Wyraz:
  WSZYSTKIE OGŁOSZENIA   NAJNOWSZE   DODAJ OGŁOSZENIE  
login: hasło:
Nie masz konta? Możesz je założyć TUTAJ
Motoryzacja
Kupię
Sprzedam
Motocykle
Ciężarowe
Części i akcesoria


Praca
Dam pracę
Szukam pracy

Sprzedam
Agd/Dla domu
RTV
Komputery
Pozostałe


Społeczność
Gratis oddam/przyjmę
Korepetycje
Zgubiono/Znaleziono
Materialy budowlane
Sprzedam
Kupię
Maszyny i urządzenia

Artykuły dziecięce
Sprzedam
Kupię

Turystyka
Wypoczynek
REGULAMIN

KONTAKT

INFORMACJE O SERWISIE

REKLAMA


OGŁOSZENIA
Wyświetlane 151 do 165, strony: << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 >>

Firmy - Usługi Wykonuję (319)


Porównywarka internetowa
Udostępniamy wam niezwykle wygodną a przede wszystkim bardzo funkcjonalną porównywarkę. Dzięki niej w błyskawiczny sposób możecie znaleźć wszystkich dostawców Internetu, telewizji czy usług telefonicznych w waszym miejscu zamieszkania. Wystarczy jedynie wpisać swój adres zamieszkania czy miejsca, w którym chcecie zamówić daną usługę i po chwili otrzymacie natychmiast wszystkie oferty. Nasza porównywarka pozwala jednocześnie od razu ustalić termin wizyty specjalisty z danej firmy, z którą możecie podpisać umowę.

Region: Śródmieście    E-mail Napisz ! Strona: https://panwybierak.pl/dostawcy
Dodano 55 dni temu          Ważne do: 2019-07-29 20:11:21


Pieczarkarnie
Nasza firma od kilkunastu lat zajmuje się dostarczaniem profesjonalnego sprzętu do pieczarkarzy z całego świata. Jesteśmy numerem jeden, jeśli chodzi współtworzenie tego rodzaju biznesu. Gwarantujemy dotrzymanie wszystkich terminów, a także dostawę produktów najwyższej jakości w doskonale konkurencyjnej cenie. Dostarczamy platformy wiertnicze oraz specjalistyczne zabudowy do aut dostawczych. Na życzenie klientów oferujemy skomplikowane konstrukcje budowlane, niezbędne do obsługi hodowli pieczarek.

Region: Częstochowa    E-mail Napisz ! Strona: http:// /luckygrower.com/pl/
Dodano 55 dni temu          Ważne do: 2019-07-29 19:25:32


Konstrukcje stalowe i cylindry hydrauliczne
Warma to polska firma z długoletnimi tradycjami. Od 1948 roku w Grudziądzu zajmujemy się produkcją i projektowaniem rozwiązań konstrukcyjnych. Nasza oferta i produkty zyskały uznanie wielu klientów w Polsce jak też za granicą. Mamy ambicje być najlepszą wizytówką regionu, jak i polskiego przemysłu stalowego. Stawiamy na ciągły rozwój, inwestując nie tylko w technologie, ale także w ludzi. Nieustannie dbamy też o podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników, a w sferze zarządzania wprowadziliśmy zasady partnerstwa i uczestnictwa pracowników.

Region: Częstochowa    E-mail Napisz ! Strona: http://warma.pl/
Dodano 55 dni temu          Ważne do: 2019-07-29 18:57:31


Ortezy Ortomax
Każda osoba, która kiedykolwiek potrzebowała protezy lub ortezy, doskonale wie, jak ważne jest, by korzystać z rzeczy idealnie dopasowanych do ich indywidualnym potrzeb. Pomorskie Centrum Protetyki i Ortotyki Narządu Ruchu Ortomax tworzy ortezy i protezy na wymiar, dzięki czemu niedogodności związane z ich wykorzystanie ograniczane są do minimum. Pomorskie Centrum Protetyki i Ortotyki Narządu Ruchu Ortomax to produkty wykorzystywane w kompresoterapii, wkładki i obuwie specjalistyczne dla osób z różnymi schorzeniami oraz komplet ortez.

