Wyraz:
  WSZYSTKIE OGŁOSZENIA   NAJNOWSZE   DODAJ OGŁOSZENIE  
login: hasło:
Nie masz konta? Możesz je założyć TUTAJ
Motoryzacja
Kupię
Sprzedam
Motocykle
Ciężarowe
Części i akcesoria


Praca
Dam pracę
Szukam pracy

Sprzedam
Agd/Dla domu
RTV
Komputery
Pozostałe


Społeczność
Gratis oddam/przyjmę
Korepetycje
Zgubiono/Znaleziono
Materialy budowlane
Sprzedam
Kupię
Maszyny i urządzenia

Artykuły dziecięce
Sprzedam
Kupię

Turystyka
Wypoczynek
REGULAMIN

KONTAKT

INFORMACJE O SERWISIE

REKLAMA


OGŁOSZENIA
Wyświetlane 166 do 180, strony: << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 >>

Firmy - Usługi Wykonuję (248)


Dentysta na najwyższym poziomie profesjonaliz
Szeroka oferta usług stomatologicznych to jeden z powodów, dla których pacjenci Premium Clinic decydują się na leczenie zębów właśnie tutaj. W przystępnych cenach w gabinecie można pozbyć się próchnicy, wyleczyć zęby kanałowo – bezboleśnie, przy pomocy nowoczesnych technik i metod, wyprostować zgryz, nadlać stracone zęby czy usunąć te wymagającej ingerencji chirurga. Premium Clinic to kompleksowe potraktowanie kwestii związanych z nowoczesną stomatologią oraz najwyższa jakość oferowanych usług.

Region: Częstochowa     Telefon: 765342435
    E-mail Napisz ! Strona: http://premium-clinic.pl/zeby-mleczne/
Dodano 79 dni temu          Ważne do: 2020-03-09 21:26:54


Analizy chemiczne tylko z liderem rynku ̵
Większość gałęzi przemysłu, szczególnie jednak te związane z żywnością czy napojami, farmacją, ale także obróbką powierzchni czy energią, potrzebują sumiennie przeprowadzanych analiz chemicznych. Tymi z kolei rzetelnie, już od roku 1943, zajmuje się firma Metrohm. Obecnie marka Metrohm jest niekwestionowanym liderem na całym świecie, a jego produkty i usługi znane są w ponad osiemdziesięciu krajach na całym świecie. W ofercie firmy każdy potentat znajdzie coś dla siebie, począwszy od specjalistycznego sprzętu, przez same analizy aż po odpowiednie oprogramowania.

Region: Częstochowa     Telefon: 8787887878
    E-mail Napisz ! Strona: http://www.metrohm.com/pl-pl/przeglad-produktow/spektroskopi
Dodano 80 dni temu          Ważne do: 2020-03-08 21:23:41


Trener Personalny - Estetyk-Sylwetki
Trening personalny i jego korzyści: - Budowa masy mięśniowej - Budowa siły - Rzeźbienie sylwetki - Poprawa kondycji i ogólnej sprawności ciała - Powrót do formy po przerwie - Spalanie tkanki tłuszczowej - Przygotowanie do triatlonu, maratonu - Poprawa przygotowania motorycznego (dla zawodowców) Oferta skierowana jest do osób pragnących zmienić swoją sylwetkę i czuć się lepiej w swoim ciele. Trener personalny w zdrowy i bezpieczny sposób zadba o to, żeby treningi były jak najbardziej efektywne i dostosowane idealnie do Ciebie, bo to jest klucz do sukcesu. Trenuj pod okiem specjalistów. Więcej informacji na stronie internetowej.

Region: Inny     Telefon: 577 155 550
    E-mail Napisz !       Adres: ul. Fińska 22      Tarnowskie Góry
Strona: http://estetyk-sylwetki.pl
Dodano 81 dni temu          Ważne do: 2020-03-07 19:34:42


