Wyraz:
  WSZYSTKIE OGŁOSZENIA   NAJNOWSZE   DODAJ OGŁOSZENIE  
login: hasło:
Nie masz konta? Możesz je założyć TUTAJ
Motoryzacja
Kupię
Sprzedam
Motocykle
Ciężarowe
Części i akcesoria


Praca
Dam pracę
Szukam pracy

Sprzedam
Agd/Dla domu
RTV
Komputery
Pozostałe


Społeczność
Gratis oddam/przyjmę
Korepetycje
Zgubiono/Znaleziono
Materialy budowlane
Sprzedam
Kupię
Maszyny i urządzenia

Artykuły dziecięce
Sprzedam
Kupię

Turystyka
Wypoczynek
REGULAMIN

KONTAKT

INFORMACJE O SERWISIE

REKLAMA


OGŁOSZENIA
Wyświetlane 1 do 15, strony: << 1 2 >>

Sprzedam Agd/Dla domu (30)


Dzbanek Omega 4l Dafi
Dafi to marka z długoletnim doświadczeniem działająca na lokalnym rynku od ponad 30 lat. Wiedza oraz doświadczenie zapewniają najznakomitszą klasę naszych produktów. Naszym flagowym produktem jest dzbanek do oczyszczania wody, który zapewnia mnóstwo litrów zdrowej przefiltrowanej wody bez konieczności kupowania butelek sklepowych. Dzbanek do oczyszczania Omega 4.0l koloru grafitowego to idealna oferta dla każdego kto ceni zdrowie oraz dobry smak wody w swoim budynku.

Region: Częstochowa     Telefon: 800703048
    E-mail Napisz !       Adres: Fabryczna 24      25-818 Kielce
Strona: http://sklep.dafi.pl/omega-4-0-l-mi-grafitowy.html
Dodano 2 dni temu          Ważne do: 2019-12-18 19:22:17


Dafi-stwórz własną spersonalizowaną butelkę
Firma Dafi gwarantuje skuteczne produkty do oczyszczania wody od ponad 30 lat. Dzięki wiedzy i doświadczeniu najlepszych ekspertów jesteśmy w stanie zagwarantować wysoką jakość przy utrzymaniu konkurencyjnych cen. Jednym z głównych artykułów marki Dafi jest butelka filtrująca, która jest podręcznym sposobem na czystą oraz dobrą wodę, wszędzie gdzie jesteś oraz cokolwiek robisz. Na naszej stronie stworzyliśmy kreator butelki Dafo, dzięki czemu każdy może dostosować jej wygląd do indywidualnych oczekiwań. Skorzystaj z niego już teraz oraz raduj się czystą wodą w własnym lokalu.

Region: Częstochowa     Telefon: 800 703 048
    E-mail Napisz !       Adres: 25-818 Kielce      ul. Fabryczna 24
Strona: http://butelka.dafi.pl/kreator/
Dodano 5 dni temu          Ważne do: 2019-12-15 10:14:09


Zakupię spółkę z długiem Tel. 601-685-195
Zakupię spółkę z wierzytelnościami. Tel. 601-685-195 Jeśli chcesz uniknąć długich, czasochłonnych, sądowych procedur zamykania spółki - zadzwoń - tel. 601-685-195. Przejmujemy udziały i zarząd w spółkach w likwidacji, bądź w upadłości. Jeśli chcesz sprzedać wierzytelności w celu uregulowania swoich zobowiązań wobec kontrahentów, a tym samym przywrócić swoją płynność finansową - wejdź na stronę - www.FabrykaKreatywna.com – sprawdź, co mamy do zaoferowania. Zajmujemy się skupem spółek zadłużonych, czystych, niezadłużonych, udziałów spółek w upadłości, w likwidacji, z historią, bez historii, z zagubioną dokumentacją, absolutnie każdej spółki w każdej sytuacji finansowej. Gwarantujemy profesjonalne i rzetelne podejście do każdego problemu tel. 601-685-195 www.FabrykaKreatywna.com (wrz1)

Region: Częstochowa    E-mail Napisz !
Dodano 12 dni temu          Ważne do: 2019-12-08 20:48:43


Węże gumowe - Węże Tobi
Dysponujemy bogatym wyborem węży różnego typu, dlatego w Tobi możesz kupić m. in. kompensator, armaturę przemysłową czy złącze camlock. Jednak w proponowanym przez nas asortymencie znajdziesz takie sprzęty jak, wąż w oplocie stalowym, wąż do wody, wąż techniczny czy wąż gumowy. Posiadamy uprawnienia TDT na wytwarzanie i badanie przewodów gumowych oraz kompozytowych, a z myślą o naszych Klientach, zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych pracowników. Ich doświadczenie oraz wiedza techniczna pomoże w doborze odpowiedniego produktu. W naszej ofercie można znaleźć: – kompensatory, – złącza Camlock (nazywane również złączami Kamlok), – węże przemysłowe – węże metalowe, – węże gumowe, – węże do wody, – węże w oplocie stalowym, – węże techniczne

