Wyraz:
  WSZYSTKIE OGŁOSZENIA   NAJNOWSZE   DODAJ OGŁOSZENIE  
login: hasło:
Nie masz konta? Możesz je założyć TUTAJ
Motoryzacja
Kupię
Sprzedam
Motocykle
Ciężarowe
Części i akcesoria


Praca
Dam pracę
Szukam pracy

Sprzedam
Agd/Dla domu
RTV
Komputery
Pozostałe


Społeczność
Gratis oddam/przyjmę
Korepetycje
Zgubiono/Znaleziono
Materialy budowlane
Sprzedam
Kupię
Maszyny i urządzenia

Artykuły dziecięce
Sprzedam
Kupię

Turystyka
Wypoczynek
REGULAMIN

KONTAKT

INFORMACJE O SERWISIE

REKLAMA


OGŁOSZENIA
Wyświetlane 31 do 45, strony: << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 >>

Firmy - Usługi Wykonuję (205)


iDream
Nie jesteśmy zwykłą firmą zajmującą się sprzedażą laptopów, telefonów, urządzeń audio i innego rodzaju sprzętu. Co nas wyróżnia? Przede wszystkim nasza oferta produktowa obejmuje wyłącznie oryginalne urządzenia marki Apple. Posiadamy status Apple Premium Reseller, co oznacza, iż musieliśmy spełnić szereg, rygorystycznych wymagań nakładanych przez Apple byśmy mogli z nią współpracować. Dodatkowo zatrudniamy Certyfikowanych Ekspertów Apple, którzy wiedzą wszystko o sprzędzie oraz służą klientom profesjonalnym doradztwem.

Region: Częstochowa     Telefon: 66665677
    E-mail Napisz ! Strona: http://idream.pl/
Dodano 10 dni temu          Ważne do: 2021-11-13 15:29:29


Atras - przewóz mebli z montażem
Przewóz mebli z montażem w Warszawie, transport i wnoszenie ciężkich urządzeń, czy kompleksowe przeprowadzki i wiele innych usług świadczy w sposób profesjonalny firma Atras. Klienci doceniają rzetelność i sumienność, a także atrakcyjne ceny za transport. Wejdź na stronę Atras i sprawdź pełną ofertę!

Region: Inny     Telefon: 608 612 101
    E-mail Napisz !       Adres: Ogrodowa 8/1      05-220 Zielonka
Strona: https://www.atras-przeprowadzki.pl/inne-uslugi.html
Dodano 10 dni temu          Ważne do: 2022-01-12 15:10:12


VDR – sprawdzony system informatyczny d
Firma FORDATA umożliwia bezpłatne testowanie przez okres 14 dni Virtual Data Room, czyli systemu informatycznego, który zapewnia bezpieczną i poufną komunikację (a także wymianę plików) pomiędzy stronami procesu (właścicielami firm a audytorami, doradcami, potencjalnymi inwestorami, partnerami biznesowymi). Zarządzanie systemem nie wymaga dysponowania specjalistyczną wiedzą – wystarczy krótki instruktaż gwarantowany użytkownikom przez firmę FORDATA. Zyskaj więcej informacji odwiedzając stronę internetową: fordata.pl.

Region: Śródmieście    E-mail Napisz ! Strona: http://fordata.pl/
Dodano 10 dni temu          Ważne do: 2021-11-13 14:57:29


Odszkodowania za wypadki drogowe w UK
Czy jesteś osobą poszkodowaną w wypadku drogowym w UK? Potrzebujesz pomocy w uzyskaniu odszkodowania? Powinieneś zapoznać się z prawnikami z firmy Insito Odszkodowania. Ci prawnicy zapewniają szeroki zakres pomocy, w tym prowadzenie sprawy o odszkodowania za wypadki drogowe i komunikacyjne na terenie Anglii i Walii. Działają rzetelnie, szybko i skutecznie w oparciu o zasady No Win No Fee. Pomoc jaką możesz uzyskać to odszkodowania za: potrącenie pieszego, śmierć bliskiej osoby, wypadek na motorze, wypadek na rowerze, wypadek samochodowy, wypadek w komunikacji miejskiej

Region: Śródmieście    E-mail Napisz ! Strona: http://insito-odszkodowania.uk/
Dodano 10 dni temu          Ważne do: 2021-11-13 14:30:34


Nowoczesne ogrodzenia metalowe: ogrodzenia-be
Stawiasz na nowoczesność? Pragniesz sprawić, by Twój dom wyglądał wyjątkowo i zachwycał stylem? W takim razie powinieneś sprawdzić ofertę produktowo-usługową firmy Gigam Bis zajmującej się produkcją oraz montażem różnego rodzaju ogrodzeń. Jednym z nich są ogrodzenia metalowe, które występują w wielu wariantach stylistycznych, a także idealnie łączą się z innymi rozwiązaniami oferowanymi przez firmę, czyli na przykład bloczkami ogrodzeniowymi (Kubo oraz Litoral) czy też cegłą łupaną lub podmurówkami z serii Lico.