TRUDNE FINANSOWANIE BEZ BIK!
TRUDNE FINANSOWANIE BEZ BIK! ( przedsiębiorcy,rolnicy oraz pozostałe osoby ) Z nami uzyskasz tanie i bezpieczne pozabankowe finansowanie ; -hipoteczne, -samochodowe ( wszystkie pojazdy ,maszyny , urządzenia ) -gotówkowe, -wekslowe, na dowolną inwestycję, spłatę wszelkich swoich zobowiązań , jako kredyt pomostowy , a także inny wskazany cel. Finansowanie dedykujemy zarówno ; -DLA FIRM JUŻ DZIAŁAJĄCYCH , JAK RÓWNIEŻ -DLA FIRM NOWOOTWIERANYCH ( STARTUP ) , -ROLNIKÓW I -POZOSTAŁYCH GRUP SPOŁECZNYCH Zabezpieczeniem pożyczki mogą być ; -nieruchomości ( zakłady , przedsiębiorstwa , hotele ,pensjonaty ,restauracje , sklepy , wszelkie grunty , nieruchomości mieszkalne inwestycje deweloperskie ,etc.) -ruchomości (wszystkie pojazdy , maszyny, urządzenia i inne ) -weksle, -poręczenia, Nie sprawdzamy klientów w BIK i innych bazach oraz nie wymagamy udokumentowanych dochodów! Finansowanie bez ZUS , KRUS , US! Także z zajęciami komorniczymi , sądowymi ,urzędowymi i innymi np. bonifikatą ! Osiągalna jest KAŻDA KWOTA KREDYTU ,RÓWNIEŻ WIELOMILIONOWA! Możliwe różne formy i okresy spłaty zobowiązania także w ratach kapitałowo – odsetkowych tak jak w Banku! Zabezpieczenie pożyczki hipoteką w IV dziale KW! Także na drugim miejscu jeżeli hipoteka nieruchomości jest obciążona! Finansowanie samochodów , maszyn i urządzeń jest zabezpieczane; -wpisem do dowodu rejestracyjnego, -zastawu rejestrów, -przeniesieniem własności na okres spłaty ( leasing) Oprocentowanie najniższe na rynku! Możliwe również FINANSOWANIE ZAKUPU NIERUCHOMOŚCI ORAZ RUCHOMOŚCI (w tym maszyn i urządzeń ) w formie leasingu! Także skup i odkup nieruchomości za gotówkę również tych wystawionych na sprzedaż oraz z problemami prawnymi! TERAZ NOWOŚĆ ; Istnieje też możliwość uzyskania finansowania BEZ ZABEZPIECZENIA NIERUCHOMOŚCIĄ!( dzwoń i pytaj o szczegóły) Dla chętnych również pomoc w USUWANIU NEGATYWNYCH WPISÓW W BIK i Oddłużeniu! Możliwe różne inne skuteczne rozwiązania finansowe! Zawsze PROFESJONALNA I DARMOWA DORADA! Doskonała oferta dla przypadków odrzuconych przez Banki! Warunki oferty ustalane indywidualnie do potrzeb klienta! Każdy przypadek! Minimum formalności! Wysoka przyznawalność! Szybka decyzja oraz notarialna realizacja! Nie pobieramy żadnych przedpłat! Nie podejmujemy się spraw nierealnych i niewykonalnych z nami finansowanie jest zawsze ; skuteczne, bezpieczne , profesjonalne! Cała Polska! Skontaktuj się z nami powiedz nam czego oczekujesz na pewno znajdziemy dla Ciebie rozwiązanie! Dla nas liczysz się TY i Twoje potrzeby , Twój pomysł na Biznes! Zapraszamy do współpracy pośredników bankowych , kredytowych finansowych, wysokie zarobki! Szczegółowe informacje ;tel.792294400, e-mail ; info@dmfinance.pl Zadzwoń już dziś! Zapraszamy!

Region: Częstochowa     Telefon: 792294400
    E-mail Napisz !       Adres: cała Polska
Dodano 82 dni temu          Ważne do: 2020-03-06 17:40:41


Poradnia Medycyny Pracy MED-LAB
MED-LAB jest nowoczesną i ciągle rozwijającą się placówką. W Centrum Medycznym w Dąbrowie Górniczej wykonujemy między innymi badania z zakresu medycyny pracy. Działamy kompleksowo i sprawnie, a w razie potrzeby na miejscu wykonywane są badania uzupełniające: spirometria, audiometria, badanie EKG, badania krwi. MED-LAB zlokalizowany jest około 3 km od ścisłego centrum Dąbrowy Górniczej. Rejestracja czynna od poniedziałku do piątku od 7:00 do 15:00. Zapraszamy

Region: Inny     Telefon: 32-307-13-16
    E-mail Napisz !       Adres: Długa 34a      41-300 Dąbrowa Górnicza
Strona: http://med-lab.com.pl/
Dodano 82 dni temu          Ważne do: 2020-03-06 15:12:25


VOIGT- środki czystości dla firm
VOIGT to firma, która oferuje profesjonalne środki czystości dla rynku utrzymania czystości. Nasze produkty są w pełni bezpieczne, dzięki czemu możesz ich używać w swojej restauracji – posiadamy stosowne Świadectwa Jakości Zdrowotnej oraz opinie Państwowego Zakładu Higieny. Oferujemy: szeroki asortyment produktów do czyszczenia pomieszczeń w hotelach, restauracjach, biurach, dużych firmach i halach, preparaty do gruntownego czyszczenia, nabłyszczania, sanitariów, płyny do mycia podłóg i innych powierzchni, takich jak glazury, szyby, czy i wymagających specjalnej troski mebli. Zapraszamy

