Wyraz:
  WSZYSTKIE OGŁOSZENIA   NAJNOWSZE   DODAJ OGŁOSZENIE  
login: hasło:
Nie masz konta? Możesz je założyć TUTAJ
Motoryzacja
Kupię
Sprzedam
Motocykle
Ciężarowe
Części i akcesoria


Praca
Dam pracę
Szukam pracy

Sprzedam
Agd/Dla domu
RTV
Komputery
Pozostałe


Społeczność
Gratis oddam/przyjmę
Korepetycje
Zgubiono/Znaleziono
Materialy budowlane
Sprzedam
Kupię
Maszyny i urządzenia

Artykuły dziecięce
Sprzedam
Kupię

Turystyka
Wypoczynek
REGULAMIN

KONTAKT

INFORMACJE O SERWISIE

REKLAMA


OGŁOSZENIA
Wyświetlane 1 do 15, strony: << 1 2 >>

Odzież Sprzedam (20)


Ceniona marka odzieżowa - Molton
Świetną i bogatą ofertę przygotowała marka Molton, która specjalizuje się w odzieży kobiecej. To polecana przez panie marka, która stała się rozpoznawalna w Polsce. Opiera się o perfekcję w kroju i charakteryzuje się czystą formą. Kolekcja została stworzona z najwyższej klasy tkanin oraz precyzyjnie dopracowana. Jest spójna i pięknie pasuje do stylu każdej kobiety. Nie musisz się już dłużej zastanawiać. Szukasz pięknej sukienki, a może żakietu? Skorzystaj z szerokiej gamy oferty Molton. Zakup wprawi Ciebie w zachwyt.

Region: Częstochowa    E-mail Napisz ! Strona: https://molton.pl/
Dodano 1 dni temu          Ważne do: 2020-05-27 22:10:36


Zadłużenie w Spółce lub JDG/Ochronimy Zarząd
telefon 794-784-794 DEBERG LIMITED Zajmując się praktyką oferujemy skup sprzedaż zadłużonych Spółek oraz Jednoosobowych Działalności Gospodarczych na polskim i europejskim rynku inwestycyjnym * ochrona majątku prywatnego w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą * oddłużenie w instytucjach Skarbu Państwa * ochrona majątku prywatnego przed wierzycielami oraz z przepisu art 116 ordynacji* ochrona majątku przedsiębiorstwa w sprawach spornych z instytucjami Skarbu Państwa* Skuteczna ochrona przed art. 299 oraz 586 K.s.h., Odraczanie/wstrzymanie kontroli z US/UKS/ZUS/PiP/PiH co uczyni ją bezskuteczną zgodnie z przepisami obowiązującego prawa. www.skupspolek.com email: deberg@skupspolek.com telefon 794-784-794 (lut17)

Region: Częstochowa     Telefon: 794784794
    E-mail Napisz ! Strona: www.skupspolek.com
Dodano 3 dni temu          Ważne do: 2020-05-25 21:41:16


Planujesz Upadłość lub likwidację Spółki? Och
tel: 884-344-344 Kupujemy zadłużone Spółki: Z o.o. S.A. S.C. Jawne, Komandytowe oraz Jednoosobowe Działalności Gospodarcze, Zajmując się praktyką w tym zakresie wielokrotnie doświadczyliśmy bezmyślności i nieludzkiego postępowania urzędów typu : ZUS/KAS/US/UC//PIP/PIH i inne. Wobec codziennej ciężkiej pracy we własnej firmie (przez wyżej wymienione urzędy), wytaczane są nierzadko najcięższe argumenty, mające pomóc zniszczyć, lub ograniczyć prawo do sprawiedliwego osądu jej działalności. Wkraczamy tam gdzie człowiek przegrywa walkę i gdy staje się ofiarą w rękach swoistego 'aparatu ucisku'. tel: 884-344-344 Nasza oferta to między innymi : * czasowe przejęcie zarządu spółki z o.o. S.A * prowadzenie zarządu przedsiębiorstwa na zlecenie * skup sprzedaż zadłużonych spółek z o.o. na polskim i europejskim rynku inwestycyjnym * ochrona majątku prywatnego w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą * oddłużenie w instytucjach Skarbu Państwa * ochrona majątku prywatnego przed wierzycielami * ochrona majątku przedsiębiorstwa w sprawach spornych z instytucjami Skarbu Państwa, Nasza działalność to przede wszystkim podjęcie czynności zmierzających do ograniczenia odpowiedzialności zarządu za zobowiązania spółki wynikające z art. 233/299 K.s.h oraz art. 21 Prawa upadłościowego i naprawczego, a także art. 116 Ordynacji podatkowej, jak i również innych. Nie czekaj do ostatniej chwili, uratuj siebie i zyskaj spokój, zainteresowany współpracą? - skontaktuj się z nami. www.FactoryOfCompanies.com e-mail : nice@factoryofcompanies.com tel: 884-344-344 (lut7)