Region: Śródmieście    E-mail Napisz ! Strona: http://wezetobi.pl/
Dodano 19 dni temu          Ważne do: 2019-12-01 22:46:54


Dafi Butelka Termiczna
Marka Dafi znana jest głównie z doskonałej jakości urządzeń do oczyszczania wody takich jak dzbanki bądź butelki filtrujące. Dafi od przeszło 30 lat stawia na najdoskonalszej klasy rozwiązania i wysoko wykwalifikowanych ekspertów, którzy gwarantują stały rozwój i nowatorskie procedury. Marka Dafi w ostatnim okresie wypuściła na rynek kolejny wyrób – butelke termiczną, która dostępna jest obecnie na witrynie internetowej sklepu Dafi. Butelka termiczna to produkt wykonany z troską o najwyższe detale i najlepszych dostępnych materiałów, dzięki którym jest praktyczne przechowywanie napojów bądź wody w wskazanej temperaturze, gdziekolwiek jesteś. Butelka utrzymuje temperaturę zarówno ciepłych, jak i chłodnych napojów. Nieprzepuszczalna zakrętka została zaopatrzona w uchwyt dla wygody jej przenoszenia.

Region: Częstochowa     Telefon: 800703048
    E-mail Napisz !       Adres: Fabryczna 24      25-818 Kielce
Strona: http://sklep.dafi.pl/produkty/butelka-termiczna.html
Dodano 22 dni temu          Ważne do: 2019-11-28 07:37:34


Używane krzesełko schodowe ACRON
Na windy-schodowe.pl znajdą Państwo asortyment pozwalający na likwidację barier bez wydawania fortuny. Atrakcyjny system spłat ratalnych w dogodnym dla klienta terminie, a także możliwość zakupu używanego, ale w pełni sprawnego sprzętu pozwoli na zaoszczędzenie środków i przeznaczenie ich an dalszą rehabilitację lub inne inwestycje. Używane krzesełka schodowe oferowane w naszym sklepie przeszły kompletny serwis i w pełni sprawne, dzięki czemu mogą służyć w nowej instalacji jeszcze przez wiele lat. Poznaj nasza ofertę na windy-schodowe.pl

Region: Częstochowa    E-mail Napisz ! Strona: https://www.windy-schodowe.pl/ciekawostki/9/uzywane-krzeselk
Dodano 23 dni temu          Ważne do: 2019-11-27 12:04:28


Odkurzacze centralne i akcesoria - odkurzanie
Nasza firma od wielu lat dostarcza najlepszych rozwiązań z dziedziny odkurzaczy centtralnych. W naszej ofercie znajdziecie odkurzacze takich firm jak Vacuflu, Cyclovac czy też Hayden. W naszym sklepie również szeroka oferta na akcesoria jak szufelka automatyczna, szczotki do odkurzaczy czy też ssawki do odkurzaczy jak i węże do odkurzaczy.

Region: Inny     Telefon: 600 111 010
    E-mail Napisz !       Adres: Kościuszki 29      Kowal
Strona: http://odkurzanie.net
Dodano 30 dni temu          Ważne do: 2022-02-07 23:00:03


Zakład bud-mon Tomasz Jasieński – marki
Zakład bud-mon Tomasz Jasieński ma dla ciebie i twojej firmy szeroki pakiet korzystnych rozwiązań w temacie osłon przeciwsłonecznych. W skład nich wchodzą markizy tradycyjne i fasadowe, żaluzje okienne, rolety, czy profesjonalne systemy zaciemniania, a także moskitiery. Wejdź na stronę zakładu i znajdź produkt dla siebie!

Region: Inny     Telefon: 8120509
    E-mail Napisz !       Adres: WarszawaStrona: https://www.markizy.pl/
Dodano 31 dni temu          Ważne do: 2019-11-19 09:34:25


Aplikacja na smarfona "Moje Dafi"
Dafi jest lokalną marką, jaka stawia na poprawę jakości wody przez doskonałej jakości narzędzia do oczyszczania takie jak dzbanki czy butelki filtrujące. Przez ponad 30 lat firma Dafi stawała się symbolem jakości i nowatorskich rozwiązań stawiając nieprzerwanie na kluczowym miejscu zadowolenie konsumenta. Dzięki aplikacji Moje Dafi, którą możesz pobrać na swojego smartfona, będziesz na bieżąco, a aplikacja przypomni Ci o comiesięcznej zmianie filtra czy o konieczności zakupu nowego. Aplikacja Moje Dafi jest bardzo przystępnym oraz intuicyjnym narzędziem stworzonym dla użytkowników butelek oraz dzbanków oczyszczających Dafi. Nie zwlekaj i zacznij swój miesiąc z filtrami Dafi już dzisiaj!

