Wyraz:
  WSZYSTKIE OGŁOSZENIA   NAJNOWSZE   DODAJ OGŁOSZENIE  
login: hasło:
Nie masz konta? Możesz je założyć TUTAJ
Motoryzacja
Kupię
Sprzedam
Motocykle
Ciężarowe
Części i akcesoria


Praca
Dam pracę
Szukam pracy

Sprzedam
Agd/Dla domu
RTV
Komputery
Pozostałe


Społeczność
Gratis oddam/przyjmę
Korepetycje
Zgubiono/Znaleziono
Materialy budowlane
Sprzedam
Kupię
Maszyny i urządzenia

Artykuły dziecięce
Sprzedam
Kupię

Turystyka
Wypoczynek
REGULAMIN

KONTAKT

INFORMACJE O SERWISIE

REKLAMA


OGŁOSZENIA
Wyświetlane 16 do 30, strony: << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 >>

Firmy - Usługi Wykonuję (211)


Najlepsze na rynku ubezpieczenie na życie i z
Życie i zdrowie to dwie najcenniejsze rzeczy jakimi zostaliśmy obdarowani w życiu. Nie każdy jednak może się nimi cieszyć. Agencja Ubezpieczeń DYKTA oferuje ubezpieczenie na życie i zdrowie, które zapewnia finansową pomoc Towarzystwa Ubezpieczeń w krytycznych sytuacjach. Przede wszystkim na wypadek śmierci ubezpieczonego, rodzina otrzyma odpowiednie wsparcie finansowe. Ponadto jeśli ubezpieczony będzie musiał poddać się leczeniu (przywrócenie dobrego zdrowia po wypadku lub odbyciu ciężkiej choroby, pokrycie kosztów badań i leczenia), również otrzyma pomoc pieniężną.

Region: Inny    E-mail Napisz ! Strona: https://www.dyktaubezpieczenia.pl/
Dodano 8 dni temu          Ważne do: 2021-10-18 12:41:14


Rekrutacja pracowników z obszaru Engineering&
Zespół firmy HRK – Engineering & Manufacturing – posiada specjalizację z zakresu przeprowadzania procesów rekrutacji oraz selekcji pracowników na stanowiska wiążące się z inżynierią oraz zastosowaniem technologii. W trakcie kilkunastu lat działalności pozyskali ponad trzy i pół tysiąca pracowników dla 750 firm. Dokonali rekrutacji osób związanych z branżą motoryzacyjną, chemiczną, tworzyw sztucznych, produkcji materiałów budowanych, elektroniką użytkową oraz wieloma innymi. HRK działa sprawnie, efektywnie i indywidualnie podchodzi do każdego zlecenia.

Region: Inny    E-mail Napisz ! Strona: https://hrk.pl
Dodano 10 dni temu          Ważne do: 2021-10-16 16:51:11


goup.pl – kurs wspinaczki dla każdego
GoUp organizuje kursy wspinaczki skalnej w 3 wariantach: ciągłym (6-dniowym), weekendowym (2 weekendy po 3 dni), a także dwuetapowym (4 dni podstawy + 4 dni rozszerzenie). Cena uzależniona jest od wybranej opcji. Nasi instruktorzy nauczą Cię zasad bezpieczeństwa, jak wspinać się na własnej asekuracji, a także sposobu budowy stanowisk i zjazdów. Podczas dodatkowych 4 dni rozszerzenia opanujesz wspinanie na drogach bez stałych punktów asekuracyjnych. Po więcej szczegółów zapraszamy na naszą stronę internetową www.goup.pl

Region: Częstochowa    E-mail Napisz ! Strona: http://goup.pl
Dodano 12 dni temu          Ważne do: 2021-10-14 13:49:24


Kontenerykujawiak.pl - Wynajem kontenerów i t
Profesjonalne usługi wynajmu kontenerów świadczone przez firmę Kujawiak S.C. cechują się kompleksowym i indywidualnym podejściem do każdego klienta z osobna. Oprócz tego proponowane są usługi transportu HDS we Włocławku, pozwalającym na usprawnienie szeroko pojętej logistyki w prowadzonej firmie. Niewątpliwym atutem są dodatkowo atrakcyjne oraz opłacalne ceny. Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi usługami - serdecznie zachęcamy do kontaktu!