Region: Częstochowa     Telefon: 884344344
    E-mail Napisz ! Strona: www.factoryofcompanies.com
Dodano 17 dni temu          Ważne do: 2020-05-11 12:34:58


Planujesz Upadłość lub likwidację Spółki? Och
tel: 884-344-344 Kupujemy zadłużone Spółki: Z o.o. S.A. S.C. Jawne, Komandytowe oraz Jednoosobowe Działalności Gospodarcze, Zajmując się praktyką w tym zakresie wielokrotnie doświadczyliśmy bezmyślności i nieludzkiego postępowania urzędów typu : ZUS/KAS/US/UC//PIP/PIH i inne. Wobec codziennej ciężkiej pracy we własnej firmie (przez wyżej wymienione urzędy), wytaczane są nierzadko najcięższe argumenty, mające pomóc zniszczyć, lub ograniczyć prawo do sprawiedliwego osądu jej działalności. Wkraczamy tam gdzie człowiek przegrywa walkę i gdy staje się ofiarą w rękach swoistego 'aparatu ucisku'. tel: 884-344-344 Nasza oferta to między innymi : * czasowe przejęcie zarządu spółki z o.o. S.A * prowadzenie zarządu przedsiębiorstwa na zlecenie * skup sprzedaż zadłużonych spółek z o.o. na polskim i europejskim rynku inwestycyjnym * ochrona majątku prywatnego w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą * oddłużenie w instytucjach Skarbu Państwa * ochrona majątku prywatnego przed wierzycielami * ochrona majątku przedsiębiorstwa w sprawach spornych z instytucjami Skarbu Państwa, Nasza działalność to przede wszystkim podjęcie czynności zmierzających do ograniczenia odpowiedzialności zarządu za zobowiązania spółki wynikające z art. 233/299 K.s.h oraz art. 21 Prawa upadłościowego i naprawczego, a także art. 116 Ordynacji podatkowej, jak i również innych. Nie czekaj do ostatniej chwili, uratuj siebie i zyskaj spokój, zainteresowany współpracą? - skontaktuj się z nami. www.FactoryOfCompanies.com e-mail : nice@factoryofcompanies.com tel: 884-344-344 (lut4)

Region: Częstochowa     Telefon: 884344344
    E-mail Napisz ! Strona: www.factoryofcompanies.com
Dodano 22 dni temu          Ważne do: 2020-05-06 23:45:41


Odzież dla żeglarzy Gill Marine
Hurtownia żeglarska Mazuria jest oficjalnym dystrybutorem odzieży żeglarskiej marki Gill Marine. Nowoczesna odzież angielskiego producenta zapewnia maksimum ochrony przed przenikliwym wiatrem, deszczem i promieniami UV. Najlepsze ceny na rynku, duży wybór. Sprawdź naszą ofertę https://gillmarine.com.pl

