Wyraz:
  WSZYSTKIE OGŁOSZENIA   NAJNOWSZE   DODAJ OGŁOSZENIE  
login: hasło:
Nie masz konta? Możesz je założyć TUTAJ
Motoryzacja
Kupię
Sprzedam
Motocykle
Ciężarowe
Części i akcesoria


Praca
Dam pracę
Szukam pracy

Sprzedam
Agd/Dla domu
RTV
Komputery
Pozostałe


Społeczność
Gratis oddam/przyjmę
Korepetycje
Zgubiono/Znaleziono
Materialy budowlane
Sprzedam
Kupię
Maszyny i urządzenia

Artykuły dziecięce
Sprzedam
Kupię

Turystyka
Wypoczynek
REGULAMIN

KONTAKT

INFORMACJE O SERWISIE

REKLAMA


OGŁOSZENIA
Wyświetlane 1 do 15, strony: << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 >>

Firmy - Usługi Wykonuję (261)


VOIGT- środki czystości dla firm
VOIGT to firma, która oferuje profesjonalne środki czystości dla rynku utrzymania czystości. Nasze produkty są w pełni bezpieczne, dzięki czemu możesz ich używać w swojej restauracji – posiadamy stosowne Świadectwa Jakości Zdrowotnej oraz opinie Państwowego Zakładu Higieny. Oferujemy: szeroki asortyment produktów do czyszczenia pomieszczeń w hotelach, restauracjach, biurach, dużych firmach i halach, preparaty do gruntownego czyszczenia, nabłyszczania, sanitariów, płyny do mycia podłóg i innych powierzchni, takich jak glazury, szyby, czy i wymagających specjalnej troski mebli. Zapraszamy

Region: Częstochowa    E-mail Napisz !       Adres: Zabrze      Jordana
Strona: https://www.voigt.pl/
Dodano 1 dni temu          Ważne do: 2020-03-05 09:55:10


Skupujemy Zadłużone Spółki , JDG, Antywind.
Prowadzimy Postępowania układowe, upadłościowe i restrukturyzacyjne. Oferujemy : * czasowe przejęcie zarządu spółki z o.o. S.A * prowadzenie zarządu przedsiębiorstwa na zlecenie * skup sprzedaż zadłużonych spółek z o.o. na polskim i europejskim rynku inwestycyjnym * ochrona majątku prywatnego w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą i następnie częściowe oddłużenie w instytucjach Skarbu Państwa * ochrona majątku prywatnego przed wierzycielam * ochrona majątku przedsiębiorstwa w sprawach spornych z instytucjami Skarbu Państwa * ochrona majątku w trakcie kontroli z US UKS ZUS PIP PIH etc. Kupujemy zadłużone spółki celem ich rozwoju i kontynuowania działalności. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży, świadczymy optymalne i skuteczne zarządzanie w zakresie stosowania procedur układowych i upadłościowych. Wprowadzając proces naprawczy finansów spółki. telefon 884-344-344 www.factoryofcompanies.com nice@factoryofcompanies.com (gru3)

Region: Częstochowa    E-mail Napisz !
Dodano 1 dni temu          Ważne do: 2020-03-05 08:21:56


Skup Zadłużonych Spółek oraz JDG-OCHRONA
RESTRUKTURYZACJA dla przedsiębiorców – zarówno Tych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą jak i dla Spółek z o.o. S.A S.k.a etc. Oferujemy skuteczną obronę przed art. 233/299 K.s.h oraz art. 21 Prawa upadłościowego i naprawczego a także art. 116 Ordynacji podatkowej, ochronę majątku prywatnego, w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą i oddłużenie, a także ochronę majątku przedsiębiorstwa jak i prywatnego w sprawach spornych z instytucjami Skarbu Państwa. Zapewniamy również fachową pomoc i doradztwo w art. 586 K.s.h. Sprawnie działamy w kontekście US/KAS/JPK/ konfiskata rozszerzona, oraz wynikających z tego doświadczeń . www.kancelariapomocy.pl biuro@kancelariapomocy.pl tel. 608-124-127 (gru2)