Region: Częstochowa    E-mail Napisz !
Dodano 12 dni temu          Ważne do: 2021-10-14 13:35:15


Biuro Rachunkowe KAWECCY kompleksowe usługi
Biuro Rachunkowe KAWECCY z siedzibą w Będzinie jest profesjonalną, dynamicznie rozwijającą się firmą, świadczącą wszechstronne usługi przez wysoko wykwalifikowaną kadrę posiadającą wiedzę i doświadczenie. Prowadzimy kompleksowe usługi księgowe. Działamy w oparciu o bogate doświadczenie profesjonalnie dobranej kadry od lat pracującej w księgowości. Sposób prowadzenia księgowości dostosowujemy indywidualnie do potrzeb każdego klienta. Prowadzimy kompleksową obsługę firm będących na ryczałcie, podatkowej księdze przychodów i rozchodów, pełnej księgowości, a także świadczymy szereg usług dodatkowych. Pomagamy osobom, które stawiają pierwsze kroki decydując się na założenie swojej własnej działalności gospodarczej. Posiadamy Certyfikat Księgowy wydany przez Ministra Finansów uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz ubezpieczenie zawodowe OC. Reprezentujemy Klienta przed Urzędem Skarbowym oraz ZUS-em. Powiadamiamy o ważnych terminach za pośrednictwem telefonu, poczty e-mail lub SMS. Na życzenie Klienta oferujemy bezpłatny odbiór dokumentów. Doradzamy, jak zoptymalizować wysokość swoich przychodów i kosztów. Zapewniamy bezpieczeństwo i poufność danych na każdym etapie świadczenia usługi. Świadczymy usługi z zakresu: podatkowej księgi przychodów i rozchodów ksiąg rachunkowych ryczałtu ewidencjonowanego rejestru zakupu i sprzedaży VAT ewidencji środków trwałych i wyposażenia deklaracji podatkowych PIT, CIT, VAT, JPK sprawozdań finansowych dokumentacji i rozliczeń z ZUS obsługi kadrowo-płacowej firm m. in.: umowy o pracę, umowy zlecenia, listy płac reprezentowania klienta w US, ZUS i innych instytucjach na podstawie udzielonego pełnomocnictwa wyprowadzania zaległości podatkowych sprawozdań statystycznych do GUS rocznych zeznań podatkowych pomocy przy rozpoczęciu działalności innych usług według potrzeb i życzenia klienta. Rozliczamy transakcje krajowe, unijne, eksport i import. Obsługujemy spółki z o. o., spółki cywilne oraz osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą. Wśród naszych klientów znajdują się między innymi firmy transportowe i spedycyjne, motoryzacyjne, budowlane, finansowe, medyczne, usługowe, handlowe, projektowe, sklepy internetowe i wiele innych. Prowadzimy firmy z woj. śląskiego z takich miast jak: Będzin, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Czeladź, Wojkowice, Siewierz, Myszków, Zawiercie, Siemianowice Śląskie, Świętochłowice, Radzionków, Gliwice, Zabrze, Ruda Śląska, Bytom, Piekary Śl. Tarnowskie Góry, Lubliniec, Chorzów, Mysłowice, Jaworzno, Tychy, Mikołów, Pszczyna, Łaziska Górne, Katowice i nie tylko. Pomagamy odzyskać podatek z zagranicy z takich krajów jak: Niemcy, Wielka Brytania, Holandia. KAWECCY s.c. ul. Wolności 109 42-500 Będzin woj. śląskie tel. 509 050 305, 505 100 668. e-mail: kaweccy@op.pl www.kaweccygroup.pl

Region: Inny     Telefon: 509 050 305
    E-mail Napisz !       Adres: BędzinStrona: www.kaweccygroup.pl
Dodano 13 dni temu          Ważne do: 2021-10-13 10:46:44


Łomnicki-Tech – auto gaz w Dębicy
Jeśli chcesz założyć w swoim pojeździe auto gaz i szukasz zakładu, który się w tym specjalizuje to przyjedź do firmy Łomnicki-Tech w okolicach Dębicy! Fachowcy mający autorskie metody montażu gazu w aucie zadbają o to, by instalacja była nowoczesna, sprawna i opłacalna. Zapraszamy!

Region: Inny     Telefon: 728 134 683
    E-mail Napisz !       Adres: 39-103 Ostrów      Ostrów 60
Strona: https://www.lomnicki-tech.pl/
Dodano 13 dni temu          Ważne do: 2021-10-13 10:00:58


polimeryzacja posadzek na terenie całej Polsk
Twoja podłoga wygląda na zużytą i nie prezentuje się estetycznie? Możemy to zmienić! Za sprawą zabiegu akrylowania wykładzin, możemy sprawić, że wróci ona do stanu swej świetności. Nasza firma działa na terenie całej Polski. Polimeryzacją podłóg zajmujemy się od kilkunastu lat, zatem dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu, możesz mieć pewność, że zabieg zostanie przeprowadzony z należytą starannością. Do jego wykonania stosujemy tylko środki najwyższej jakości. Aby ustalić szczegóły oraz zamówić bezpłatną wycenę, zapraszamy serdecznie do kontaktu.