Region: Częstochowa     Telefon: +48 89 678 94 14
    E-mail Napisz !       Adres: Mazuria      Galiny 2
Strona: https://www.mazuria.com/category/odziez-zeglarska
Dodano 36 dni temu          Ważne do: 2020-04-22 09:09:50


sklep bhp sklepextradom - odzież ochronna
Szukasz odzieży roboczej? Może potrzebne Ci są dobre buty robocze, które wytrzymają więcej miesiąc pracy? Szukasz innego sprzętu BHP? Właśnie trawiłeś we właściwe miejsce. PHU Extra Dom posiada bogaty asortyment BHP. Znajdziesz tu: odzież robocza na każdą okazję, maseczki przeciwpyłowe, obuwie robocze, okulary ochronne, rękawice ochronne. Jednym słowem wszystkie środki ochrony indywidualnej. Nasz sklep BHP znajdziesz pod adresem Lipowiec Kościelny 30. Prowadzimy również sklep internetowy, w którym dostępna jest odzież ochronna dokładnie ta sama, która znajdziesz w naszym stacjonarnym sklepie BHP.

Region: Inny    E-mail Napisz ! Strona: sklepextradom.pl/
Dodano 37 dni temu          Ważne do: 2020-04-21 14:29:12


Skup Zadłużonych Spółek oraz JDG/Kompensata Z
Tel: +48 608-146-176 DEBERG LIMITED Kupimy Każdą Spółkę: Z o.o. S.A. Jawną, Komandytową, Cywilną oraz Jednoosobowe Działalności Gospodarcze– zadłużone, jak i czyste. Interesuje nas praktycznie każdy rodzaj spółek, bez względu na wcześniejszą historię. Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą skontaktuj się z nami !- Oferujemy również całościową usługę błyskawicznej i efektywnej rejestracji spółek prawa handlowego w KRS, która obejmuje spółki jawne, komandytowe, komandytowo – akcyjne, partnerskie, z ograniczoną odpowiedzialnością. tel: +48 608-146-176 Proponujemy kompleksowe doradztwo w zakresie działaności gospodarczej, tworzenie wehikułów optymalizacyjnych dla bezpieczeństwa ekonomicznego wspólników, oraz organizację wszelkich formalności. oferujemy także efektywna pomoc wybiegająca w przyszłość a obejmująca konsekwencje: konfiskaty rozszerzonej, konsekwencji JPK/KAS, etc. optymalizujemy także Spółki pod artykuł 233 oraz 299 Kodeksu Spółek Handlowych, naszym priorytetem są działania polegające na ochronie środków finansowych osób fizycznych. jesteś zastraszany przez windykatora? zadzwoń do nas. www.naszeinwestycje.com tel: +48 608-146-176 biuro@naszeinwestycje.com (sty8)

Region: Kiedrzyn    E-mail Napisz !
Dodano 42 dni temu          Ważne do: 2020-04-16 20:18:15


DAFNIS - eleganckie sukienki
Zbliża się wydarzenie na którym wypada wyglądać perfekcyjnie? Nie ma co się zastanawiać, trzeba jak najszybciej obejrzeć eleganckie sukienki. Duży wybór i szczegóły oferty można sprawdzić na stronie: https://dafnis.pl/pl/c/Sukienki/17 , gdzie sklep posiada naprawdę szeroki wybór.

Region: Inny    E-mail Napisz !       Adres: Kąśna Dolna 59      33-190 Ciężkowice

Dodano 50 dni temu          Ważne do: 2020-04-08 10:18:00


Artmode Porthos
Artmode Porthos oferuje wysokojakościową odzież, która świetnie sprawdzi się na każdą okazję. Sezon wiosenny jest już coraz bliżej, warto zatem już teraz zastanowić się nad odpowiednim strojem. Polecamy sandały damskie płaskie i wiele innych produktów, które każdej kobiecie będą pasowały, gdy tylko nadejdą cieplejsze dni. Zapraszamy na stronę internetową.

Region: Śródmieście     Telefon: 508 291 388
    E-mail Napisz !       Adres: ul. Gorzykowska 15      03-552 Warszawa
Strona: https://esklep.porthos.pl/
Dodano 52 dni temu          Ważne do: 2020-04-06 10:04:09


Steptop.pl - buty w dobrym stylu
Chcesz poczuć się wyjątkowo, szukasz niebanalnych butów w dobrym stylu? Zajrzyj na step.top.pl. Tu są buty, jakich szukasz! To jedyny taki sklep z obuwiem światowych marek, gdzie znajdziesz buty najwyższej jakości i na każdą okazję. W naszym sklepie znajduje się obuwie zarówno dla niej, jak i dla niego w wielu modelach i najmodniejszych fasonach. Możesz również skorzystać z licznych promocji, dzięki czemu zakupisz buty światowej klasy w przystępnej cenie. Steptop.pl to najlepsze miejsce z butami w sieci!

