Wyraz:
  WSZYSTKIE OGŁOSZENIA   NAJNOWSZE   DODAJ OGŁOSZENIE  
login: hasło:
Nie masz konta? Możesz je założyć TUTAJ
Motoryzacja
Kupię
Sprzedam
Motocykle
Ciężarowe
Części i akcesoria


Praca
Dam pracę
Szukam pracy

Sprzedam
Agd/Dla domu
RTV
Komputery
Pozostałe


Społeczność
Gratis oddam/przyjmę
Korepetycje
Zgubiono/Znaleziono
Materialy budowlane
Sprzedam
Kupię
Maszyny i urządzenia

Artykuły dziecięce
Sprzedam
Kupię

Turystyka
Wypoczynek
REGULAMIN

KONTAKT

INFORMACJE O SERWISIE

REKLAMA


OGŁOSZENIA
Wyświetlane 31 do 45, strony: << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 >>

Firmy - Usługi Wykonuję (187)


Właściwa realizacja projektów dzięki specjali
Czy zastanawiałeś się kiedyś dlaczego tak wiele z zaplanowanych przez Ciebie projektów w firmie upadło? Być może nie miałeś do tego odpowiednich narzędzi? Współpracownicy nie komunikowali się ze sobą w sposób skuteczny, przez co niemożliwy był właściwy przepływ informacji? A może procesy w Twojej firmie są nieodpowiednio zorganizowane? Leadership Center pomoże Ci rozwiązać wszelkie problemy związane z zarządzaniem projektami przeprowadzając skuteczny audyt zarządzania projektami i dostarczając Ci niezbędnych informacji służących właściwej realizacji projektów.

Region: Śródmieście    E-mail Napisz ! Strona: http://leadership-center.pl/blog/zarzadzanie-projekt
Dodano 12 dni temu          Ważne do: 2021-02-03 21:43:55


Oferta sklepu MegaDron.pl
Jeśli jesteś fanem lotnictwa i chciałbyś spróbować czegoś nowego, warto zapoznać się z ofertą sklepu MegaDron.pl. To właśnie tutaj możesz zakupić profesjonalne sprzęty wiodących marek, takich jak: DJI, Yuneec oraz Parrot. Co więcej oferta sklepu jest również skierowana do właścicieli firm, którzy pragną wykorzystać technologię dostarczaną przez drony w swoich zakładach. MegaDron.pl przygotował również bogatą ofertę dla klientów indywidualnych, którzy mogą zakupić drony dla celów rekreacyjnych.

Region: Śródmieście    E-mail Napisz ! Strona: http://megadron.pl/pl/menu/gadzety/ecoflow-820.html
Dodano 12 dni temu          Ważne do: 2021-02-03 18:05:39


Bazy danych dla klientów - InfoBrokering
W naszych bazach danych znajduję się 30 milionów polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Każde zamówienie i baza danych jest przygotowywana indywidualnie zgodnie z potrzebami naszych klientów. Od 13 lat efektywnie pozyskujemy i aktualizujemy bazy danych polskich kontaktów biznesowych, pomagając naszym klientom sprzedawać więcej. Wszystkie pozyskiwane przez nas kontakty i dane firm są legalne. Bazy danych są jednocześnie przekazywane na własność klienta. Dzięki temu tylko on decyduje o tym, kiedy z nich skorzysta.

Region: Częstochowa    E-mail Napisz ! Strona: http://www.infobrokering.com.pl
Dodano 12 dni temu          Ważne do: 2021-02-03 17:37:08


Hippolit przyjazny dzieciom
Prawidłowa profilaktyka jamy ustnej jest bardzo ważna i powinno przeprowadzać się ją od najmłodszych lat. Dolegliwości zębów czy dziąseł mogą przejawiać się chorobą jaką jest próchnica. Hippolit to gabinet stomatologiczny, który specjalizuje się w stomatologii dziecięcej. Oferujemy także usługi dla młodzieży i dorosłych. Przeprowadzamy ciekawe i miłe wizyty adaptacyjne oraz kontrolne dla dzieci. Dzięki temu zabiegowi, dzieci przychodzą z wielką chęcią na wizytę do naszego gabinetu. Nasz gabinet zlokalizowany jest w Warszawie.

