Wyraz:
  WSZYSTKIE OGŁOSZENIA   NAJNOWSZE   DODAJ OGŁOSZENIE  
login: hasło:
Nie masz konta? Możesz je założyć TUTAJ
Motoryzacja
Kupię
Sprzedam
Motocykle
Ciężarowe
Części i akcesoria


Praca
Dam pracę
Szukam pracy

Sprzedam
Agd/Dla domu
RTV
Komputery
Pozostałe


Społeczność
Gratis oddam/przyjmę
Korepetycje
Zgubiono/Znaleziono
Materialy budowlane
Sprzedam
Kupię
Maszyny i urządzenia

Artykuły dziecięce
Sprzedam
Kupię

Turystyka
Wypoczynek
REGULAMIN

KONTAKT

INFORMACJE O SERWISIE

REKLAMA


OGŁOSZENIA
Wyświetlane 1 do 15, strony: << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 >>

Firmy - Usługi Wykonuję (290)


Lekcje rysunku Domin Kraków
Domin Kraków kurs rysunku Kraków. To miejsce, w którym można wziąć udział w kursach rysowania i malowania, przygotować się profesjonalnie do studiów plastycznych lub architektonicznych, zrealizować swoje pasje czy znaleźć ciekawe weekendowe zajęcie. Lekcje rysunku przeznaczone są dla osób dorosłych i dla dzieci. Zajęcia odbywają się każdego dnia.

Region: Inny     Telefon: 797 274 186
    E-mail Napisz !       Adres: Westerplatte 3/3      Kraków
Strona: https://domin-krakow.pl
Dodano 0 dni temu          Ważne do: 2021-04-14 09:55:34


Pełna Ochrona Zarządu za Zobowiązania art 299
Skontaktuj się z nami - tel. 601-685-195 www.fabrykakreatywna.com Kupimy udziały w spółkach znajdujących się na krawędzi bankructwa Występujemy w roli upadłego i podejmujemy się negocjacji z pracownikami i wierzycielami. Oferujemy pomoc dla udziałowców/członków Zarządów Spółek, którzy mogą ponieść odpowiedzialność majątkową za zobowiązania zadłużonej spółki, poprzez wdrożenie skutecznego planu naprawczego dla podmiotu, który utracił płynność finansową na skutek działań niesolidnych kontrahentów, sezonowych przestojów w płatnościach bądź innych czynników "urzędniczych" które są najczęstszą przyczyną problemów. Nasza działalność to przede wszystkim podjęcie czynności zmierzających do ograniczenia odpowiedzialności zarządu za zobowiązania spółki wynikające z art. 299 K.s.h oraz art. 21 Prawa upadłościowego i naprawczego a także art. 116 Ordynacji podatkowej, jak i również art. 586 K.s.h. Pomagamy w trakcie, jak i przed kontrolami z UKS/KAS/ZUS. Tworzymy skuteczne wehikuły optymalizacyjne w kontekście nowych przepisów K.s.h. Ustawy o rachunkowości, JPK, etc. obejmującą skuteczną ochronę Twojego majątku. Najważniejsza jest skuteczność wdrażanych rozwiązań które z punktu widzenia etyki mogą być kontrowersyjne ale zgodne z obowiązującym prawem. Skontaktuj się z nami - tel. 601-685-195 www.fabrykakreatywna.com (ss5)

Region: Częstochowa    E-mail Napisz !
Dodano 1 dni temu          Ważne do: 2019-07-30 13:59:43


Meble Eden Home
Jeśli planujesz zakup nowego wyposażenia do swojego mieszkania to odwiedź nasz salon meblowy. Jest to nowoczesny i tani internetowy sklep meblowy, w którym z całą pewnością znajdziesz interesujące Cię produkty pasujące do Twojego wymarzonego wystroju. Z nami umeblujesz każde pomieszczenie. W naszej ofercie znajdują się: meble pokojowe, tapicerowane, szafy, garderoby, meble do łazienek, sypialni, kuchni i jadalni. Zapewniamy gwarancję na zakupione towary oraz szybką i staranną wysyłkę przez doświadczoną firmę kurierską. Zapraszamy serdecznie.