Region: Częstochowa    E-mail Napisz !
Dodano 3 dni temu          Ważne do: 2020-03-03 21:52:01


Salon Zgoła Włoski - Łódź depilacja laserowa
Depilacja Laserowa - Salon Zgoła Włoski to salon, który oferuje zabiegi laserem na różnych częściach ciała. Każdy ma świadomość tego, jak bardzo włosy na niektórych częściach ciałach mogą utrudnić życie. Salon oferuje pomoc z różnego rodzaju problemami. Łódź depilacja laserowa może pomóc każdemu, kto nie radzi sobie ze swoim owłosieniem. Warto wejść na stronę salonu https://zgolawloski.pl i zapoznać się z ofertą.

Region: Inny     Telefon: 509 975 695
    E-mail Napisz !       Adres: Łagiewnicka 106      91-481 Łódź
Strona: https://zgolawloski.pl
Dodano 3 dni temu          Ważne do: 2020-03-03 10:13:34


Auto Gabloty – wynajem samochodów - Łód
Auto Gabloty oferuje wynajem samochodów w Łodzi. Wynajem jest atrakcyjny pod względem ceny, a ty nie musisz się martwić formalnościami, bo firma załatwi większość za ciebie! Auto Gabloty mają najlepszą ofertę na rynku, więc nie zwlekaj, tylko zadzwoń i zarezerwuj samochód!

Region: Inny     Telefon: 505180080
    E-mail Napisz !       Adres: Grunwaldzka 4      Łódź 91-337
Strona: http://autogabloty.pl/
Dodano 3 dni temu          Ważne do: 2020-03-03 09:31:53


Potrzebujesz konkretnej bazy danych? Odwiedź
Pozyskiwanie kontaktów do klientów potencjalnie zainteresowanych ofertą konkretnej firmy to jedno z najtrudniejszych zadań, jakie stoi przed pracownikami oraz kierownikami. Bez ludzi nie ma biznesu, nie ma firmy ani zysków, jednak nie trzeba dzisiaj spędzać bezsennych nocy na poszukiwaniu sposobów ich pozyskania. Za pomocą InfoBrokering każda firma zainteresowana bazą danych klientów znajdzie to, czego potrzebuje do osiągnięcia sukcesu. Na InfoBrokerin znajdziesz nie tylko dane teleadresowe polskich przedsiębiorców małych i dużych firm, ale również zagranicznych inwestorów.

Region: Śródmieście    E-mail Napisz ! Strona: https://www.infobrokering.com.pl/
Dodano 4 dni temu          Ważne do: 2020-01-02 23:26:35


Chirurgia stomatologiczna – z nami to n
Według stomatologów rodzinnej kliniki dentystycznej Hippolit najważniejsza w profilaktyce zdrowia jamy ustnej jest odpowiednia motywacja oraz atmosfera podczas wizyt – również tych kontrolnych. Gabinet obrał sobie za cel przede wszystkim edukowanie najmłodszych oraz zachęcanie ich do dbania o swoje zdrowie oraz o piękny, zdrowy uśmiech. W warszawskiej klinice stomatologii rodzinnej Hippolit każdy, duży i mały, w przystępnych cenach będzie miał możliwość zadbania o stan swojego uzębienia oraz o swój uśmiech.

Region: Śródmieście    E-mail Napisz ! Strona: http://hippolit.pl/
Dodano 4 dni temu          Ważne do: 2020-01-02 23:01:52


Zabezpiecz swój towar razem z nami!
Nowoczesny transport wymaga nie tylko najlepszych rozwiązań logistycznych, ale przede wszystkim zabezpieczeń, które będą w stanie bezpiecznie każdy towar dostarczyć na miejsce przeznaczenia. Skrzynie Transportowe firmy DANPOL nadają się do każdego rodzaju transportu - począwszy od lądowego, przez lotniczy oraz morski. Skrzynie Transportowe to jednak więcej, niż tylko zabezpieczenie ładunku – to także skuteczność, doświadczona spedycja oraz powierzchnie magazynowe, w których można przechować każdy rodzaj towaru.