Region: Śródmieście    E-mail Napisz ! Strona: http://hippolit.pl/oferta-uslug-stomatologicznych/sto
Dodano 12 dni temu          Ważne do: 2021-02-03 17:22:32


Tu i Tam - psycholog dziecięcy Łódź
Tu i Tam to centrum diagnozy oraz terapii psychologicznej dla dzieci. Oferujemy kompleksową usługę psychologiczną, terapeutyczną oraz psychiatryczną dla najmłodszych borykających się z różnorodnymi problemami. Wśród nas znajdują się same wykwalifikowane osoby, które profesjonalnie podchodzą do każdego z problemów małych pacjentów. Staramy się dobrać jak najlepsze metody terapii, aby nasza pomoc okazała się skuteczna. Psycholog dziecięcy powinien posiadać odpowiednie podejście do najmłodszych, stąd nasz zespół doskonale wie jak z nimi rozmawiać. Zapraszamy do kontaktu i gwarantujemy zaangażowanie w każdy problem Twojego dziecka.

Region: Częstochowa     Telefon: 663 246 232
    E-mail Napisz !       Adres: Gdańska 90/19      90-508 Łódź
Strona: https://poradniatuitam.pl/
Dodano 12 dni temu          Ważne do: 2021-04-04 12:10:35


Gałązka - zakładanie ogrodów Warszawa
Jesteśmy profesjonalną firmą, która posiada szerokie doświadczenie związane z pielęgnacją ogrodów. Dodatkowo oferujemy również zakładanie ogrodów od podstaw - począwszy od projektu poprzez wszystkie etapy prac wykonawczych. Staramy się robić wszystko tak, jak nasz Klient sobie wymarzy. Jesteśmy po to, aby urzeczywistnić najskrytsze pragnienia związane z idealnym podwórkiem i bujną roślinnością. Zajmujemy się kompleksową obsługą ogrodów głównie w Warszawie i okolicach. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Region: Częstochowa     Telefon: 607 700 112
    E-mail Napisz !       Adres: ul. Chojnowska 14A      03-583 Warszawa
Strona: http://ogrodywarszawa.com.pl/
Dodano 12 dni temu          Ważne do: 2021-04-04 11:04:33


Danpol - profesjonalizm
towar pod wskazany adres. Skrzynie Transportowe firmy DANPOL nadają się do każdego rodzaju transportu - począwszy od lądowego, przez lotniczy oraz morski. Oferujemy profesjonale pakowanie w odpowiednią folię termokurczliwą maszyn i urządzeń, przygotowując je w ten sposób do transportu morskiego kontenerowego oraz morskiego. Skorzystaj z naszych fachowych usług. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.

Region: Śródmieście    E-mail Napisz ! Strona: http://skrzynietransportowe.eu/dzial-ofertowy/drewno
Dodano 12 dni temu          Ważne do: 2021-02-03 00:47:17


Jubiler Karkosik
Szukasz prestiżowego miejsca w którym znajdziesz niezwykłą biżuterię damską oraz męsko? Zapraszamy do jubilera Karkosik, znajdującego się nieopodal toruńskiej starówki oraz w Bydgoszczy. Na rynku biżuteryjnym działamy od 1989 roku. Stawiamy na najlepsze, renomowane marki, takie jak: Nomination Italy, Swarovski. Calvin Klein, Tommy Hilfiger i wiele innych. Produkty Karkosik, znajdziesz również na stronie internetowej Karkosik.pl. Bogata oferta biżuterii ze złota, srebra, stali oraz nowoczesne zegarki to niezwykły okaz.

Region: Śródmieście    E-mail Napisz ! Strona: http://www.karkosik.pl/14-obraczki-slubne
Dodano 12 dni temu          Ważne do: 2021-02-03 00:15:47


Dr Michaels – preparaty na problemy skó
Nasza renomowana firma jest bezpośrednim partnerem producenta preparatów Dr Michaels. Środki te są stosowane w Nowej Zelandii, Norwegii, Wielkiej Brytanii, Czechach, Słowacji na Węgrzech i w Wietnamie. Przeprowadzano szereg badań, które wykazały ogromną skuteczność w likwidowaniu skutków izotopowego zapalenia skóry czy łuszczycy. Priorytetem naszej firmy jest pomoc pacjentom dotkniętym przewlekłymi chorobami skóry, które szukają alternatywy dla dotychczasowego leczenia. Preparaty Dr Michaels nie zawierają sterydów.