Region: Częstochowa     Telefon: 697 273 189
    E-mail Napisz !       Adres: Woskowice Górne 34C/3      46-146 Domaszowice

Dodano 1 dni temu          Ważne do: 2019-08-22 13:38:56


Batony białkowe - TANIESUPLE.COM
Zajmujemy się sprzedażą batonów białkowych. Oferujemy również sprzedaż aminokwasów, odżywek proteinowych , spalaczy tłuszczu oraz, wiele, wiele innych ! Jesteśmy na rynku od ponad 18 lat . Chcesz sprawdzić całą ofertę naszego sklepu ? Wejdź na naszą stronę internetową : http://taniesuple.com/ ! Nasze produkty są w 100% oryginalne od producenta ! Zapraszamy Serdecznie !

Region: Inny     Telefon: 501542347
    E-mail Napisz !       Adres: prudnicka 21aStrona: www.taniesuple.com
Dodano 1 dni temu          Ważne do: 2019-10-21 13:35:32


Zaprojektuję sklep internetowy
Gdy przewidujesz uruchomić sklep internetowy online to zachęcam do skorzystania z moich usług. Zajmuję się zakładaniem sklepów internetowych online w oparciu o platformę Shopelo.pl Oprócz budowania sklepów angażuję się jednocześnie ich realizowaniem i budowaniem składników takich jak obsługa platformy allegro czy natychmiastowych płatności. Zajmuje się i uruchamianiem modułów jakie są dostępne w ramach platformy Shopelo które wymienione są na stronie https://shopelo.pl/mozliwosci.php Staram się by wdrożenie szło gładko i precyzyjnie stąd również jeśli liczy się dla Ciebie jakość również prędkość – skontaktuj się ze mną. Cena do ustalenia.

Region: Częstochowa    E-mail Napisz !
Dodano 2 dni temu          Ważne do: 2019-10-20 20:30:13


Pomoc – podatek z Niemiec - Smuda Cons
Nie wiesz jak rozliczyć podatek z Niemiec? Chętnie pomożemy rozwiązać Twój problem. Nasi pracownicy znają prawo i obowiązujące przepisy. Korzystając z naszych usług możesz mieć pewność, że Twój wniosek będzie pozytywnie rozpatrzony przez urząd niemiecki. Dbając o klientów wyjaśniamy wszelkie niejasności i odpowiadamy na pojawiające się pytania w trakcie uzupełniania dokumentów. Przekonaliśmy Cie? Doskonale!

Region: Częstochowa    E-mail Napisz ! Strona: intertax24.com
Dodano 2 dni temu          Ważne do: 2019-10-20 09:14:25


Skuteczne SEO
Skuteczne pozycjonowanie stron www

Region: Częstochowa     Telefon: 000 111 222
    E-mail Napisz !       Adres: Zientary-MalewskiejStrona: https://dolp.pl
Dodano 3 dni temu          Ważne do: 2019-10-19 00:42:21


Profesjonalny montaż bram wjazdowych Warszawa
Nie masz pomysłu na bramę wjazdową do swojej posiadłości? Chętnie pomożemy w wyborze odpowiedniego wyposażenia. Jeżeli w deszczowe i mroźne dni nie chcesz wychodzić z samochodu, aby otwierać bramę wjazdową lub garażową to oferta naszej firmy jest idealnym rozwiązaniem. Dysponujemy automatycznymi rozwiązaniami. Skontaktuj się z nami, na pewno pomożemy!

Region: Inny    E-mail Napisz !       Adres: WarszawaStrona: http://napedy-serwis.pl
Dodano 5 dni temu          Ważne do: 2019-10-17 10:55:43


Wycinka drzew pod infrastrukturę drogową R
Rozbudowa drogi powoduje, że konieczna jest wycinka drzew? Warszawa i jej infrastruktura drogowa coraz bardziej się rozwija. Jesteśmy firmą, która świadczy kompleksowe usługi z zakresu usuwania konarów, również dla klientów państwowych. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz odwiedzenia strony internetowej.

Region: Częstochowa     Telefon: 732944008
    E-mail Napisz !       Adres: Warszawa      Symfonii 2, 02-787 Warszawa
Strona: http://http://wycinkadrzewa.com
Dodano 6 dni temu          Ważne do: 2019-10-16 14:48:57


Pastel Technologies – cięcie wodą tworz
Wycinanie wzorów z różnych tworzyw bywa problematyczne, ponieważ wykazują one różne właściwości, a niektóre łatwo jest zniszczyć. Dlatego też warto byś wybrał Pastel Technologies i usługę cięcia wodą, a z pewnością będzie ona dobrze wykonana! Fachowa firma to gwarancja zadowolenia!