Region: Inny     Telefon: 585-008-115
    E-mail Napisz ! Strona: https://steptop.pl
Dodano 53 dni temu          Ważne do: 2020-04-05 18:47:41


Marka premium dla kobiet
Jeśli jesteś kobietą, która nie uznaje kompromisów, marka Molton na pewno spełni Twoje oczekiwania. Oferuje ona niebanalną odzież damską, którą cechuje wysoka jakość zastosowanych tkanin, unikalne projekty, a także najlepsze wykonanie. Klasyka i nowoczesność w pięknych odsłonach to z całą pewnością najlepsze rozwiązanie na to, aby ubogacić swoją garderobę w markowe, profesjonalnie uszyte ubrania. Sprawdź, czy marka Molton jest w Twoim mieście lub skorzystaj z zakupów online. Serdecznie zapraszamy.

Region: Częstochowa     Telefon: 519 404 442
    E-mail Napisz ! Strona: https://molton.pl/outlet/sukienka.html
Dodano 54 dni temu          Ważne do: 2020-04-04 22:42:13


Ochrona Zarządu/Optymalizacja Spółek pod art.
Twoja firma popadła w kłopoty? Interesuje Cię sprawna likwidacja spółki? A może chcesz szybko kupić gotową spółkę z o.o. z historią? Dobrze trafiłeś! Specjalizujemy się w skupie spółek (również zadłużonych, w likwidacji, z brakami w dokumentacji) oraz w sprzedaży spółek z o.o. z ,,czystą`` historią. DEBERG LIMITED Zajmując się praktyką. Oferujemy Skup sprzedaż zadłużonych spółek oraz jednoosobowych działalności gospodarczych na polskim i europejskim rynku inwestycyjnym * ochrona majątku prywatnego w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą * częściowe oddłużenie w instytucjach Skarbu Państwa * ochrona majątku prywatnego przed wierzycielami * ochrona majątku przedsiębiorstwa w sprawach spornych z instytucjami Skarbu Państwa * Skuteczna ochrona przed art. 299 oraz 586 K.s.h., Jeśli jesteś zainteresowany współpracą - skontaktuj się z nam www.skupspolek.com email: deberg@skupspolek.com telefon 794-784-794 (gru13)

Region: Częstochowa    E-mail Napisz !
Dodano 69 dni temu          Ważne do: 2020-03-20 13:14:41


Ochrona Zarządu/Optymalizacja Spółek pod art.
Twoja firma popadła w kłopoty? Interesuje Cię sprawna likwidacja spółki? A może chcesz szybko kupić gotową spółkę z o.o. z historią? Dobrze trafiłeś! Specjalizujemy się w skupie spółek (również zadłużonych, w likwidacji, z brakami w dokumentacji) oraz w sprzedaży spółek z o.o. z ,,czystą`` historią. DEBERG LIMITED Zajmując się praktyką. Oferujemy Skup sprzedaż zadłużonych spółek oraz jednoosobowych działalności gospodarczych na polskim i europejskim rynku inwestycyjnym * ochrona majątku prywatnego w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą * częściowe oddłużenie w instytucjach Skarbu Państwa * ochrona majątku prywatnego przed wierzycielami * ochrona majątku przedsiębiorstwa w sprawach spornych z instytucjami Skarbu Państwa * Skuteczna ochrona przed art. 299 oraz 586 K.s.h., Jeśli jesteś zainteresowany współpracą - skontaktuj się z nam www.skupspolek.com email: deberg@skupspolek.com telefon 794-784-794 (gru13)

Region: Częstochowa    E-mail Napisz !
Dodano 69 dni temu          Ważne do: 2020-03-20 13:07:44