Region: Śródmieście    E-mail Napisz ! Strona: http://www.febumed.com.pl/
Dodano 13 dni temu          Ważne do: 2021-02-02 23:21:58


Komornik z Gdańska – Kamil Michalski
W kancelarii komorniczej przy Sądzie Rejonowym Gdańsk – Północ zajmujemy się na wniosek naszych interesantów między innymi wykonywaniem tytułów wykonawczych oraz tytułów egzekucyjnych, które podlegają wykonaniu w drodze egzekucji sądowej bez zaopatrywania ich w klauzulę wykonalności, a także wykonywaniem postanowień o zabezpieczeniu spadku lub sporządzanie spisu inwentarza. Podejmujemy wszelkie starania, aby zadbać o interesy naszych interesantów. Podejmujemy wszelkie czynności przewidziane prawem dla ich dobra.

Region: Inny    E-mail Napisz ! Strona: http://komornikgdansk-michalski.pl/
Dodano 13 dni temu          Ważne do: 2021-04-03 20:06:25


Dostęp do lekarzy różnych specjalizacji
Renomowana firma MedicCentre świadczy kompleksowe usługi na terenie całego kraju. Proponujemy szeroką ofertę pakietów medycznych skierowanych do osób indywidualnych lub pracujących w firmach, która podpisała umowę z grupą LUX MED, która jest naszym partnerem biznesowym. Dzięki temu można dopasować ich zakres do własnych potrzeb. Pakiety obejmują zarówno wizyty u lekarzy różnych specjalności, jak i szczepienia, badania czy zabiegi. Zachęcamy do przeczytania naszych specjalistycznych artykułów, które znajdują się na stronie internetowej mediccentre.pl

Region: Inny    E-mail Napisz ! Strona: https://mediccentre.pl/
Dodano 14 dni temu          Ważne do: 2021-04-02 22:00:58


Szeroki zakres oferowanych przez Biuro Rachun
Biuro rachunkowe WEKTOR nieustannie od momentu powstania, czyli od 1992 roku, rozwija swą działalność oraz podnosi poziom obsługi klienta. Jest to możliwe do zrealizowania dzięki zatrudnianiu wysokiej klasy specjalistów znających się na realizowaniu zadań z zakresu kadr i płac, prowadzenia księgowości lub doradztwa gospodarczego. Celem firmy jest zapewnienie maksymalnego komfortu klientom poprzez wykonywanie w ich imieniu często czasochłonnych zadań, wymagających szczegółowej znajomości przepisów prawa.

Region: Inny    E-mail Napisz ! Strona: https://biurowektor.pl/
Dodano 14 dni temu          Ważne do: 2021-04-02 17:44:02


Nie patrz na metrykę! Niemiecki dla dojrzałyc
Witaj, czy zastanawiałeś się, ile możesz zyskać znając lepiej język niemiecki ? O tym, jak ważna jest praktyczna znajomość tego języka przekonują się Ci, którzy wyjadą do pracy za granicę. Często też niemiecki jest wymagany przez pracodawców w Polsce. Od pracowników oczekuje się umiejętności rozmawiania przez telefon, korespondowania przez Skype lub prowadzenia rozmów „na żywo” na tematy zawodowe. Dlatego zachęcam Cię - zapoznaj się z moim zaproszeniem na wyjątkowo skuteczne kursy niemieckiego, które prowadzę na Skype. Gdziekolwiek jesteś, w dogodnej dla Ciebie porze. Nauka języka przez Skype to swoboda w wyborze dnia i godziny nauki. Zyskujesz też czas i pieniądze, które być straciła na dojazdy na kursy stacjonarne. Pamiętaj - praktyczna znajomość języka to lepsza praca, wyższe zarobki i szanse na Twój rozwój zawodowy i awans. Ucząc się szybciej zyskujesz czas i pieniądze ! Kluczowy jest wybór odpowiedniej metody. Jest jeszcze jeden powód, dla którego nauka przez Skype jest korzystna. Nauka języka w ten sposób gwarantuje dużo lepsze efekty, ponieważ opiera się na rozumieniu ze słuchu. Dzięki temu szybciej i lepiej będziesz rozumieć język podczas rozmów telefonicznych, w pracy oraz w miejscach publicznych. Naprawdę warto polepszyć Twoją znajomość języka niemieckiego. Zachęcam Cię do zgłoszenia się za pomocą formularza na mojej stronie. Możesz też odpowiedzieć na tego maila. Na pewno udzielę Ci odpowiedzi na Twoje pytania. Jolanta lektor j. niemieckiego Mail: jolanta.niemiecki@interia.pl www.niemiecki-skype.pl Tel: 790 701 508 PS. Nauka języka może być przyjemna i niedroga. Zacznij teraz, możesz tylko zyskać ! Skorzystaj z próbnych zajęć gratis ! PS 1 Codziennie znajdziesz inspirujące materiały na: https://www.facebook.com/Niemiecki-przez-Skype-17 0128373124894/?ref=hl