Region: Inny    E-mail Napisz !       Adres: CAŁA POLSKAStrona: https://uporzadkowani.pl
Dodano 13 dni temu          Ważne do: 2021-10-13 08:59:03


Monitoring GPS pojazdów - emtrack.eu
System Emtrack został stworzony z myślą o firmach posiadających duże floty pojazdów i maszyn. Przystosowany jest również do monitorowania pojazdów przez klientów indywidualnych. Umożliwia monitorowanie oraz śledzenie pojazdów siedem dni w tygodniu przez całą dobę. Aplikacja mobilna daje możliwość kontrolowania na bieżąco trasy monitorowanego pojazdu.

Region: Inny     Telefon: (89) 670 69 70
    E-mail Napisz !       Adres: Władysława Trylińskiego 10      Olsztyn
Strona: http://emtrack.eu/
Dodano 14 dni temu          Ważne do: 2023-05-21 11:08:28


Agregat prądotwórczy - wynajem, usługi
Dostarczamy agregaty w miejsce wskazane przez zamawiającego w jedno lub kilka miejsc w Polsce wraz z obsługą, okablowaniem i tankowaniem. Jesteśmy w stanie dostarczyć dużą ilość agregatów np. 20 –30szt. jednostek, lub więcej, w jednym czasie . Wynajem, wypożyczalnia agregatów prądotwórczych (również usługi agregatami) . http://www.agregaty24.eu Zadzwoń 605-044-223 Wszystkie nasze generatory posiadają automatyczną regulację napięcia AVR, prądnice bezszczotkowe, automatyczne zabezpieczenia: - prądowe, - napięciowe, - częstotliwościowe - oraz zabezpieczenia silnika spalinowego: temperatura, ciśnienie oleju, poziom paliwa itp. Agregaty spełniają wymagania ochronne, posiadają stosowne certyfikaty. Dysponujemy moc od 10 kVA do 700kVA wynajem krótko i długo terminowy, praca awaryjna.

Region: Częstochowa     Telefon: 605044223
    E-mail Napisz !       Adres: Płock, Graniczna 44Strona: http://www.agregaty24.eu
Dodano 14 dni temu          Ważne do: 2021-10-12 06:49:02


Tedee – inteligentne zamki do drzwi mon
Firma SmartDoor jest profesjonalnym oraz doświadczonym podmiotem zajmującym się sprzedażą drzwi antywłamaniowych oraz inteligentnych zamków do nich: tedee. Ich cena obejmuje także montaż, w związku z czym klient nie musi ponosić dodatkowych kosztów lub marnować czasu na samodzielny montaż jeśli sobie tego nie życzy. Jakie są zalety zamka tedee? Przede wszystkim do jego otwarcia i zamknięcia nie potrzebujesz kluczy – wystarczy aplikacja mobilna. Można go ustawić w taki sposób by drzwi otwierały się samoistnie na przykład wtedy, gdy nasze ręce są zajęte.

Region: Częstochowa    E-mail Napisz ! Strona: https://www.smartdoor.pl/oferta/zestaw-tedee-bridge
Dodano 15 dni temu          Ważne do: 2021-10-11 17:59:35


Irys-strzelno.pl - Hurtownia kwiatów doniczko
Hurtownia kwiatów i roślin - Irys - specjalizuje się w sprzedaży najpiękniejszych gatunków pochodzących od sprawdzonych dostawców z Polski oraz Holandii. Aby sprostać wszelkim oczekiwaniom i odpowiednio dopasować ofertę indywidualnie dla każdego klienta, firma proponuje zarówno rośliny sztuczne, jak i żywe. Dodatkowo dostępne są kwiaty doniczkowe, a także cięte. Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą - serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą na stornie www.irys-strzelno.pl oraz do kontaktu!

Region: Częstochowa    E-mail Napisz !
Dodano 15 dni temu          Ważne do: 2021-10-11 09:21:24


Sklep YG-1 - sklep z narzędziami skrawającymi
Firma YG-1 to dobra marka. Produkuje narzędzia skrawające, a przez lata znacząco rozwinęła swoją działalność i obecnie funkcjonuje w 75 krajach świata. Ponad 5000 osób pracuje w tej firmie, działając solidnie na co dzień. Firma dba o relacje partnerskie z klientami, działa najlepiej jak potrafi. Posiada wiedzę, ma doświadczenie, wprowadza nieustannie innowacje w działaniach. Ma na podorędziu nowoczesne maszyny, duże hale produkcyjne, da o klientów. Jakość jej działania jest naprawdę dobra. Niejedna osoba doceni współpracę z firmą YG-1. Zdecydowanie warto zadbać o to, by móc korzystać z usług tej marki. Dla klientów jest to rzecz naprawdę godna uwagi. Kup, stosuj oraz wybierz najlepsze narzędzia dla siebie. YG-1 to marka znana, doceniana, dobrze działająca.