Region: Częstochowa     Telefon: 800703048
    E-mail Napisz !       Adres: Fabryczna 24      25-818 Kielce
Strona: http://dafi.pl/moje-dafi/aplikacja-dafi/
Dodano 33 dni temu          Ważne do: 2019-11-17 16:51:55


Pełna Ochrona Zarządu za Zobowiązania art 299
Kupimy udziały w spółkach znajdujących się na krawędzi bankructwa. Jesteśmy firmą godną zaufania i cieszymy się zaufaniem wielu zadowolonych klientów. Występujemy w roli upadłego i podejmujemy się negocjacji z pracownikami i wierzycielami. Oferujemy pomoc dla udziałowców/członków Zarządów Spółek, którzy mogą ponieść odpowiedzialność majątkową za zobowiązania zadłużonej spółki, poprzez wdrożenie skutecznego planu naprawczego dla podmiotu, który utracił płynność finansową na skutek działań niesolidnych kontrahentów, sezonowych przestojów w płatnościach bądź innych czynników "urzędniczych", które są najczęstszą przyczyną problemów. Nasza działalność to przede wszystkim podjęcie czynności zmierzających do ograniczenia odpowiedzialności zarządu za zobowiązania spółki wynikające z art. 299 K.s.h oraz art. 21 Prawa upadłościowego i naprawczego a także art. 116 Ordynacji podatkowej, jak i również art. 586 K.s.h. Pomagamy w trakcie, jak i przed kontrolami z UKS/KAS/ZUS. Tworzymy skuteczne wehikuły optymalizacyjne w kontekście nowych przepisów K.s.h. Ustawy o rachunkowości, JPK, etc. obejmującą skuteczną ochronę Twojego majątku. Najważniejsza jest skuteczność wdrażanych rozwiązań, które z punktu widzenia etyki mogą być kontrowersyjne ale zgodne z obowiązującym prawem. Jeżeli borykacie się Państwo z podobnymi problemami, zapraszamy do kontaktu z nami. Zapewniamy kompleksową pomoc. Z naszą firmą mogą się Państwo kontaktować pod numerem telefonu: 601-685-195. Oraz adresem mailowym: kupiespolkekazda@gmail.com Zapraszamy również na naszą stronę internetową, na której znajdziecie Państwo wszystkie potrzebne informacje: www.fabrykakreatywna.com (sier9)

Region: Częstochowa    E-mail Napisz !
Dodano 33 dni temu          Ważne do: 2019-11-17 14:33:44


Najwyższej jakości zestaw do wina od All4you
Wysokiej jakości zestaw do wina z grawerem? Akcesoria tego typu znajdziesz w ofercie sklepu internetowego All4you, który gwarantuje profesjonalną obsługę i atrakcyjne ceny. Estetyka wykonania zachwyci każdego miłośnika tego rodzaju trunków. Wspomniany komplet jest doskonałym pomysłem na prezent. Zapraszamy na stronę internetową.

Region: Inny     Telefon: 601750592
    E-mail Napisz !       Adres: Siewna 23      31-231 Kraków
Strona: https://all4youonline.pl
Dodano 33 dni temu          Ważne do: 2019-11-17 14:17:32


Dafi-doświadczenie, innowacja i wydajność
Dafi to marka z polski zajmująca się tworzeniem akcesoriów do filtrowania wody takich jak dzbanki czy butelki filtrujące. Dafi działa na lokalnym rynku od przeszło 30 lat, przez ten czas stale stawiając na znakomitej jakości innowacyjne rozwiązania. Do produkcji naszych urządzeń korzystamy wyłącznie z najdoskonalszej jakości surowców realizowanych w Stanach Zjednoczonych oraz w Niemczech. Dzięki doświadczeniu oraz inwestycjom w kapitał ludzki marka Dafi stale się rozwija poprawiając i zwiększając swoją gamę produktów. Przez przeszło 30 lat firma opatentowała sporo autorskich rozwiązań przemysłowych, jakie przyczyniły się do poprawy jakości wody w budynkach milionów nabywców na całym świecie. Fabryka Dafi ma siedzibę w Polsce, a wszystkie działy odpowiedzialne za realizowanie naszych wyrobów dostępne są w jednym miejscu.