Region: Częstochowa     Telefon: 790701508
    E-mail Napisz ! Strona: http://www.niemiecki-skype.pl/
Dodano 16 dni temu          Ważne do: 2021-03-31 11:22:31


Akcesoria dla niemowląt - dladzidzi.pl
Sklep DlaDzidzi oferuje najwyższej jakości akcesoria dla dzieci oraz ich opiekunów. Wszystkie ubranka, wózki, zabawki dla dzieci, akcesoria do spania, akcesoria do jedzenia spełniają najwyższe normy bezpieczeństwa i są wykonane z bezpiecznych materiałów. Doradztwo ekspertów i szeroki asortyment sklepu to gwarancja satysfakcji z zakupów i uśmiechu obdarowanych maluchów. 

Region: Inny     Telefon: 534 878 001
    E-mail Napisz !       Adres: Dolina 20/18      Bydgoszcz
Strona: https://dladzidzi.pl
Dodano 16 dni temu          Ważne do: 2023-05-13 08:57:04


naprawa przedsionki kampingowe, szycie altany
Naprawa przedsionków do przyczep campingowych, Szycie oraz naprawa parasoli ogrodowych, pawilonów i altanek na wzór starych, namiotów, pokryć na łodzie zwykle plandeki oraz Cabrio Wszywamy bardzo długie zamki do przedsionki camp namioty Szyjemy oraz naprawiamy tapicerkę samochodową, skórzaną, meblową oraz jachtowa. Wymieniamy płótno w leżakach hamakach. Naprawiamy Trampoliny. Nabijamy napy, guziki, oczka., plandeki, torby plecaki walizki. Siedziska Szyjemy namioty na westfalie na wzór starych zniszczonych. Altany oraz parasole piwne szyjemy z mocnych wodoodpornych materiałów , nici również odporne na pleść oraz promienie UV Uszyte przez nasza firme produkty sluza na lata. Nasza firma miesci się w Kolnie woj. Podlaskie naprawiamy i szyjemy również wysyłkowo . tel 0698947100 http://www.szycie-namioty-tapicerka-parasole.pl

Region: Częstochowa     Telefon: 698947100
    E-mail Napisz !       Adres: kolno      Senatorska, 2
Strona: http://www.szycie-namioty-tapicerka-parasole.pl
Dodano 16 dni temu          Ważne do: 2021-03-31 04:50:24


Wyświetlane 31 do 45, strony: << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 >>


Nieruchomości
Kupię
Sprzedam
Szukam do wynajęcia
Mam do wynajęcia
Zamienię


Firmy - Usługi
Szukam fachowca
Wykonuję

Kupię
Agd/Dla domu
RTV
Komputery
Pozostałe


Odzież
Sprzedam
Kupię
Dodatki
Telefony
Sprzedam
Kupię
Zamienię
Akcesoria


Przyjaciele/Randki
Poznam Kobietę
Poznam Mężczyznę
Pozostałe


Wyraz:
Region:
allegazeta.pl nie odpowiada za treści ogłoszeń i wynikłe z nich kontakty
jak również zastrzega prawo do usunięcia ogłoszeń
bez podania przyczyn.
Copyright © 2012 allegazeta.pl - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Na naszej stronie znajdą Państwo ogłoszenia drobne przeróżnych kategorii: praca, nieruchomości, motoryzacja, różne marki: VW, BMW, Opel, Skoda, Fiat, Citroen, Ford, Mazda, sprzedam, kupię, zamienię, odzież, telefony różnych firm jak Motorola, SonyEricsson, Nokia, LG, akcesoria, motocykle, dla domu, społeczność, zgubiono, dom, znaleziono, korepetycje, AGD, RTV, pokoje, kwatery, stancje, do wynajęcia, firmy, usługi i wiele innych. Nie zabraknie także aktualności z miasta, informacji o imprezach, koncertach i eventach. Częstochowa 2012.
| Get FireFox! | | BYKOM-STOP - Poprawna pisownia i ortografia w Internecie | PHP-Fusion 5.01