Region: Częstochowa    E-mail Napisz !       Adres: Zabrze      Jordana
Strona: https://www.voigt.pl/
Dodano 83 dni temu          Ważne do: 2020-03-05 09:55:10


Skupujemy Zadłużone Spółki , JDG, Antywind.
Prowadzimy Postępowania układowe, upadłościowe i restrukturyzacyjne. Oferujemy : * czasowe przejęcie zarządu spółki z o.o. S.A * prowadzenie zarządu przedsiębiorstwa na zlecenie * skup sprzedaż zadłużonych spółek z o.o. na polskim i europejskim rynku inwestycyjnym * ochrona majątku prywatnego w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą i następnie częściowe oddłużenie w instytucjach Skarbu Państwa * ochrona majątku prywatnego przed wierzycielam * ochrona majątku przedsiębiorstwa w sprawach spornych z instytucjami Skarbu Państwa * ochrona majątku w trakcie kontroli z US UKS ZUS PIP PIH etc. Kupujemy zadłużone spółki celem ich rozwoju i kontynuowania działalności. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży, świadczymy optymalne i skuteczne zarządzanie w zakresie stosowania procedur układowych i upadłościowych. Wprowadzając proces naprawczy finansów spółki. telefon 884-344-344 www.factoryofcompanies.com nice@factoryofcompanies.com (gru3)

Region: Częstochowa    E-mail Napisz !
Dodano 83 dni temu          Ważne do: 2020-03-05 08:21:56


Skup Zadłużonych Spółek oraz JDG-OCHRONA
RESTRUKTURYZACJA dla przedsiębiorców – zarówno Tych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą jak i dla Spółek z o.o. S.A S.k.a etc. Oferujemy skuteczną obronę przed art. 233/299 K.s.h oraz art. 21 Prawa upadłościowego i naprawczego a także art. 116 Ordynacji podatkowej, ochronę majątku prywatnego, w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą i oddłużenie, a także ochronę majątku przedsiębiorstwa jak i prywatnego w sprawach spornych z instytucjami Skarbu Państwa. Zapewniamy również fachową pomoc i doradztwo w art. 586 K.s.h. Sprawnie działamy w kontekście US/KAS/JPK/ konfiskata rozszerzona, oraz wynikających z tego doświadczeń . www.kancelariapomocy.pl biuro@kancelariapomocy.pl tel. 608-124-127 (gru2)

Region: Częstochowa    E-mail Napisz !
Dodano 85 dni temu          Ważne do: 2020-03-03 21:52:01


Salon Zgoła Włoski - Łódź depilacja laserowa
Depilacja Laserowa - Salon Zgoła Włoski to salon, który oferuje zabiegi laserem na różnych częściach ciała. Każdy ma świadomość tego, jak bardzo włosy na niektórych częściach ciałach mogą utrudnić życie. Salon oferuje pomoc z różnego rodzaju problemami. Łódź depilacja laserowa może pomóc każdemu, kto nie radzi sobie ze swoim owłosieniem. Warto wejść na stronę salonu https://zgolawloski.pl i zapoznać się z ofertą.

Region: Inny     Telefon: 509 975 695
    E-mail Napisz !       Adres: Łagiewnicka 106      91-481 Łódź
Strona: https://zgolawloski.pl
Dodano 85 dni temu          Ważne do: 2020-03-03 10:13:34


Auto Gabloty – wynajem samochodów - Łód
Auto Gabloty oferuje wynajem samochodów w Łodzi. Wynajem jest atrakcyjny pod względem ceny, a ty nie musisz się martwić formalnościami, bo firma załatwi większość za ciebie! Auto Gabloty mają najlepszą ofertę na rynku, więc nie zwlekaj, tylko zadzwoń i zarezerwuj samochód!