Region: Stare Miasto    E-mail Napisz ! Strona: https://skrzynietransportowe.eu/sklep
Dodano 4 dni temu          Ważne do: 2020-01-02 22:42:06


dj Konrad - śpiewający dj z akordeonem
DJ KONRAD – śpiewający dj z akordeonem , karaoke. Oprawa muzyczna wesel, poprawin, balów, uroczystości firmowych, jubileuszy. Prezentuję bardzo szeroki repertuar każdego gatunku muzycznego , prowadzę liczne zabawy i konkursy, w tym karaoke. Profesjonalne nagłośnienie /co za tym idzie czystość brzmienia dźwięku/ , laserowe i ledowe oświetlenie, wytwornice dymu , baniek najlepszych firm , sposób prowadzenia uroczystości plus kilkanaście lat doświadczenia , a przy tym atrakcyjna cena gwarantuje100 procent Państwa zadowolenia. Moja praca nie sprowadza się tylko do typowego dla dja odtwarzania muzyki , ale dodatkowo gram na akordeonie, klawiszach i śpiewam przeplatając to z odtwarzaniem muzyki i prowadzeniem zabaw co zdecydowanie podnosi jakość mojej usługi. Przy moich umiejętnościach i sposobie prowadzenia przez mnie uroczystości nie muszą Państwo zbędnie zapraszać dodatkowych muzyków co wiążę się ze zmniejszeniem Państwa kosztów choć istnieje u mnie również możliwość występu wokalistki bądź śpiewającego gitarzysty. Zapraszam do obejrzenia kilku skrótów dvd https://drive.google.com/open?id=12y0WChCb0mQQmPf oqx01oWcVuDkJLYC7 i zdjęć https://drive.google.com/open?id=1xgjcNIv9l8jkzmU 8s15k9d2sc61Xg9sD Dodatkowo oferuję ciężki dym do tzw. „ Tańca w chmurach” Wstawiam faktury vat. zapraszam na: www.djkonrad.pl Szczegółowe oferty i dodatkowe informacje przesyłam drogą mailową. email : dj523@wp.pl tel: 731730807

Region: Częstochowa     Telefon: 731730807
    E-mail Napisz !       Adres: www.djkonrad.plStrona: http://www.djkonrad.pl
Dodano 5 dni temu          Ważne do: 2020-03-01 17:04:10


śpiewający akordeonista
Śpiewający akordeonista na wesele, poprawiny , jubileusz , uroczystość firmową, piknik, wyprowadzenia z domów Państwa Młodych podczas uroczystości weselnych. Bardzo szeroki repertuar od biesiady po szlagiery światowej muzyki rozrywkowej w wersji instrumentalnej i wokalno-instrumentalnej, a przy tym profesjonalne wykonanie gwarantują Państwu stuprocentowe zadowolenie. Dodatkowym atutem są przygotowane przeze mnie śpiewniki dla zaproszonych gości . Więcej szczegółów na: www.djkonrad.pl Szczegółowe oferty i dodatkowe informacje przesyłam drogą mailową Wystawiam faktury vat email: dj523@wp.pl tel: 731730807

Region: Częstochowa     Telefon: 731730807
    E-mail Napisz !       Adres: www.djkonrad.plStrona: http://www.djkonrad.pl
Dodano 5 dni temu          Ważne do: 2020-03-01 17:03:44


zespół Tenor
Zespół muzyczny Tenor . Zajmujemy się muzyczną oprawą: wesel, poprawin , balów, imprez firmowych, festynów, plenerów, bankietów... Profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie, bardzo szeroki repertuar , biesiada przy stołach - przy akompaniamencie i śpiewie, wyprowadzenia przy grze na instrumentach z domów Państwa Młodych, liczne zabawy i konkursy plus kilkunastoletnie doświadczenie zagwarantują Państwu stuprocentowe zadowolenie Wokalistka, 2 wokalistów, gitara prowadząca, gitara basowa, 2 x klawisze , akordeon Szczegółowe informacje, skróty dvd przesyłamy drogą mailową . tel: 731730807 email: zespoltenor@wp.pl