Region: Częstochowa     Telefon: 565777888
    E-mail Napisz ! Strona: http://ortomax.com.pl/
Dodano 55 dni temu          Ważne do: 2019-07-29 18:36:36


Analiza chemiczna
Metrohm jest jedną z najlepszych i przewodnich firm w zakresie produkcji wysoce precyzyjnych urządzeń do analizy chemicznej. Firma została założona w 1943 roku przez inżyniera Bertolda Suhner’a w miejscowości Herisau w Szwajcarii, gdzie do dziś ma swoją siedzibę Metrohm International Headquarters. Dziś jesteśmy obecni w osiemdziesięciu krajach na całym świecie. Naszym atutem jest doświadczenie oraz fachowa wiedza. Zatrudniamy najlepszych specjalistów i nieustannie dbamy o podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników.

Region: Inny    E-mail Napisz ! Strona: https://www.metrohm.com/pl-pl
Dodano 55 dni temu          Ważne do: 2019-07-29 11:09:52


Skuteczny angielski przez Skype bo potrzebuje
Witaj, czy zastanawiałeś się, ile możesz zyskać znając lepiej język angielski ? O tym, jak ważna jest praktyczna znajomość tego języka przekonują się Ci, którzy wyjadą do pracy za granicę. Często też angielski jest wymagany przez pracodawców w Polsce. Od pracowników oczekuje się umiejętności rozmawiania przez telefon, korespondowania przez Skype lub prowadzenia rozmów „na żywo” na tematy zawodowe. Dlatego zachęcam Cię - zapoznaj się z moim zaproszeniem na wyjątkowo skuteczne kursy angielskiego, które prowadzę na Skype. Nauka ze mną będzie dla Ciebie, pod kątem Twoich potrzeb. Gdziekolwiek jesteś, w dogodnej dla Ciebie porze Nauka języka przez Skype to swoboda w wyborze dnia i godziny nauki. Zyskujesz też czas i pieniądze, które być stracił/ straciła na dojazdy na kursy stacjonarne. Pamiętaj - praktyczna znajomość języka to lepsza praca, wyższe zarobki i szanse na Twój rozwój zawodowy i awans. Ucząc się szybciej zyskujesz czas i pieniądze ! Kluczowy jest wybór odpowiedniej metody Jest jeszcze jeden powód, dla którego nauka przez Skype jest korzystna. Nauka języka w ten sposób gwarantuje dużo lepsze efekty, ponieważ opiera się na rozumieniu ze słuchu. Dzięki temu szybciej i lepiej będziesz rozumieć język podczas rozmów telefonicznych, w pracy oraz w miejscach publicznych. Zanim zaczniesz odbierz 20 minut bezpłatnej lekcji Aby Cię przekonać do tego, że warto uczyć się angielskiego przez Skype otrzymujesz próbną lekcję o długości 20 minut. Naprawdę warto polepszyć Twoją znajomość języka angielskiego. Zachęcam Cię do zgłoszenia się za pomocą formularza na mojej stronie. Możesz też odpowiedzieć na tego maila. Na pewno udzielę Ci odpowiedzi na Twoje pytania. Joanna – lektor dorosłego Ucznia lektor j. angielskiego joanna.angielski@interia.pl Tel: 575 249 030 www.angielski-skype.pl PS. Nauka języka może być przyjemna i niedroga. Zacznij teraz, możesz tylko zyskać ! Skorzystaj z zajęć gratis !

Region: Częstochowa     Telefon: 575249030
    E-mail Napisz !       Adres: cała PolskaStrona: http://www.angielski-skype.pl/
Dodano 56 dni temu          Ważne do: 2019-07-28 12:55:22


Stomatolog Reda
Zdrowy uśmiech to zdrowe zęby! Zadbaj już dziś o swoje zęby, a nie kiedy już jest za późno i zaczynają boleć! Zarezerwuj wizytę już dziś! Bianco Denti- Przemysław Ożga Jeziorna 37, 84-230 Rumia Tel: 698 792 199

Region: Inny    E-mail Napisz !       Adres: Rumia
Dodano 58 dni temu          Ważne do: 2019-07-26 13:27:41


Maja- konserwacja okien – Poznań
Firma Maja oferuje konserwację okien na terenie Poznania. Konserwowane są skrzydła okienne, framugi, uszczelki, czy rygle. Wykorzystanie specjalistycznych środków konserwujących przedłuża żywotność okien i wpływa na ich dobry wygląd. Maja zajmuje się też regulacją i naprawą okien.