Region: Inny    E-mail Napisz !       Adres: WarszawaStrona: https://pastel.tech/pl/ciecie-woda
Dodano 6 dni temu          Ważne do: 2019-10-16 09:16:09


Angielski przez Internet dla pracujących
Jeśli jesteś na tym serwisie w kategorii język angielski to masz swoje powody. Uczyłaś się lub uczysz angielskiego z mniejszym lub większym sukcesem. Wybór sposobu i metody nauki jest trudny. Zastanawiasz się którą wybrać? Co jest ważne? Cena, jakość? Jestem osobą, która nie ma jakiś specjalnych zdolności językowych! Miałam szczęście bo wyjechałam do Anglii gdzie uczyłam się języka mówionego a później skończyłam anglistykę. Po sobie wiem, że osoba o przeciętnych zdolnościach może opanować ten język. Uczyłam w szkole, na uczelni, uczyłam przyszłe pielęgniarki, osoby do opieki, farmaceutów, i innych fachowców pracujących w Polsce, Anglii, Irlandii…. Przez dłuższy czas szukałam możliwości, nowych sposobów nauki tak żeby to Uczeń (nie ważne ile ma lat) był zadowolony i widział postępy. Widział, że warto. Zaczęłam nauczać przez Skype i okazało się, że to jest to. Prowadzę spotkania jeden na jeden, z kamerką i bez kamerki. Wystarczy Internet i słuchawki od telefonu. Co Ty z tego masz? 1. Ustalamy wspólnie terminy i godziny spotkań, 2. Szybko przełamujesz lody i zaczynasz mówić i rozumieć po angielsku, 3. Duże skupienie = masz pewność, że nie tracisz czasu i pieniędzy! Jestem ekspertem w nauczaniu angielskiego przez Skype. Mam dyplom English via Skype potwierdzony przez uniwersytet w Londynie. Zainteresowana? Masz pytania? Napisz do mnie lub zadzwoń do mnie na 575-249-030 Nie czekaj. Nie pozwól, żeby Twój angielski Ci uciekł:) Joanna Napisz o mnie: joanna.angielski@interia.pl Wejdź na stronę: www.angielski-skype.pl PS Umów się ze mną na gratisowe zajęcia próbne.

Region: Częstochowa     Telefon: 575249030
    E-mail Napisz ! Strona: http://www.angielski-skype.pl/
Dodano 6 dni temu          Ważne do: 2019-10-16 08:54:47


Pełna Ochrona Zarządu za Zobowiązania art 299
Skontaktuj się z nami - tel. 601-685-195 www.fabrykakreatywna.com Kupimy udziały w spółkach znajdujących się na krawędzi bankructwa Występujemy w roli upadłego i podejmujemy się negocjacji z pracownikami i wierzycielami. Oferujemy pomoc dla udziałowców/członków Zarządów Spółek, którzy mogą ponieść odpowiedzialność majątkową za zobowiązania zadłużonej spółki, poprzez wdrożenie skutecznego planu naprawczego dla podmiotu, który utracił płynność finansową na skutek działań niesolidnych kontrahentów, sezonowych przestojów w płatnościach bądź innych czynników "urzędniczych" które są najczęstszą przyczyną problemów. Nasza działalność to przede wszystkim podjęcie czynności zmierzających do ograniczenia odpowiedzialności zarządu za zobowiązania spółki wynikające z art. 299 K.s.h oraz art. 21 Prawa upadłościowego i naprawczego a także art. 116 Ordynacji podatkowej, jak i również art. 586 K.s.h. Pomagamy w trakcie, jak i przed kontrolami z UKS/KAS/ZUS. Tworzymy skuteczne wehikuły optymalizacyjne w kontekście nowych przepisów K.s.h. Ustawy o rachunkowości, JPK, etc. obejmującą skuteczną ochronę Twojego majątku. Najważniejsza jest skuteczność wdrażanych rozwiązań które z punktu widzenia etyki mogą być kontrowersyjne ale zgodne z obowiązującym prawem. Skontaktuj się z nami - tel. 601-685-195 www.fabrykakreatywna.com (ss3)