Region: Częstochowa     Telefon: 800703048
    E-mail Napisz !       Adres: Fabryczna 24      25-818 Kielce
Strona: http://dafi.pl/poznaj-nas/
Dodano 36 dni temu          Ważne do: 2019-11-14 09:37:11


wyjątkowe meble dla każdego
Działamy na rynku polskim ponad 14 lat. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, rozpoczęliśmy sprzedaż mebli designerskich. Jesteśmy bezpośrednim importerem, w naszej ofercie znajdą Państwo m.in. : krzesła, hokery, fotele, stoły oraz meble personalizowane. Stawiamy na wyjątkowy Design, dlatego chcemy dostarczyć Państwu najlepszej jakości przy jednocześnie atrakcyjnych cenach naszych produktów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zarówno w sklepie internetowym, jak i stacjonarnym w naszym Showroomie we Wrocławiu.

Region: Częstochowa    E-mail Napisz ! Strona: http://malodesign.pl
Dodano 44 dni temu          Ważne do: 2019-11-06 22:11:09


Meble Lusso24 urządź z nami swoje mieszkanie
Posiadamy piękne sofy i zestawy wypoczynkowe, które będą idealnie pasowały do Twojego salonu. Gwarantujemy, że na pewno znajdziesz coś dla siebie. Naszą ofertę dopełniają takie meble, jak szafki RTV, stoliki kawowe czy nowoczesne meblościanki do salonu. Dysponujemy łóżkami piętrowymi, jednopoziomowymi, pojemnymi meblościankami, komodami oraz szafami, które wprowadzą ład i porządek w pokoju. Sklep meblowy Meble-Lusso24 oferuje meble zgodne z najnowszymi trendami. Odwiedź nasz sklep internetowy i przekonaj się o tym na własne oczy! Zapraszamy! Lusso24 Sp. z o. o. Krzysztof Sobczyński ul. Wały Jana III 5 46-100 Namysłów Nr tel.: 530 017 014 Adres e-mail: biuro@meble-lusso24.pl

Region: Inny     Telefon: 530 017 014
    E-mail Napisz !       Adres: Wały Jana III 5      46-100 Namysłów
Strona: http://meble-lusso24.pl
Dodano 49 dni temu          Ważne do: 2019-11-01 19:34:04


Nowoczesne lampki nocne – DEKoNET
Jako DEKoNET pragniemy zapewnić Państwu przede wszystkim szeroki wybór towarów i wygodne korzystanie z usługi. Nasz sklep internetowy został zaprojektowany zgodnie z nowymi rozwiązaniami stosowanymi przy budowaniu stron. Dzięki temu bez problemu znajdą w nim Państwo między innymi nowoczesne lampki nocne w różnorodnym wzornictwie. Zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny, gdzie zapoznają się Państwo z naszą pełną ofertą.

Region: Inny     Telefon: +48 501 030 994
    E-mail Napisz !       Adres: R. Dmowskiego 4      Bielsko-Biała 43-300
Strona: http://www.lampy-esklep.pl
Dodano 51 dni temu          Ważne do: 2019-10-30 10:04:00


Wyświetlane 1 do 15, strony: << 1 2 >>


Nieruchomości
Kupię
Sprzedam
Szukam do wynajęcia
Mam do wynajęcia
Zamienię


Firmy - Usługi
Szukam fachowca
Wykonuję

Kupię
Agd/Dla domu
RTV
Komputery
Pozostałe


Odzież
Sprzedam
Kupię
Dodatki
Telefony
Sprzedam
Kupię
Zamienię
Akcesoria


Przyjaciele/Randki
Poznam Kobietę
Poznam Mężczyznę
Pozostałe


Wyraz:
Region:
allegazeta.pl nie odpowiada za treści ogłoszeń i wynikłe z nich kontakty
jak również zastrzega prawo do usunięcia ogłoszeń
bez podania przyczyn.
Copyright © 2012 allegazeta.pl - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Na naszej stronie znajdą Państwo ogłoszenia drobne przeróżnych kategorii: praca, nieruchomości, motoryzacja, różne marki: VW, BMW, Opel, Skoda, Fiat, Citroen, Ford, Mazda, sprzedam, kupię, zamienię, odzież, telefony różnych firm jak Motorola, SonyEricsson, Nokia, LG, akcesoria, motocykle, dla domu, społeczność, zgubiono, dom, znaleziono, korepetycje, AGD, RTV, pokoje, kwatery, stancje, do wynajęcia, firmy, usługi i wiele innych. Nie zabraknie także aktualności z miasta, informacji o imprezach, koncertach i eventach. Częstochowa 2012.
| Get FireFox! | | BYKOM-STOP - Poprawna pisownia i ortografia w Internecie | PHP-Fusion 5.01