Region: Inny    E-mail Napisz !       Adres: PoznańStrona: http://www.serwisokienny.pl
Dodano 59 dni temu          Ważne do: 2019-07-25 10:57:29


Przewóz przesyłek Anglia Polska
Zawsze wysyłasz coś znajomym czy rodzinie mieszkając za granicą, ale czaem jest to kłopotliwe, kiedy chcesz wysłać coś większego... Znasz ten problem? Nie musisz już się tego oawiać, bo z Nami to sama przyjemność wysłać takie paczki! Zajmujemy się tym od lat i również Ciebie zapraszamy do skorzystania z Naszych usług! TRANS & VOYAGER – BOROWSCY 37-450 Stalowa Wola, ul. Stanisławy Koper 5/13 Biuro czynne: pon. – pt: 9.00 – 18.00, sob. i niedz. tel. kom.: +48 695 454 909 Adres email: biuro@transvoyager.pl

Region: Inny    E-mail Napisz !       Adres: Stalowa WolaStrona: http://transvoyager.pl
Dodano 59 dni temu          Ważne do: 2019-07-25 10:37:25


Przewóz przesyłek Anglia Polska
Masz przesyłki, które potrzebujesz dostarczyć rodzinie czy przyjaciółom, czy to na terenie Polski czy w Europie. Świadczymy usługi w konkurencyjnych cenach. Zapraszamy! TRANS & VOYAGER – BOROWSCY 37-450 Stalowa Wola, ul. Stanisławy Koper 5/13 Biuro czynne: pon. – pt: 9.00 – 18.00, sob. i niedz. tel. kom.: +48 695 454 909 Adres email: biuro@transvoyager.pl

Region: Częstochowa     Telefon: 695 454 909
    E-mail Napisz !       Adres: Stalowa WolaStrona: http://transvoyager.pl
Dodano 60 dni temu          Ważne do: 2019-07-24 18:29:40


Ziębud dobrze zrobiona kanalizacja - Wrocław
Dobrze zbudowana kanalizacja we Wrocławiu nie będzie przeciekać, zatykać się ani sprawiać innych kłopotów. Jej budową powinna zajmować się tylko jedna firma – to Ziębud! Eksperci z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem są gwarantem najwyższej jakości usług, co na pewno zaprocentuje w przyszłości!

Region: Inny    E-mail Napisz !       Adres: WrocławStrona: http://www.awarie24h.com/uslugi/sieci-kanalizacyjne
Dodano 61 dni temu          Ważne do: 2019-07-23 11:00:56


Wojwent rekuperacja i wentylacja
Wojwent to firma, która przez wiele lat jest doceniana na rynku wykończenia domu jako specjaliści od budowy wentylacji mechanicznej. Jeżeli poszukujesz specjalistów do zamontowania układów wentylacyjnych w swoim domku lub apartamencie to mocno rozważ ofertę firmy Wojwent. Specjalizują oni się w instalacji rekuperacji, GWC jak również pozostałych maszyn potrzebnych w wentylacji. Zdaje się, że wentylacja mechaniczna nie jest niezbędna w domu. Źle myślisz! Dodajmy, że możesz sporo zaoszczędzić pieniędzy na dogrzewaniu, ponieważ instalując gruntowy wymiennik ciepła powietrze dociera do naszego domu ocieplone przez temperaturę ziemi. Druga kwestia to sprawa pleśni - wentylacja mechaniczna skutecznie wspomoże pozbyć się bolączki grzyba na ścianie.

