Wyraz:
  WSZYSTKIE OGŁOSZENIA   NAJNOWSZE   DODAJ OGŁOSZENIE  
login: hasło:
Nie masz konta? Możesz je założyć TUTAJ
Motoryzacja
Kupię
Sprzedam
Motocykle
Ciężarowe
Części i akcesoria


Praca
Dam pracę
Szukam pracy

Sprzedam
Agd/Dla domu
RTV
Komputery
Pozostałe


Społeczność
Gratis oddam/przyjmę
Korepetycje
Zgubiono/Znaleziono
Materialy budowlane
Sprzedam
Kupię
Maszyny i urządzenia

Artykuły dziecięce
Sprzedam
Kupię

Turystyka
Wypoczynek
REGULAMIN

KONTAKT

INFORMACJE O SERWISIE

REKLAMA


OGŁOSZENIA
Wyświetlane 1 do 3

Nieruchomości Mam do wynajęcia (3)


Obiekt przemysłowo-magazynowo-biurowy
Przedmiotem oferty jest wynajem obiektu przymysłowo-magazynowo-biurowego, posadowionego na działce o powierzchni ok. 1,6 h, oraz kilka budynków w tym budynku głównego o pow. ok. 2500 m2. Jest to hala fabryczna składająca się z 28 pomieszczeń o charakterze komercyjnym o łącznej powierzchni 2 453,9 m2. Budynek spełnia warunki dostosowania go pod względem wielkości i przeznaczenia do wielu potrzeb. Dostępne media to woda, kanalizacja miejska, oraz energia elektryczna z instalacją prądu trójfazowego. Wysokość hal od posadzki do stropu wynosi ok. 5,60 do 8,00 metrów. Budynek nie posiada żadnych przeszkód architektonicznych utrudniających transport wewnętrzny. Hala wyposażona jest w bramę wjazdową o szerokości 4,90 m i 6/5 osobnych zewnętrznych drzwi wejściowych o szerokości od 0,95 do 4,0 m. Teren jest utwardzony i umożliwia manewrowanie nawet dużymi zestawami transportu drogowego, jest ogrodzony i oświetlony. Ogólna powierzchnia działki, po odliczeniu powierzchni budynku wynosi 13 381,1 m2. Cena za wynajem powierzchni od 8 zł za metr kwadratowy. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Paczków na Opolszczyźnie, na granicy z Województwem Dolnośląskim. Obiekt usytuowany jest w ścisłym centrum miasta w sąsiedztwie zabytkowego rynku, oraz w odległości 500 metrów od przystanku autobusów.

Region: Inny     Telefon: 602628393
    E-mail Napisz !
Dodano 32 dni temu          Ważne do: 2019-07-17 08:56:28


Tanie przeprowadzki Warszawa
https://www.wiecejmiejsca.pl/przeprowadzki/ Mało miejsca w domu? To nie problem! Masz mało miejsca w swoim domu i myślisz, w jaki sposób możesz zwiększyć cenną przestrzeń? Okazuje się to wyjątkowo łatwe i proste z wiecejmiejsca.pl. Nowoczesne podejście do kwestii przechowywania przedmiotów pozwala na zyskanie dodatkowego miejsca w każdym domu, a do tego wcale nie obciąża nadmiernie naszego portfela! Tanie przechowywanie jest możliwe, a dodatkową przestrzeń w domu doceni każdy z nas. Wiecejmiejsca.pl to szansa dla każdego, kto nie chce wyrzucać zgromadzonych przedmiotów, a nie ma na nie miejsca w swoim domu. Oferta firmy obejmuje nie tylko przechowywanie przedmiotów, ale również ich bezpłatny odbiór i transport z domu klienta. Zgromadzone zasoby są przechowywane w specjalnych pojemnikach lub powierzchniach magazynowych, w zależności od potrzeby klienta. Wiecejmiejsca.pl oferuje bowiem zarówno przechowywanie niewielkiej ilości pakunków, jak i całego wyposażenia biur czy mieszkań. Niskie ceny, wygodne przechowywanie i wysoka skuteczność działania to znak rozpoznawczy wiecejmiejsca.pl.

Region: Inny    E-mail Napisz ! Strona: https://www.wiecejmiejsca.pl/przeprowadzki/
Dodano 61 dni temu          Ważne do: 2019-06-18 17:37:11


Stylowe biuro w Gdyni Chylonia Business Park
Chylonia Business Park to prestiżowy budynek położony w najstarszej, klimatycznej dzielnicy jaką jest Chylonia. Oferuje komfortowe biuro w Gdyni. Wszystkie pomieszczenia urządzone są w wysokim standardzie. Jeśli jesteście zainteresowani wynajmem zapraszamy do kontaktu.

Region: Częstochowa     Telefon: 790 325 886
    E-mail Napisz !       Adres: ul. Pucka       81-154 Gdynia
Strona: http://www.chylonia.com/budynek.html
Dodano 61 dni temu          Ważne do: 2019-06-18 08:45:12


Wyświetlane 1 do 3


Nieruchomości
Kupię
Sprzedam
Szukam do wynajęcia
Mam do wynajęcia
Zamienię


Firmy - Usługi
Szukam fachowca
Wykonuję

Kupię
Agd/Dla domu
RTV
Komputery
Pozostałe


Odzież
Sprzedam
Kupię
Dodatki
Telefony
Sprzedam
Kupię
Zamienię
Akcesoria


Przyjaciele/Randki
Poznam Kobietę
Poznam Mężczyznę
Pozostałe


Wyraz:
Region:
allegazeta.pl nie odpowiada za treści ogłoszeń i wynikłe z nich kontakty
jak również zastrzega prawo do usunięcia ogłoszeń
bez podania przyczyn.
Copyright © 2012 allegazeta.pl - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Na naszej stronie znajdą Państwo ogłoszenia drobne przeróżnych kategorii: praca, nieruchomości, motoryzacja, różne marki: VW, BMW, Opel, Skoda, Fiat, Citroen, Ford, Mazda, sprzedam, kupię, zamienię, odzież, telefony różnych firm jak Motorola, SonyEricsson, Nokia, LG, akcesoria, motocykle, dla domu, społeczność, zgubiono, dom, znaleziono, korepetycje, AGD, RTV, pokoje, kwatery, stancje, do wynajęcia, firmy, usługi i wiele innych. Nie zabraknie także aktualności z miasta, informacji o imprezach, koncertach i eventach. Częstochowa 2012.
| Get FireFox! | | BYKOM-STOP - Poprawna pisownia i ortografia w Internecie | PHP-Fusion 5.01