Region: Częstochowa    E-mail Napisz !
Dodano 7 dni temu          Ważne do: 2019-07-24 14:59:52


Bohdan Michalak- polecany ginekolog z Torunia
Jedynie polecany ginekolog z Torunia może poprawnie zająć się kobietą podczas ciąży, leczyć infekcje intymne, czy pomóc z bardzo niekomfortowym problemem nietrzymania moczu. Bohdan Michalak posiada wieloletnie doświadczenie medyczne, jak również stale się uczy, by zapewnić swoim pacjentkom najlepszą opiekę.

Region: Inny    E-mail Napisz !       Adres: ToruńStrona: http://www.ginekologmichalak.pl/
Dodano 8 dni temu          Ważne do: 2019-10-14 15:19:50


ekotimber.com - certyfikacja fsc producenta
Ekotimber Consult, to firma, w skład której wchodzą fachowcy z dziedziny certyfikacji FSC CoC. Certyfikacja fsc producenta drzewnego potwierdza, że surowiec używany do produkcji danej rzeczy jest pozyskiwany z poszanowaniem wszelkich norm. Ekotimber pozwoli Ci zwiększyć swoją transparentość wśród coraz bardziej świadomych konsumentów.

Region: Częstochowa    E-mail Napisz !       Adres: ul. Węgierska 10/38      65-941 Zielona Góra
Strona: https://www.ekotimber.com
Dodano 9 dni temu          Ważne do: 2019-10-13 12:50:02


Adwokat z Wejherowa
Kancelaria Jednoralski to zespół adwokatów i radców prawnych obsługujących Klientów indywidualnych, przedsiębiorstwa oraz podmioty publiczne. Kancelaria na rynku działa już od 1994 roku i zajmuje się prowadzeniem spraw z zakresu wszystkich dziedzin prawa. Biura kancelarii znajdują się w Wejherowie i Gdańsku, ale prawnicy z kancelarii działają w całym regionie. Zakres świadczonych usług obejmuje prawo cywilne, karne, rodzinne, spadkowe, administracyjne i gospodarcze, pracy, handlowe. Kancelaria zapewnia porady prawne, reprezentuje Klientów w sporach sądowych, zapewnia stałą obsługę prawną firm lub jednostek administracji publicznej, zajmuje się windykacją należności, przetargami publicznymi.

Region: Częstochowa    E-mail Napisz ! Strona: https://jednoralski.pl/klienci-indywidualni/sprawy-rodzinne/
Dodano 9 dni temu          Ważne do: 2019-10-13 09:10:15


Wyświetlane 1 do 15, strony: << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 >>


Nieruchomości
Kupię
Sprzedam
Szukam do wynajęcia
Mam do wynajęcia
Zamienię


Firmy - Usługi
Szukam fachowca
Wykonuję

Kupię
Agd/Dla domu
RTV
Komputery
Pozostałe


Odzież
Sprzedam
Kupię
Dodatki
Telefony
Sprzedam
Kupię
Zamienię
Akcesoria


Przyjaciele/Randki
Poznam Kobietę
Poznam Mężczyznę
Pozostałe


Wyraz:
Region:
allegazeta.pl nie odpowiada za treści ogłoszeń i wynikłe z nich kontakty
jak również zastrzega prawo do usunięcia ogłoszeń
bez podania przyczyn.
Copyright © 2012 allegazeta.pl - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Na naszej stronie znajdą Państwo ogłoszenia drobne przeróżnych kategorii: praca, nieruchomości, motoryzacja, różne marki: VW, BMW, Opel, Skoda, Fiat, Citroen, Ford, Mazda, sprzedam, kupię, zamienię, odzież, telefony różnych firm jak Motorola, SonyEricsson, Nokia, LG, akcesoria, motocykle, dla domu, społeczność, zgubiono, dom, znaleziono, korepetycje, AGD, RTV, pokoje, kwatery, stancje, do wynajęcia, firmy, usługi i wiele innych. Nie zabraknie także aktualności z miasta, informacji o imprezach, koncertach i eventach. Częstochowa 2012.
| Get FireFox! | | BYKOM-STOP - Poprawna pisownia i ortografia w Internecie | PHP-Fusion 5.01