Wyraz:
  WSZYSTKIE OGŁOSZENIA   NAJNOWSZE   DODAJ OGŁOSZENIE  
login: hasło:
Nie masz konta? Możesz je założyć TUTAJ
Motoryzacja
Kupię
Sprzedam
Motocykle
Ciężarowe
Części i akcesoria


Praca
Dam pracę
Szukam pracy

Sprzedam
Agd/Dla domu
RTV
Komputery
Pozostałe


Społeczność
Gratis oddam/przyjmę
Korepetycje
Zgubiono/Znaleziono
Materialy budowlane
Sprzedam
Kupię
Maszyny i urządzenia

Artykuły dziecięce
Sprzedam
Kupię

Turystyka
Wypoczynek
REGULAMIN

KONTAKT

INFORMACJE O SERWISIE

REKLAMA


OGŁOSZENIA
Wyświetlane 1 do 2

Praca Szukam pracy (2)


Specjalista ds. kadr i płac
Dla naszego Klienta, Firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukujemy osoby do pracy na stanowisko : Specjalista ds. kadr i płac - praca zdalna dla osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności. Podstawowe obowiązki: • pełna administracja kadrowo-płacowa zgodnie z przepisami prawa: sporządzanie listy płac, deklaracji ZUS, PIT-4, PIT-11, GUS, PFRON, • obsługa programu kadrowo-płacowego OPTIMA • obsługa wewnętrznej platformy HR, • współpraca z UP, US, ZUS, GUS. Wymagania: • wykształcenie ekonomiczne, • min. 2 letnie doświadczenie w dziale kadr, • mile widziane doświadczenie w HR z zakresu opracowywania ocen pracowniczych, systemów motywacyjnych, prowadzeniu rekrutacji, • obsługa programu kadrowo-płacowego Optima, Płatnik, • znajomość przepisów z zakresu prawa pracy i płac, PFRON • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office • komunikatywność, i otwartość na nowe wyzwania, • chęć rozwoju, wysokie zdolności interpersonalne, • terminowość i dokładność przy wykonywaniu powierzonych zadań. Oferujemy: • umowę o pracę, • wynagrodzenie: 1700-2400 netto uzależnione od doświadczenia zawodowego Kandydata plus premia uznaniowa, • praca w godzinach 8:00-14:00, Aplikacje kandydatów posiadających orzeczenie prosimy przesyłać na adres mailowy: praca@obpon.pl Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami. W aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych sp. z o.o. sp. k., moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Jestem świadomy/a, że mam prawo wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Przesłanie danych osobowych w szerszym zakresie, niż określonym w art. 221 Kodeksu pracy stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych sp. z o.o. sp. k. w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Informację o rezygnacji z udziału w procesie rekrutacji prosimy przesłać na adres: praca@obpon.pl

Region: Częstochowa     Telefon: 000000000
    E-mail Napisz !
Dodano 3 dni temu          Ważne do: 2018-12-25 08:36:11


Praca Śląsk-nowy portal z ogłoszeniami o prac
Praca w życiu człowieka gra olbrzymią wagę. Głównie poprzez pracę, człowiek uzyskuje profity, które są źródłem utrzymania i zaspokajania spraw materialnych. Prócz uzyskiwania z pracy środków do pokrywania potrzeb, praca pobudza rozwój osoby. Prawidłowo przeprowadzona robota, prócz wartości nowego jej towaru, przynosi satysfakcje i uczucie własnej wartości i dodatkowo jest zachętą do rozpoczynania działań dla dalszego rozwoju człowieka. Każdy człowiek odczuwa potrzebę poczucia własnej wartości oraz osiągania sukcesów w własnym działaniu bądź w swoim życiu. Wspaniała praca to taka, jaka zadowala nasze potrzeby jeżeli chodzi o wynagrodzenie, ale również jest naszą pasją, pozwala nam się rozwijać w naszej ukochanej dziedzinie. Jak odnaleźć taką pracę? Z pomocą przychodzi nam portal Jobot24.pl, na którym kandydaci mogą otrzymywać oferty doskonale przystosowane do ich profilu i wiedzy, a pracodawcy łatwo znaleźć dobrego kandydata na konkretne stanowisko. Nie marnuj czasu i odwiedź serwis Jobot24.pl już dzisiaj i odnajdź pożądaną posadę.

Region: Częstochowa     Telefon: 413464800
    E-mail Napisz ! Strona: http://jobot24.pl/praca-slask/
Dodano 30 dni temu          Ważne do: 2019-02-12 18:15:21


Wyświetlane 1 do 2


Nieruchomości
Kupię
Sprzedam
Szukam do wynajęcia
Mam do wynajęcia
Zamienię


Firmy - Usługi
Szukam fachowca
Wykonuję

Kupię
Agd/Dla domu
RTV
Komputery
Pozostałe


Odzież
Sprzedam
Kupię
Dodatki
Telefony
Sprzedam
Kupię
Zamienię
Akcesoria


Przyjaciele/Randki
Poznam Kobietę
Poznam Mężczyznę
Pozostałe


Wyraz:
Region:
allegazeta.pl nie odpowiada za treści ogłoszeń i wynikłe z nich kontakty
jak również zastrzega prawo do usunięcia ogłoszeń
bez podania przyczyn.
Copyright © 2012 allegazeta.pl - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Na naszej stronie znajdą Państwo ogłoszenia drobne przeróżnych kategorii: praca, nieruchomości, motoryzacja, różne marki: VW, BMW, Opel, Skoda, Fiat, Citroen, Ford, Mazda, sprzedam, kupię, zamienię, odzież, telefony różnych firm jak Motorola, SonyEricsson, Nokia, LG, akcesoria, motocykle, dla domu, społeczność, zgubiono, dom, znaleziono, korepetycje, AGD, RTV, pokoje, kwatery, stancje, do wynajęcia, firmy, usługi i wiele innych. Nie zabraknie także aktualności z miasta, informacji o imprezach, koncertach i eventach. Częstochowa 2012.
| Get FireFox! | | BYKOM-STOP - Poprawna pisownia i ortografia w Internecie | PHP-Fusion 5.01