Region: Częstochowa     Telefon: 731730807
    E-mail Napisz !
Dodano 5 dni temu          Ważne do: 2020-03-01 17:03:10


Biuro Rachunkowe Calendaria
Szukasz godnego polecenia biura rachunkowego w Opolu? Chętnie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego Biura Calendaria. Oferujemy kompleksowe usługi księgowe. Wyróżnia nas elastyczność oraz otwartość na potrzeby Klienta. Na co dzień świadczymy usługi w zakresie szeroko rozumianej rachunkowości dla firm oraz prywatnych przedsiębiorców. Wszystkie zlecenia realizujemy w terminie i cały czas jesteśmy do dyspozycji Klientów. Zapraszamy serdecznie. Biuro Rachunkowe Calendaria Sp. Z o. o. Ul. Wspólna 9 45-831 Opole 608 533 662, 668 257 151 biuro@calendaria.com.pl

Region: Częstochowa     Telefon: 608 533 662
    E-mail Napisz !       Adres: Wspólna 9      45-831 Opole
Strona: http://calendaria.com.pl/
Dodano 5 dni temu          Ważne do: 2020-01-01 16:58:55


Zakreconysloik.com.pl – Twój sklep ze z
Bycie „eko” jest coraz popularniejsze, ponieważ coraz więcej ludzi przekonuje się, że jedzenie i to, jak o siebie dbamy, ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie. Wie o tym od dawna ekipa Zakręcony Słoik, zachęcająca i rozpowszechniająca teorie o zdrowym, ekologicznym żywieniu. Strona internetowa Zakręcony Słoik to miejsca, w którym można nie tylko poznać i zakupić najróżniejsze półprodukty, produkty spożywcze oraz ekologiczne dania gotowe, ale również miejsce, w którym zasięgniesz najważniejszych informacji na ten temat.

Region: Śródmieście    E-mail Napisz ! Strona: http://zakreconysloik.com.pl/
Dodano 6 dni temu          Ważne do: 2019-12-31 22:16:54


Pożyczki oddłużeniowe pod nieruchomość
Bez BIK pożyczki oddłużeniowe pod zastaw nieruchomości oraz pożyczki hipoteczne dla firm bez ZUS i US, BIK i KRD Działamy na terenie całej Polski Szybki i profesjonalnie Budowanie planu finansowego i oddłużeniowego Pożyczki na krótki okres oraz leasingi na długi okres spłaty Wstępna analiza przez telefon Decyzja w 24 godziny www.pozyczkipodnieruchomosc.pl tel: 515 402 038 biuro@pozyczkipodnieruchomosc.pl W skrócie: Pożyczki oddłużeniowe pod zastaw nieruchomości Pożyczki hipoteczne bez BIK i KRD Pożyczki pod nieruchomość hipoteczne bez ZUS i US dla firm Pożyczki pod zastaw nieruchomości – prywatne Leasing zwrotny nieruchomości dla firm Leasing zwrotny nieruchomości dla osób fizycznych Pożyczki poza bankowe hipoteczne inwestycyjne www.pozyczkipodnieruchomosc.pl Finansowanie poza bankowe: finansowanie bez BIK, KRD, w przypadku firm ZUS i US mieszkania, domy, lokale użytkowe zabezpieczenie w zależności od sytuacji Klienta: dział 4 czyli ustanowienie hipoteki lub dział 2 czyli przeniesienie praw własności na czas trwania pożyczki (to nie jest sprzedaż) oferta zarówno dla Klientów firmowych jak i detalicznych finansowanie na inwestycje, bieżące potrzeby firmy, spłatę długów w urzędach i zaległych faktur finansowanie dla osób prywatnych na cele dowolne, refinansowanie i oddłużenie, spłatę komornika, windykacji, inwestorów będących na nieruchomości zabezpieczamy się na różnych nieruchomościach okres spłaty rok z możliwością przedłużeń na kolejne lata również bez prowizji za przedłużenie wstępna analiza i oszacowanie szans na otrzymanie finansowania przy pierwszej rozmowie telefonicznej uczciwe podejście do każdego Klienta do 50-70% wartości zabezpieczenia spłacamy banki, skoki, komorników, inwestorów, ZUS i US zdolność finansowa opiera się na realnej sytuacji Klienta i przyszłej po spłacie zadłużeń Każdy Klient jest obsługiwany - po pierwszym telefonie przedstawiam wstępne warunki o ile oczywiście Klient ma szanse na finansowanie Gwarantuje profesjonalne doradztwo Prowadzimy Klienta od początku sprawy do samej wypłaty www.pozyczkipodnieruchomosc.pl biuro@pozyczkipodnieruchomosc.pl tel: 515 402 038 House&Credit