Region: Śródmieście    E-mail Napisz ! Strona: http://ogrodzenia-betonowe.com.pl/
Dodano 10 dni temu          Ważne do: 2021-11-13 14:20:20


Najwyższe standardy
Firma BlueApart zajmuje się wynajmem luksusowych apartamentów w Juracie, Władysławowie, Pucku, Jastarni a również w niezwykłej Chorwacji. Osoby ceniące sobie wysokie standardy znajdą u Nas wymarzone mieszkania na wypoczynek. Odwiedź naszą stronę internetową blueapart.pl i zapoznaj się z bogatą ofertą. W apartamencie doświadczą Państwo niezapomnianych chwil podczas wypoczynku a także gwarancje wysokiego komfortu. Oferowane luksusowe mieszkania zlokalizowane są w dogodnych lokalizacjach, aby goście mogli korzystać z pobliskich atrakcji oferowanych przez miasto.

Region: Śródmieście    E-mail Napisz ! Strona: http://www.blueapart.pl/apartamenty/jastarnia
Dodano 10 dni temu          Ważne do: 2021-11-13 12:54:39


Elena medycyna estetyczna Wołomin
Medycyna estetyczna pozwala na zachowanie młodego i atrakcyjnego wyglądu na dłużej. Profesjonalne zabiegi pozwalają na wygładzenie zmarszczek, likwidację blizn i przebarwień, czy modelowanie ust. Klinika Elena koło Wołomina zapewnia usługi na najwyższym poziomie, idealne dla wymagających klientek!

Region: Inny     Telefon: 539 924 254
    E-mail Napisz !       Adres: Aleja Jana Pawła II 49B      05-250 Radzymin
Strona: http://klinikaelena.pl/
Dodano 10 dni temu          Ważne do: 2022-01-12 12:52:10


Pozyskamy dla ciebie środki unijne!
Jesteśmy skuteczni i efektywni w tym co robimy.  Aktualnym tego przykładem jest dzisiejsze podpisanie umowy z funduszem pożyczkowym przez jedną z firm, która zaufała naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi.  Dzięki naszej kompleksowej obsłudze przy pozyskiwaniu środków na inwestycję, firma ta uzyskała 1 000 000 zł. Okres finansowania ustalono na 84 miesiące, oprocentowanie wynosi 1,44 %, a prowizja przygotowawcza jedynie 0,6%. Dodatkowo firma ta otrzymała możliwość karencji w spłacie wynoszący 6 miesięcy. Fundusze europejskie to szansa dla Twojej firmy na rozwój. Ubiegać się mogą mikroprzedsiębiorcy, mali lub średni przedsiębiorcy. Warunkiem jest prowadzenie działalności gospodarczej z siedzibą zarejestrowaną na terytorium Polski. Projekty w swojej realizacji powinny przyczyniać się do rozwoju, innowacji lub nowych technologii. Dotyczyć mogą budowy, rozbudowy bądź badań, które przełożą się na wprowadzenie nowych i ulepszonych produktów czy usług. Tym samym mają za zadanie poszerzać ofertę oraz rynki zbytu. Na co możesz uzyskać bezzwrotne dotacje unijne na rozwój firmy? -zakup nieruchomości lub budynków; -zakup materiałów budowlanych i prac z nimi związanych; -najem, dzierżawa lub leasing środków trwałych, gruntów i budynków; -budowa lub rozbudowa hal produkcyjnych; -zakup środków trwałych, maszyn i urządzeń; -zakup wartości niematerialnych i prawnych, patentów, licencji, know-how itd.; -leasing; -działania promocyjne, marketingowe oraz koszty ogólne. Jeśli ubiegasz się o dofinansowanie po raz pierwszy i chcesz mieć pewność, że złożony wniosek będzie kompletny, będzie zawierał wszystkie wymagane informacje, skorzystaj z pomocy naszych specjalistów. Przygotujemy kompletny wniosek na obecną bądź na kolejną perspektywę. Pomożemy Ci zwiększyć szanse na uzyskanie dofinansowania. Już dziś skorzystaj z bezpłatnej analizy możliwości dotacyjnych, która przygotuje Cię do skutecznego aplikowania o środki. Zapraszamy!