Zadłużone Spółki/JDG-Ochrona Antywindykacyjna
Kupujemy Zadłużone Spółki oraz Jednoosobowe Działalności Gospodarcze głównie w pakietach 100%, które zapewniają całkowitą kontrolę nad przedsiębiorstwem. Oferowane udziały dotyczą zarówno spółek posiadających atrakcyjne przedsiębiorstwa, jak również firmy rozpoczynające działalność bez majątku, umożliwiające kontynuowanie działalności i wypracowanie zysków. Oferujemy skuteczną obronę/ochronę przed artykułem 233/299/586 Kodeksu Spółek Handlowych (Antywindykacja) Dodatkowo - prowadzimy szkolenia zakresu prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego. W ofercie posiadamy również udziały w spółkach, które aktualnie nie prowadzą działalności, bez obrotów (także od kilku lat), umożliwiające natychmiastowe rozpoczęcie działalności gospodarczej i dające całkowitą gwarancję nie występowania wad prawno – skarbowych. Wszystkie oferty podlegają weryfikacji i są sprawdzane pod względem zgodności z danymi podanymi przez oferenta, w związku z czym informacje przekazywane Nabywcy nie ulegną już zmianie i wyeliminowany zostaje element zaskoczenia ewentualnym błędem z przeszłości spółki. Sprawdzamy również rachunkowość spółki w przypadku przejmowania ksiąg przez Nabywcę. Na Państwa życzenie zapewniamy badanie ksiąg lub bilansu. Przyjmujemy oferty odsprzedaży udziałów w spółkach prawa handlowego, zarówno z zadłużeniem, jak i bez zadłużeń. www.skupspolek.com deberg@skupspolek.com telefon: 794-784-794 (gru8)

Region: Częstochowa    E-mail Napisz !
Dodano 76 dni temu          Ważne do: 2020-03-13 13:55:42


FHU Matar - sexowna bielizna damska
Firma FHU Matar Jarosław Gryla oferuje bieliznę, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Sexowna bielizna damska dostępna jest w wielu wzorach i kolorach, co sprawi, że każdy znajdzie coś w swoim guście. Najwyższa jakość bielizny, bo tylko na taką stawia firma, sprawi, że z zakupu zadowolony będzie każdy. Warto wejść na stronę: http://zizu.pl/bielizna i zapoznać się z ofertą oraz aktualnymi promocjami.

Region: Częstochowa     Telefon: 517 607 438
    E-mail Napisz !       Adres: Siemońska 11       42-500 Będzin
Strona: http://zizu.pl/bielizna
Dodano 81 dni temu          Ważne do: 2020-03-08 09:47:39


Wyświetlane 1 do 15, strony: << 1 2 >>


Nieruchomości
Kupię
Sprzedam
Szukam do wynajęcia
Mam do wynajęcia
Zamienię


Firmy - Usługi
Szukam fachowca
Wykonuję

Kupię
Agd/Dla domu
RTV
Komputery
Pozostałe


Odzież
Sprzedam
Kupię
Dodatki
Telefony
Sprzedam
Kupię
Zamienię
Akcesoria


Przyjaciele/Randki
Poznam Kobietę
Poznam Mężczyznę
Pozostałe


Wyraz:
Region:
allegazeta.pl nie odpowiada za treści ogłoszeń i wynikłe z nich kontakty
jak również zastrzega prawo do usunięcia ogłoszeń
bez podania przyczyn.
Copyright © 2012 allegazeta.pl - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Na naszej stronie znajdą Państwo ogłoszenia drobne przeróżnych kategorii: praca, nieruchomości, motoryzacja, różne marki: VW, BMW, Opel, Skoda, Fiat, Citroen, Ford, Mazda, sprzedam, kupię, zamienię, odzież, telefony różnych firm jak Motorola, SonyEricsson, Nokia, LG, akcesoria, motocykle, dla domu, społeczność, zgubiono, dom, znaleziono, korepetycje, AGD, RTV, pokoje, kwatery, stancje, do wynajęcia, firmy, usługi i wiele innych. Nie zabraknie także aktualności z miasta, informacji o imprezach, koncertach i eventach. Częstochowa 2012.
| Get FireFox! | | BYKOM-STOP - Poprawna pisownia i ortografia w Internecie | PHP-Fusion 5.01