Wyraz:
  WSZYSTKIE OGŁOSZENIA   NAJNOWSZE   DODAJ OGŁOSZENIE  
login: hasło:
Nie masz konta? Możesz je założyć TUTAJ
Motoryzacja
Kupię
Sprzedam
Motocykle
Ciężarowe
Części i akcesoria


Praca
Dam pracę
Szukam pracy

Sprzedam
Agd/Dla domu
RTV
Komputery
Pozostałe


Społeczność
Gratis oddam/przyjmę
Korepetycje
Zgubiono/Znaleziono
Materialy budowlane
Sprzedam
Kupię
Maszyny i urządzenia

Artykuły dziecięce
Sprzedam
Kupię

Turystyka
Wypoczynek
REGULAMIN

KONTAKT

INFORMACJE O SERWISIE

REKLAMA


OGŁOSZENIA
Wyświetlane 1 do 6

Firmy - Usługi Szukam fachowca (6)


Pozycjonowanie lokalne w Mapach
Pozycjonowanie lokalne w Mapach 247 zł netto/miesięcznie. Wyprzedź konkurencję! Co zyskasz: - Zwiększona sprzedaż - Opinie firmy dbającej o Swój wizerunek - Zaufanie klientów - Firma która faktycznie działa (będzie to widoczne w internecie) - Umożliwisz weryfikację potencjalnym klientom Swojej firmy - Utworzenie brandowych kont społecznościowych - Mocne linki pochodzące z kont social dla Twojej witryny - Wizerunek firmy, która dba o Swoich klientów odpowiadając na ich opinie - Wizerunek firmy, która dba o Swoich klientów odpowiadając na ich pytania - Wizerunek firmy, która co miesiąc przypomina o swojej ofercie w wielu miejscach internetu - Im dłużej z nami będziesz tym więcej pozytywnych śladów zostawisz w internecie Nasze działania w ramach opieki: Konta social - dodamy jedno dodatkowe konto social dla Twojej firmy - publikując wpis na Google Moja Firma opublikujemy go również na Twoich nowych kontach social - każdego miesiąca utworzymy kolejne dodatkowe konto (docelowo 12 kont) FAQ - przygotujemy FAQ  - wprowadzimy odpowiedzi na pytanie Twoich klientów  (5 miesiąc) + cyklicznie w kolejnych miesiącach Wpisy - opublikujemy wpisy co miesiąc na Twojej wizytówce GMF  (6 miesiąc) + cyklicznie w kolejnych miesiącach Strona Google  - stworzymy i opublikujemy Twoją stronę na GMF  (7 miesiąc) + cyklicznie w kolejnych miesiącach Konto wizytówki  - jeżeli już masz Google Moja Firma to wprowadzimy niezbędne poprawki  - jeżeli nie masz jeszcze Google Moja Firma to założymy je dla Ciebie  (1 miesiąc) Prawidłowy NAP  - poprawimy Google Moja Firma pod prawidłowy NAP - poprawimy NAP na Twojej stronie  - wprowadzimy NAP jako schemat, czyli czytelny dla robotów format, który wprowadza Google wraz z innymi wyszukiwarkami (2 miesiąc) Zdjęcia - ustalimy jakie zdjęcia należy dodać do Google Moja Firma  - wprowadzimy niezbędne zdjęcia  (3 miesiąc) + cyklicznie w kolejnych miesiącach Opinie  - zdobędziemy dla Ciebie opinie  - pokażemy Ci jak radzić sobie z negatywami  (4 miesiąc) + cyklicznie w kolejnych miesiącach NAJWAŻNIEJSZE - nie ważne w jaki sposób pozyskujesz klientów  - każdy klient sprawdzi Twoją firmę w internecie przed ostateczną decyzją zakupową - szukając nazwy Twojej firmy Google pokaże mu wizytówkę z GMF Zapraszamy do kontaktu w dni robocze w godzinach 8.00 -16.00 na numer 784040041, bądź e-mail: bok@setia.pl Link do szczegółowej oferty: https://www.setia.pl/google-moja-firma/ Cena usługi 247 zł netto miesięcznie Umowa na czas nieokreślony z jednomiesięcznym okresem wypowiedzenia

Region: Inny     Telefon: 784040041
    E-mail Napisz !       Adres: Milusińskich 2, Bielsko-BiałaStrona: http:// www.setia.pl
Dodano 7 dni temu          Ważne do: 2018-09-10 10:55:38


Usługa zapewnienia kadry kierowniczej TMF
Sukces konkretnego podmiotu gospodarczego w dużej mierze zależy od sposobu kierowania daną jednostką. Szczególną funkcję spełnia w tym przypadku dyrektor oraz wyższa kadra kierownicza. Niezbędnym czynnikiem jest w tym przypadku odpowiednia wiedza oraz doświadczenie niezbędne do zaspokajania potrzeb operacyjnych danej jednostki w zakresie szeroko rozumianego ładu gospodarczego. Korzystając z usług świadczonych przez zewnętrzne jednostki można mieć pewność, że podmiot gospodarczy będzie funkcjonował sprawnie, przynosząc pożądane efekty.