Region: Inny     Telefon: 505180080
    E-mail Napisz !       Adres: Grunwaldzka 4      Łódź 91-337
Strona: http://autogabloty.pl/
Dodano 85 dni temu          Ważne do: 2020-03-03 09:31:53


SOMM Sp.zo.o.-chłodziarka na wino do zabudowy
SOMM Sp. z o. o. to firma, która posiada wszystko co niezbędne jest smakoszom wina. Potrzebna chłodziarka na wino do zabudowy? Nie ma problemu. Firma ma w swojej ofercie szeroki wachlarz lodówek, piwniczek, a dodatkowo posiada akcesoria do wina, które idealnie sprawdzą się jako prezent. Chłodziarki wyróżnia elegancki wygląd i to, że pasować będą do każdego pomieszczenia. Szczegółowych informacji można uzyskać na stronie firmy

Region: Inny     Telefon: 664-485-485
    E-mail Napisz !       Adres: Konstancińska 2 lok. U3       02-942 Warszawa
Strona: https://kochamwino.pl/26-chlodziarki-na-wina-do-zabudowy
Dodano 86 dni temu          Ważne do: 2020-03-02 11:32:33


dj Konrad - śpiewający dj z akordeonem
DJ KONRAD – śpiewający dj z akordeonem , karaoke. Oprawa muzyczna wesel, poprawin, balów, uroczystości firmowych, jubileuszy. Prezentuję bardzo szeroki repertuar każdego gatunku muzycznego , prowadzę liczne zabawy i konkursy, w tym karaoke. Profesjonalne nagłośnienie /co za tym idzie czystość brzmienia dźwięku/ , laserowe i ledowe oświetlenie, wytwornice dymu , baniek najlepszych firm , sposób prowadzenia uroczystości plus kilkanaście lat doświadczenia , a przy tym atrakcyjna cena gwarantuje100 procent Państwa zadowolenia. Moja praca nie sprowadza się tylko do typowego dla dja odtwarzania muzyki , ale dodatkowo gram na akordeonie, klawiszach i śpiewam przeplatając to z odtwarzaniem muzyki i prowadzeniem zabaw co zdecydowanie podnosi jakość mojej usługi. Przy moich umiejętnościach i sposobie prowadzenia przez mnie uroczystości nie muszą Państwo zbędnie zapraszać dodatkowych muzyków co wiążę się ze zmniejszeniem Państwa kosztów choć istnieje u mnie również możliwość występu wokalistki bądź śpiewającego gitarzysty. Zapraszam do obejrzenia kilku skrótów dvd https://drive.google.com/open?id=12y0WChCb0mQQmPf oqx01oWcVuDkJLYC7 i zdjęć https://drive.google.com/open?id=1xgjcNIv9l8jkzmU 8s15k9d2sc61Xg9sD Dodatkowo oferuję ciężki dym do tzw. „ Tańca w chmurach” Wstawiam faktury vat. zapraszam na: www.djkonrad.pl Szczegółowe oferty i dodatkowe informacje przesyłam drogą mailową. email : dj523@wp.pl tel: 731730807

Region: Częstochowa     Telefon: 731730807
    E-mail Napisz !       Adres: www.djkonrad.plStrona: http://www.djkonrad.pl
Dodano 87 dni temu          Ważne do: 2020-03-01 17:04:10


śpiewający akordeonista
Śpiewający akordeonista na wesele, poprawiny , jubileusz , uroczystość firmową, piknik, wyprowadzenia z domów Państwa Młodych podczas uroczystości weselnych. Bardzo szeroki repertuar od biesiady po szlagiery światowej muzyki rozrywkowej w wersji instrumentalnej i wokalno-instrumentalnej, a przy tym profesjonalne wykonanie gwarantują Państwu stuprocentowe zadowolenie. Dodatkowym atutem są przygotowane przeze mnie śpiewniki dla zaproszonych gości . Więcej szczegółów na: www.djkonrad.pl Szczegółowe oferty i dodatkowe informacje przesyłam drogą mailową Wystawiam faktury vat email: dj523@wp.pl tel: 731730807

Region: Częstochowa     Telefon: 731730807
    E-mail Napisz !       Adres: www.djkonrad.plStrona: http://www.djkonrad.pl
Dodano 87 dni temu          Ważne do: 2020-03-01 17:03:44


zespół Tenor
Zespół muzyczny Tenor . Zajmujemy się muzyczną oprawą: wesel, poprawin , balów, imprez firmowych, festynów, plenerów, bankietów... Profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie, bardzo szeroki repertuar , biesiada przy stołach - przy akompaniamencie i śpiewie, wyprowadzenia przy grze na instrumentach z domów Państwa Młodych, liczne zabawy i konkursy plus kilkunastoletnie doświadczenie zagwarantują Państwu stuprocentowe zadowolenie Wokalistka, 2 wokalistów, gitara prowadząca, gitara basowa, 2 x klawisze , akordeon Szczegółowe informacje, skróty dvd przesyłamy drogą mailową . tel: 731730807 email: zespoltenor@wp.pl

Region: Częstochowa     Telefon: 731730807
    E-mail Napisz !
Dodano 87 dni temu          Ważne do: 2020-03-01 17:03:10


