Wyraz:
  WSZYSTKIE OGŁOSZENIA   NAJNOWSZE   DODAJ OGŁOSZENIE  
login: hasło:
Nie masz konta? Możesz je założyć TUTAJ
Motoryzacja
Kupię
Sprzedam
Motocykle
Ciężarowe
Części i akcesoria


Praca
Dam pracę
Szukam pracy

Sprzedam
Agd/Dla domu
RTV
Komputery
Pozostałe


Społeczność
Gratis oddam/przyjmę
Korepetycje
Zgubiono/Znaleziono
Materialy budowlane
Sprzedam
Kupię
Maszyny i urządzenia

Artykuły dziecięce
Sprzedam
Kupię

Turystyka
Wypoczynek
REGULAMIN

KONTAKT

INFORMACJE O SERWISIE

REKLAMA


OGŁOSZENIA
Wyświetlane 1 do 2

Społeczność Korepetycje (2)


wenecjusz.pl Szkoła Rysunku i Malarstwa
wenecjusz pl Szkoła Rysunku i Malarstwa przygotowanie na: Architekturę, ASP, ZSP. 100% skuteczności. Zajęcia grupowe i indywidualne. Kształtujemy również predyspozycje do zawodu. Zrozumiałe metody nauczania dla każdego bowiem zajęcia prowadzi Wenecjusz Mielechowicz, absolwent ASP – Malarstwo i Pedagogicznego Studium Technicznego. Jego prace docenione były na wielu zagranicznych wystawach, między innymi dwukrotnie w “Annual Exhibition” - Royal Hibernian Academy. Obrazy Wenecjusza Mielechowicza kupił Rząd Republiki Irlandii i wiele firm oraz w prywatnych kolekcjonerów w kraju i za granicą. Przedmioty zajęć w naszych pracowniach: - Rysunek realistyczny: postać / akt, architektura, pojazdy; - Malarstwo realistyczne: martwa, pejzaż, postać; - Kształcenie specjalistycznych predyspozycji do zawodu. Kursy są odpowiednio ukierunkowane do egzaminów na: - Wydział Architektury; - Wydział Architektury i Wzornictwa ASP; - Wydział Grafiki ASP; - Wydział Architektury Wnętrz ASP; - Wydział Architektura Przestrzeni Kulturowych ASP; - Wydział Malarstwa ASP; - Wydział Projektowania Ubioru ASP; - i inne wydziały im podobne na ASP. - Zespół Szkół Plastycznych w Gdyni. Ponadto prowadzimy kursy dla dorosłych chcących udoskonalić swoje umiejętności. Tryb kursu Opłata za miesiąc ----------------------------------- Jednoosobowe podstawowy - 1 godzina w tygodniu 80 zł 320 zł na miesiąc ----------------------------------- Jednoosobowe intensywny - 2 godziny, jeden dzień w tygodniu 160 zł 640 zł na miesiąc ----------------------------------- Jednoosobowe rozszerzony - 3 godziny, jeden dzień w tygodniu 240 zł 960 zł na miesiąc ----------------------------------- Grupowy podstawowy - 1 dzień w tygodniu - 3 godz. ( 3 godz. x 13,33zł = 40 zł/tyg.) - 160 zł na miesiąc ----------------------------------- Grupowy intensywny - 2 dni w tygodniu po 3 godz. ( 6 godz. x 13,33zł = 80 zł/tyg.) - 320 zł na miesiąc ----------------------------------- Grupowy rozszerzony - 3 dni w tygodniu po 3 godz. ( 9 godz. x 13,33zł = 120 zł/tyg.) - 480 zł na miesiąc Umów się na bezpłatne spotkanie w trójmieście wenecjusz tel. 698 991 606

Region: Częstochowa    E-mail Napisz ! Strona: http://wenecjusz.pl
Dodano 27 dni temu          Ważne do: 2017-11-21 21:41:36


Masz ochotę na spotkanie z nieznajomą?
Masz ochotę na spotkanie z nieznajomą? Chcesz spotykać się z kobietami, które robią to dla przyjemności, a nie dla pieniędzy? Dołącz do nas! Wejdź na stronę http://seks-spotkania24.pl/ i zarejestruj się za darmo.

Region: Częstochowa    E-mail Napisz ! Strona: http://seks-spotkania24.pl
Dodano 41 dni temu          Ważne do: 2017-11-07 17:08:55


Wyświetlane 1 do 2


Nieruchomości
Kupię
Sprzedam
Szukam do wynajęcia
Mam do wynajęcia
Zamienię


Firmy - Usługi
Szukam fachowca
Wykonuję

Kupię
Agd/Dla domu
RTV
Komputery
Pozostałe


Odzież
Sprzedam
Kupię
Dodatki
Telefony
Sprzedam
Kupię
Zamienię
Akcesoria


Przyjaciele/Randki
Poznam Kobietę
Poznam Mężczyznę
Pozostałe


Wyraz:
Region:
allegazeta.pl nie odpowiada za treści ogłoszeń i wynikłe z nich kontakty
jak również zastrzega prawo do usunięcia ogłoszeń
bez podania przyczyn.
Copyright © 2012 allegazeta.pl - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Na naszej stronie znajdą Państwo ogłoszenia drobne przeróżnych kategorii: praca, nieruchomości, motoryzacja, różne marki: VW, BMW, Opel, Skoda, Fiat, Citroen, Ford, Mazda, sprzedam, kupię, zamienię, odzież, telefony różnych firm jak Motorola, SonyEricsson, Nokia, LG, akcesoria, motocykle, dla domu, społeczność, zgubiono, dom, znaleziono, korepetycje, AGD, RTV, pokoje, kwatery, stancje, do wynajęcia, firmy, usługi i wiele innych. Nie zabraknie także aktualności z miasta, informacji o imprezach, koncertach i eventach. Częstochowa 2012.
| Get FireFox! | | BYKOM-STOP - Poprawna pisownia i ortografia w Internecie | PHP-Fusion 5.01