Region: Inny    E-mail Napisz ! Strona: http://bit.ly/TmfGroup
Dodano 13 dni temu          Ważne do: 2018-09-04 10:49:43


GemUR diament polskiego jubilerstwa
Powstaliśmy wiele lat temu. Prowadzimy rodzinną firmę Gemur będącą liderem w branży jubilerskiej. Klientom dostarczamy: - diamenty surowe - brylanty -metale szlachetne - kamienie szlachetne - bursztyn Ponadto znajomość branży i umiejętności jubilerów z Gemur pozwalają nam wykonać niespotykane wyroby jubilerskie. Jesteśmy marką godną zaufania, z najpiękniejszymi surowcami do produkcji biżuterii. Zapraszamy.

Region: Inny     Telefon: (22) 350 66 66
    E-mail Napisz !       Adres: Leszczyńskiego, 4/25      Wrocław
Strona: http://gemur.pl
Dodano 363 dni temu          Ważne do: 2019-11-14 06:07:51


Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynam
Każdy kto związany jest psychologią powinien zapoznać się z ofertą naszego krakowskiego stowarzyszenia psychoterapii psychodynamicznej. Możemy zapewnić: - dostęp do ubezpieczeń - wiedzy - łatwiejszej wymiany informacji Dokładamy wszelkich starań, aby u nas znaleźć: - cenne informacje - wiele ciekawej literatury - specjalistów z dużą wiedzą Jeśli oczekujesz zdobycia wiedzy i kontaktu z nami to zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 12 422 16 55.

Region: Inny    E-mail Napisz !       Adres: Zamoyskiego 56      Kraków
Strona: https://ptppd.pl/
Dodano 385 dni temu          Ważne do: 2019-03-08 06:21:35


Centrum psychoterapii Kraków
Z naszej strony zaproponować możemy nowoczesne psychoterapie psychodynamiczne, które realizowane są przez nasze krakowskie centrum psychodynamiki. Staramy się tego typu ofertę rozwijać i w ramach naszej placówki zajmujemy się także realizacją kursów z tej tematyki. Gwarantujemy profesjonalne podejście do każdego kto się u nas pojawi i będzie chciał poznawać meandry psychoterapii psychodynamicznej.

Region: Inny    E-mail Napisz !       Adres: Zamoyskiego 56      Kraków
Strona: https://www.kcp.com.pl/
Dodano 386 dni temu          Ważne do: 2019-07-04 06:18:02


Prawo spadkowe - alinakorzeniewska.pl
Kancelaria Adwokacka Alina Korzeniewska-Borawska

Region: Inny    E-mail Napisz !       Adres: Legionowa 14/16      Białystok

Dodano 410 dni temu          Ważne do: 2019-08-17 10:22:48


Wyświetlane 1 do 6


Nieruchomości
Kupię
Sprzedam
Szukam do wynajęcia
Mam do wynajęcia
Zamienię


Firmy - Usługi
Szukam fachowca
Wykonuję

Kupię
Agd/Dla domu
RTV
Komputery
Pozostałe


Odzież
Sprzedam
Kupię
Dodatki
Telefony
Sprzedam
Kupię
Zamienię
Akcesoria


Przyjaciele/Randki
Poznam Kobietę
Poznam Mężczyznę
Pozostałe


Wyraz:
Region:
allegazeta.pl nie odpowiada za treści ogłoszeń i wynikłe z nich kontakty
jak również zastrzega prawo do usunięcia ogłoszeń
bez podania przyczyn.
Copyright © 2012 allegazeta.pl - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Na naszej stronie znajdą Państwo ogłoszenia drobne przeróżnych kategorii: praca, nieruchomości, motoryzacja, różne marki: VW, BMW, Opel, Skoda, Fiat, Citroen, Ford, Mazda, sprzedam, kupię, zamienię, odzież, telefony różnych firm jak Motorola, SonyEricsson, Nokia, LG, akcesoria, motocykle, dla domu, społeczność, zgubiono, dom, znaleziono, korepetycje, AGD, RTV, pokoje, kwatery, stancje, do wynajęcia, firmy, usługi i wiele innych. Nie zabraknie także aktualności z miasta, informacji o imprezach, koncertach i eventach. Częstochowa 2012.
| Get FireFox! | | BYKOM-STOP - Poprawna pisownia i ortografia w Internecie | PHP-Fusion 5.01