Pożyczki oddłużeniowe pod nieruchomość
Bez BIK pożyczki oddłużeniowe pod zastaw nieruchomości oraz pożyczki hipoteczne dla firm bez ZUS i US, BIK i KRD Działamy na terenie całej Polski Szybki i profesjonalnie Budowanie planu finansowego i oddłużeniowego Pożyczki na krótki okres oraz leasingi na długi okres spłaty Wstępna analiza przez telefon Decyzja w 24 godziny www.pozyczkipodnieruchomosc.pl tel: 515 402 038 biuro@pozyczkipodnieruchomosc.pl W skrócie: Pożyczki oddłużeniowe pod zastaw nieruchomości Pożyczki hipoteczne bez BIK i KRD Pożyczki pod nieruchomość hipoteczne bez ZUS i US dla firm Pożyczki pod zastaw nieruchomości – prywatne Leasing zwrotny nieruchomości dla firm Leasing zwrotny nieruchomości dla osób fizycznych Pożyczki poza bankowe hipoteczne inwestycyjne www.pozyczkipodnieruchomosc.pl Finansowanie poza bankowe: finansowanie bez BIK, KRD, w przypadku firm ZUS i US mieszkania, domy, lokale użytkowe zabezpieczenie w zależności od sytuacji Klienta: dział 4 czyli ustanowienie hipoteki lub dział 2 czyli przeniesienie praw własności na czas trwania pożyczki (to nie jest sprzedaż) oferta zarówno dla Klientów firmowych jak i detalicznych finansowanie na inwestycje, bieżące potrzeby firmy, spłatę długów w urzędach i zaległych faktur finansowanie dla osób prywatnych na cele dowolne, refinansowanie i oddłużenie, spłatę komornika, windykacji, inwestorów będących na nieruchomości zabezpieczamy się na różnych nieruchomościach okres spłaty rok z możliwością przedłużeń na kolejne lata również bez prowizji za przedłużenie wstępna analiza i oszacowanie szans na otrzymanie finansowania przy pierwszej rozmowie telefonicznej uczciwe podejście do każdego Klienta do 50-70% wartości zabezpieczenia spłacamy banki, skoki, komorników, inwestorów, ZUS i US zdolność finansowa opiera się na realnej sytuacji Klienta i przyszłej po spłacie zadłużeń Każdy Klient jest obsługiwany - po pierwszym telefonie przedstawiam wstępne warunki o ile oczywiście Klient ma szanse na finansowanie Gwarantuje profesjonalne doradztwo Prowadzimy Klienta od początku sprawy do samej wypłaty www.pozyczkipodnieruchomosc.pl biuro@pozyczkipodnieruchomosc.pl tel: 515 402 038 House&Credit

Region: Śródmieście     Telefon: 515402038
    E-mail Napisz !       Adres: CzęstochowaStrona: http://www.pozyczkipodnieruchomosc.pl
Dodano 88 dni temu          Ważne do: 2020-02-29 21:06:30


Wyświetlane 166 do 180, strony: << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 >>


Nieruchomości
Kupię
Sprzedam
Szukam do wynajęcia
Mam do wynajęcia
Zamienię


Firmy - Usługi
Szukam fachowca
Wykonuję

Kupię
Agd/Dla domu
RTV
Komputery
Pozostałe


Odzież
Sprzedam
Kupię
Dodatki
Telefony
Sprzedam
Kupię
Zamienię
Akcesoria


Przyjaciele/Randki
Poznam Kobietę
Poznam Mężczyznę
Pozostałe


Wyraz:
Region:
allegazeta.pl nie odpowiada za treści ogłoszeń i wynikłe z nich kontakty
jak również zastrzega prawo do usunięcia ogłoszeń
bez podania przyczyn.
Copyright © 2012 allegazeta.pl - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Na naszej stronie znajdą Państwo ogłoszenia drobne przeróżnych kategorii: praca, nieruchomości, motoryzacja, różne marki: VW, BMW, Opel, Skoda, Fiat, Citroen, Ford, Mazda, sprzedam, kupię, zamienię, odzież, telefony różnych firm jak Motorola, SonyEricsson, Nokia, LG, akcesoria, motocykle, dla domu, społeczność, zgubiono, dom, znaleziono, korepetycje, AGD, RTV, pokoje, kwatery, stancje, do wynajęcia, firmy, usługi i wiele innych. Nie zabraknie także aktualności z miasta, informacji o imprezach, koncertach i eventach. Częstochowa 2012.
| Get FireFox! | | BYKOM-STOP - Poprawna pisownia i ortografia w Internecie | PHP-Fusion 5.01