Region: Inny     Telefon: 607 374 333
    E-mail Napisz !       Adres: Wejherowska 3C      Dobrzewino k. Gdyni
Strona: https://albatrostravel.pl/
Dodano 248 dni temu          Ważne do: 2025-06-19 12:46:50


Psychoterapia online - pomagamy.pro
Pomagamy.pro to internetowy gabinet psychoterapeutyczny oferujący pomoc online z zakresu terapii indywidualnej i terapii par. Pacjenci mają możliwość uzyskania profesjonalnego wsparcia w radzeniu sobie z lękami, depresją, smutkiem, problemami w relacjach i innymi problemami. Pomagamy.pro dysponuje zespołem specjalistów stale podnoszących swoje kompetencje.

Region: Inny     Telefon: (22) 299 00 88
    E-mail Napisz !       Adres: Świerczewska 68      Szczecin
Strona: https://pomagamy.pro/
Dodano 283 dni temu          Ważne do: 2025-03-15 07:53:49


Trycholog Toruń - instytutcosmedic.com
Oferta Gabinetu Instytut Cosmedic zainteresuje wszystkie osoby, które szukają trychologa w Toruniu czy też trychologa w Inowrocławiu. Warto zaznaczyć, że specjaliści, którzy pracują w Instytut Cosmedic, oferują indywidualne konsultacje oraz pełne zaangażowanie. Co istotne, w ofercie opisywanego Gabinetu można znaleźć również zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.

Region: Inny     Telefon: 666 604 261
    E-mail Napisz !       Adres: Szubińska 47      Bydgoszcz
Strona: https://instytutcosmedic.com/
Dodano 339 dni temu          Ważne do: 2024-08-03 07:47:19


Fumigacja domu - fumigacja-domu.pl
Poszukujesz informacji na temat szkodników drewna? Zastanawiasz się, jak się ich skutecznie pozbyć? Sprawdź FUMIGACJA-DOMU.PL! To strona, z któej dowiesz się więcej o szkodnikach drewna (kornikach, spuszczelach pospolitych itp.) oraz metodach ich zwalczania. Ponadto znajdziesz tu też kontakt do firmy oferującej usługi z zakresu zwalczania owadów. Nie czekaj i sprawdź sam!

Region: Inny     Telefon: 606 888 889
    E-mail Napisz !       Adres: Warszawska 40/20      Garwolin
Strona: https://fumigacja-domu.pl/korniki-w-domu/
Dodano 350 dni temu          Ważne do: 2024-07-30 07:27:18


Producent krat Wema
Cieszącym się największą popularnością wyrobem firmy LOCH są kraty pomostowe wema. Firma z siedzibą w Koninie proponuje usługę ekspresowej produkcji krat pomostowych oraz innych produktów hutniczych np. prętów, siatek lub blach o różnych wymiarach dopasowanych do indywidualnych potrzeb klientów. Możliwa jest również sprzedaż wyrobów prosto z magazynu.

Region: Inny     Telefon: (60) 045 02 68
    E-mail Napisz !       Adres: Elżbiety Drużbackiej 3      Konin
Strona: https://aloch.pl
Dodano 350 dni temu          Ważne do: 2024-09-24 07:27:12


Spuszczel zwalczanie - spuszczel.info
Spuszczel to strona internetowa, na której znaleźć można rzetelne i sprawdzone informacje na tematy związane ze spuszczelem pospolitym oraz metodami ich zwalczania. Liczne opinie o zabiegach usuwania szkodników, bogata galeria zdjęć oraz porady profesjonalistów to wszystko znaleźć można na tym portalu internetowym. Nie czekaj więc i sprawdź Spuszczel już dzisiaj!

Region: Inny     Telefon: 606 888 889
    E-mail Napisz !       Adres: Warszawska 40/20      Garwolin
Strona: https://www.spuszczel.info/spuszczel-pospolity-zwalczanie/
Dodano 352 dni temu          Ważne do: 2024-12-24 06:50:18


Medycyna estetyczna - klinikamedikos.pl
Zabiegi botoksu, wolumetrii twarzy, powiększania ust, zamykania naczynek, a także wiele więcej tym właśnie zajmuje się MediKos, klinika, która zajmuje się między innymi medycyną estetyczną. Zespół doświadczonych lekarzy zapewnia indywidualne podejście do każdego pacjenta, przyjazną atmosferę, a także usługi na najwyższym poziomie. Nie czekaj i sprawdź MediKos już dzisiaj!

Region: Inny     Telefon: (51) 087 60 46
    E-mail Napisz !       Adres: Legionów 54      Gdynia
Strona: https://klinikamedikos.pl/medycyna-estetyczna/
Dodano 362 dni temu          Ważne do: 2024-08-16 07:12:13


Szkolenia przywództwo - szkolenia-menedzerski
Oferujemy wysokiej jakości szkolenia biznesowe. Stawiasz na rozwój pracowników Twojej firmy? Już dziś zapoznaj się z naszą wyjątkową ofertą szkoleń z przywództwa, asertywności czy cieszących się dużą popularnością warsztatów interpersonalnych. Posiadamy szerokie doświadczenie w skutecznym, a przy tym przystępnym oraz interesującym przekazywaniu wiedzy.

Region: Inny     Telefon: 537 370 573
    E-mail Napisz !       Adres: Sosnowa 13      Chorzów
Strona: https://www.szkolenia-menedzerskie.pl/
Dodano 611 dni temu          Ważne do: 2024-05-14 08:12:07


Wyświetlane 1 do 13


Nieruchomości
Kupię
Sprzedam
Szukam do wynajęcia
Mam do wynajęcia
Zamienię


Firmy - Usługi
Szukam fachowca
Wykonuję

Kupię
Agd/Dla domu
RTV
Komputery
Pozostałe


Odzież
Sprzedam
Kupię
Dodatki
Telefony
Sprzedam
Kupię
Zamienię
Akcesoria


Przyjaciele/Randki
Poznam Kobietę
Poznam Mężczyznę
Pozostałe


Wyraz:
Region:
allegazeta.pl nie odpowiada za treści ogłoszeń i wynikłe z nich kontakty
jak również zastrzega prawo do usunięcia ogłoszeń
bez podania przyczyn.
Copyright © 2012 allegazeta.pl - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Na naszej stronie znajdą Państwo ogłoszenia drobne przeróżnych kategorii: praca, nieruchomości, motoryzacja, różne marki: VW, BMW, Opel, Skoda, Fiat, Citroen, Ford, Mazda, sprzedam, kupię, zamienię, odzież, telefony różnych firm jak Motorola, SonyEricsson, Nokia, LG, akcesoria, motocykle, dla domu, społeczność, zgubiono, dom, znaleziono, korepetycje, AGD, RTV, pokoje, kwatery, stancje, do wynajęcia, firmy, usługi i wiele innych. Nie zabraknie także aktualności z miasta, informacji o imprezach, koncertach i eventach. Częstochowa 2012.
| Get FireFox! | | BYKOM-STOP - Poprawna pisownia i ortografia w Internecie | PHP-Fusion 5.01