Region: Częstochowa    E-mail Napisz ! Strona: https://sklep.yg-1.pl/hss,s1001,cp278,pl.html
Dodano 16 dni temu          Ważne do: 2021-10-10 20:33:03


NAUKA GRY: AKORDEON, PIANINO, KEYBOARD
NAUKA GRY: AKORDEON, PIANINO, KEYBOARD - również u ucznia w domu. Dyplomowany muzyk udzieli lekcji gry na akordeonie, pianinie, keyboardzie, jak również lekcji z zakresu rytmiki, zasad, historii muzyki, kształcenia słuchu, emisji głosu, niezależnie od stopnia zaawansowania i wieku zainteresowanych. Zajęcia prowadzę również w domu ucznia. Oprócz nauki utworów klasycznych oferuję również naukę gry muzyki rozrywkowej oraz profesjonalnego nagrania instrumentu i głosu. Moje wyższe wykształcenie muzyczne, wieloletnie doświadczenie pedagogiczne, możliwość wykorzystania mojego instrumentarium u ucznia daje Państwu stuprocentową gwarancję zadowolenia. Tel: 731730807 naukagrylekcje@wp.pl

Region: Częstochowa     Telefon: 731730807
    E-mail Napisz !
Dodano 16 dni temu          Ważne do: 2021-10-10 12:23:59


Śpiewający akordeonista
Śpiewający akordeonista na wesele, poprawiny, jubileusz, uroczystość firmową, piknik, wyprowadzenia z domów Państwa Młodych podczas uroczystości weselnych. Więcej szczegółów na www.djkonrad.pl Ofertę i dodatkowe informacje przesyłam drogą mailową. Wystawiam faktury VAT. email: dj523@wp.pl tel: 731730807

Region: Częstochowa     Telefon: 731730807
    E-mail Napisz ! Strona: http://www.djkonrad.pl
Dodano 16 dni temu          Ważne do: 2021-10-10 12:23:10


Zespół Tenor
Zespół Tenor - muzyczna oprawa: wesel, poprawin , balów, uroczystości firmowych, festynów, plenerów, bankietów... Wokalistka, 2 wokalistów, akordeon, gitary, keyboardy. Na życzenie gramy z saksofonistą. Profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie, biesiada przy stołach - przy akompaniamencie i śpiewie - wyprowadzenia z domów Państwa Młodych, liczne zabawy i konkursy, również KARAOKE. Na Państwa życzenie gramy również w składzie dwu i trzyosobowym. Szczegółowe informacje, demo, zdjęcia przesyłamy drogą mailową. tel.731730807 zespoltenor@wp.pl www.weselnyzespol.pl

Region: Częstochowa     Telefon: 731730807
    E-mail Napisz ! Strona: http://www.weselnyzespol.pl
Dodano 16 dni temu          Ważne do: 2021-10-10 12:22:30


Wyświetlane 16 do 30, strony: << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 >>


Nieruchomości
Kupię
Sprzedam
Szukam do wynajęcia
Mam do wynajęcia
Zamienię


Firmy - Usługi
Szukam fachowca
Wykonuję

Kupię
Agd/Dla domu
RTV
Komputery
Pozostałe


Odzież
Sprzedam
Kupię
Dodatki
Telefony
Sprzedam
Kupię
Zamienię
Akcesoria


Przyjaciele/Randki
Poznam Kobietę
Poznam Mężczyznę
Pozostałe


Wyraz:
Region:
allegazeta.pl nie odpowiada za treści ogłoszeń i wynikłe z nich kontakty
jak również zastrzega prawo do usunięcia ogłoszeń
bez podania przyczyn.
Copyright © 2012 allegazeta.pl - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Na naszej stronie znajdą Państwo ogłoszenia drobne przeróżnych kategorii: praca, nieruchomości, motoryzacja, różne marki: VW, BMW, Opel, Skoda, Fiat, Citroen, Ford, Mazda, sprzedam, kupię, zamienię, odzież, telefony różnych firm jak Motorola, SonyEricsson, Nokia, LG, akcesoria, motocykle, dla domu, społeczność, zgubiono, dom, znaleziono, korepetycje, AGD, RTV, pokoje, kwatery, stancje, do wynajęcia, firmy, usługi i wiele innych. Nie zabraknie także aktualności z miasta, informacji o imprezach, koncertach i eventach. Częstochowa 2012.
| Get FireFox! | | BYKOM-STOP - Poprawna pisownia i ortografia w Internecie | PHP-Fusion 5.01