Region: Częstochowa    E-mail Napisz ! Strona: https://www.wojwent.com
Dodano 61 dni temu          Ważne do: 2019-07-23 08:23:35


Krakowska Kancelaria prawo pracy
Działająca w Krakowie Kancelaria Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec oferuje kompleksowe usługi prawne dla firm oraz dla osób prywatnych. Zakres pomocy Kancelarii obejmuje poniższe obszary: obsługa prawna firm prawo cywilne rozwody, alimenty, spadki prawo pracy prawo budowlane prawo gospodarcze prawo IT i nowe technologie prawo nieruchomości własność intelektualna odszkodowania Kancelaria Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec ul. Bandurskiego 22/2 31-515 Kraków Usługi prawne Kraków zachęcamy do sprawdzenia pełnej oferty na stronie Kancelarii!

Region: Inny     Telefon: (12) 314 61 82
    E-mail Napisz !       Adres: Władysława Bandurskiego 22/2      Kraków
Strona: https://krakowskakancelaria.pl/
Dodano 61 dni temu          Ważne do: 2020-12-29 08:00:46


Budowa boisk - ROWIT
Zajmujemy się budową boisk. Szeroka oferta naszej firmy zawiera także wiosenną renowację kortów ceramicznych, boish sportowych, budową boish czy hal sportowych raz sprzedaż mączki kortowej. Budowa obiektów sportowych to nasza dziedzina, jesteśmy w niej ekspertami. Sprawdź stronę internetową naszej firmy : http://rowit.com.pl/ i zapoznaj się z całą ofertą. Zapraszamy !

Region: Częstochowa     Telefon: 502243466
    E-mail Napisz !       Adres: Przytoczna      zamkowa 9
Strona: http://rowit.com.pl/
Dodano 62 dni temu          Ważne do: 2019-07-22 19:13:30


Oferta jubilerska dla wymagających
Jubiler Karkosik to sieć salonów jubilerskich, z którą możemy spotkać się zarówno w Toruniu, jak i w Bydgoszczy. Ta istniejąca od roku 1989 cieszy się na lokalnym rynku bardzo dużym uznaniem, teraz zaś przygotowana przez nią oferta może, dzięki sklepowi internetowemu, docierać do klientów w całej Polsce. Składają się na nią setki przykładów biżuterii ślubnej, zaręczynowej oraz codziennej wykonanej z mniej i bardziej znanych kamieni szlachetnych. Mocną stroną salonu są produkty własne zachwycające jakością i innowacyjnością.

Region: Inny    E-mail Napisz ! Strona: https://www.karkosik.pl/232-obraczki-klasyczne
Dodano 62 dni temu          Ważne do: 2019-07-22 18:51:12


Wyświetlane 151 do 165, strony: << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 >>


Nieruchomości
Kupię
Sprzedam
Szukam do wynajęcia
Mam do wynajęcia
Zamienię


Firmy - Usługi
Szukam fachowca
Wykonuję

Kupię
Agd/Dla domu
RTV
Komputery
Pozostałe


Odzież
Sprzedam
Kupię
Dodatki
Telefony
Sprzedam
Kupię
Zamienię
Akcesoria


Przyjaciele/Randki
Poznam Kobietę
Poznam Mężczyznę
Pozostałe


Wyraz:
Region:
allegazeta.pl nie odpowiada za treści ogłoszeń i wynikłe z nich kontakty
jak również zastrzega prawo do usunięcia ogłoszeń
bez podania przyczyn.
Copyright © 2012 allegazeta.pl - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Na naszej stronie znajdą Państwo ogłoszenia drobne przeróżnych kategorii: praca, nieruchomości, motoryzacja, różne marki: VW, BMW, Opel, Skoda, Fiat, Citroen, Ford, Mazda, sprzedam, kupię, zamienię, odzież, telefony różnych firm jak Motorola, SonyEricsson, Nokia, LG, akcesoria, motocykle, dla domu, społeczność, zgubiono, dom, znaleziono, korepetycje, AGD, RTV, pokoje, kwatery, stancje, do wynajęcia, firmy, usługi i wiele innych. Nie zabraknie także aktualności z miasta, informacji o imprezach, koncertach i eventach. Częstochowa 2012.
| Get FireFox! | | BYKOM-STOP - Poprawna pisownia i ortografia w Internecie | PHP-Fusion 5.01