Region: Śródmieście     Telefon: 515402038
    E-mail Napisz !       Adres: CzęstochowaStrona: http://www.pozyczkipodnieruchomosc.pl
Dodano 6 dni temu          Ważne do: 2020-02-29 21:06:30


FebuMed.pl – Twoje centrum dermatologic
Czas na przełomowe produkty oferowane przez FebuMed dla osób walczących z atopowym zapaleniem skóry oraz z łuszczycą. W ofercie tej warszawskiej kliniki dermatologicznej znajdziecie produkty używane i działające u pacjentów na całym świecie- między innymi w Wielkiej Brytanii czy w Nowej Zelandii. Fenomen produktów FebuMed to przede wszystkim innowacyjna i unikatowa formuła leków, stworzona przez profesora Michaela Tiranta. Dla pacjenta oznacza to wygodę kupowania, najlepszej jakości produkty oraz skuteczność, jakiej nie zapewniają inne produkty.

Region: Śródmieście    E-mail Napisz ! Strona: http://febumed.pl/
Dodano 6 dni temu          Ważne do: 2019-12-31 20:56:56


Wyświetlane 1 do 15, strony: << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 >>


Nieruchomości
Kupię
Sprzedam
Szukam do wynajęcia
Mam do wynajęcia
Zamienię


Firmy - Usługi
Szukam fachowca
Wykonuję

Kupię
Agd/Dla domu
RTV
Komputery
Pozostałe


Odzież
Sprzedam
Kupię
Dodatki
Telefony
Sprzedam
Kupię
Zamienię
Akcesoria


Przyjaciele/Randki
Poznam Kobietę
Poznam Mężczyznę
Pozostałe


Wyraz:
Region:
allegazeta.pl nie odpowiada za treści ogłoszeń i wynikłe z nich kontakty
jak również zastrzega prawo do usunięcia ogłoszeń
bez podania przyczyn.
Copyright © 2012 allegazeta.pl - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Na naszej stronie znajdą Państwo ogłoszenia drobne przeróżnych kategorii: praca, nieruchomości, motoryzacja, różne marki: VW, BMW, Opel, Skoda, Fiat, Citroen, Ford, Mazda, sprzedam, kupię, zamienię, odzież, telefony różnych firm jak Motorola, SonyEricsson, Nokia, LG, akcesoria, motocykle, dla domu, społeczność, zgubiono, dom, znaleziono, korepetycje, AGD, RTV, pokoje, kwatery, stancje, do wynajęcia, firmy, usługi i wiele innych. Nie zabraknie także aktualności z miasta, informacji o imprezach, koncertach i eventach. Częstochowa 2012.
| Get FireFox! | | BYKOM-STOP - Poprawna pisownia i ortografia w Internecie | PHP-Fusion 5.01