Region: Wrzosowiak     Telefon: 730809809
    E-mail Napisz !       Adres: ul. Drzymały 2/2      ul. Drzymały 2/2

Dodano 10 dni temu          Ważne do: 2022-01-12 12:01:57


Nauczę Cię angielskiego na żywo przez Skype
Czy przeszło Ci przez głowę, żeby po prostu mówić po angielsku? I nie chodzi mi o to, żeby myśleć co powiedzieć tylko po prostu mówić. Daj mi 3 minuty i zobacz jak w prosty sposób pomogę Ci przez Internet. Ja nazywam się Joanna i po prostu LUBIĘ UCZYĆ angielskiego. Zanim na prawdę pomyślisz jak to będzie kiedy wreszcie zaczniesz dobrze mówić po angielsku... Zobacz sama: 1. Motywacja – raz ją miałam a raz nie, 2. Czas – najczęściej go nie miałam, 3. Zmęczenie – ciężko uczyć się po pracy, kiedy człowiek jest zmęczony, 4. Mistrzyni wymówek – tutaj znalazłam zawsze coś, żeby jednak się nie uczyć, np., nie mam czasu, nie chce mi się, pracuję na zmiany, przecież już próbowałam już i nic z tego nie wyszło... W czasie naszej pierwszej rozmowy poproszę Cię o jedną rzecz, Wiesz jaką? Żebyś powiedziała mi dlaczego chcesz mówić po angielsku. Nawet nie wiesz jakie to ważne. Po naszej pierwszej rozmowie będę wiedzieć na czym Ci zależy. Przygotuję nasze spotkania pod Ciebie. Darmowe materiały do nauki prześle Ci na Twojego maila. Zastanawiasz się co zrobić dalej? Napisz do mnie dzisiaj. Być może o tym nie wiesz ale jesteś o krok od osiągnięcia Twojego celu. Będziesz mówić i rozumieć angielski. Pomogę Ci w tym. Masz moje wsparcie. Porozmawiamy. Jeśli Ci się spodoba zostaniesz! W tym miesiącu mam jeszcze wolne terminy dla 3 osób. Napisz do mnie już TERAZ. Umówmy się na rozmowę i pierwsze zajęcia gratis. Tylko tyle i aż tyle. Joanna Mój mail: joanna.angielski@interia.pl Tel: 575 249 030 Wejdź na mają stronę: www.angielski-skype.pl Jestem osobą pogodną. Lubię ludzi. Lubię skutecznie uczyć dorosłych. PS Może się zastanawiasz czy warto, czy znajdziesz czas...? Daj sobie szansę i po prostu napisz do mnie. Wspólnie znajdziemy rozwiązanie. Tak sobie myślę, że skoro przeczytałaś wszystko co napisałam, to coś Cię ciągnie do angielskiego.

Region: Częstochowa     Telefon: 575249030
    E-mail Napisz ! Strona: http://www.angielski-skype.pl
Dodano 10 dni temu          Ważne do: 2022-01-12 07:35:13


Męskie buty - domenoshoes.com
Dla mężczyzn, którzy cenią klasę i elegancję, polecane są buty Domeno. Powstają one według rzemieślniczych metod, co daje gwarancję najwyższej jakości i estetyki. Kolekcje obuwia Domeno są nieszablonowe i modne. Pozwalają nadać stylizacjom i sylwetce niepowtarzalnego charakteru, którego nie ma nikt inny. Domeno to rodzinna firma, która dba o potrzeby wszystkich mężczyzn.

Region: Inny     Telefon: (33) 876 48 95
    E-mail Napisz !       Adres: Mickiewicza 33      Kalwaria Zebrzydowska
Strona: https://domenoshoes.com/
Dodano 10 dni temu          Ważne do: 2023-06-08 07:01:07


Salon kosmetologii i kosmetyki Clinica Cosmet
Na stronie internetowej clinicacosmetologica.pl możesz przekonać się osobiście, jak niezwykłym miejscem jest Clinica Cosmetologica w Gdańsku. To unikalna klinika kosmetologiczna, w której wykonujemy szereg zabiegów, takich jak: zabiegi na twarz, zabiegi na ciało, mezoterapia, krioterapia, endermologia, zabiegi odchudzające, zabiegi na rozstępy, zabiegi na blizny, zabiegi na trądzik.

Region: Inny     Telefon: 791 600 607
    E-mail Napisz !       Adres: Powstania Styczniowego 22/2      Gdynia
Strona: https://clinicacosmetologica.pl/
Dodano 11 dni temu          Ważne do: 2023-08-28 08:08:47


Gotowa Spółka z o.o. z VAT EU Łotewska, Słowa
Gotowa Spółka Łotewska z VAT EU: 3000 EURO KONCESJA OPC 95.000 PLN Gotowe Spółki z Wpisem na Agencję Pośrednictwa Pracy 10.000 PLN Gotowa Spółka Czeska z VAT EU: 5.000 Euro Gotowa Spółka Angielska z VAT EU: 5.000 EURO Gotowa Spółka Chorwacka z VAT EU: 3.000 EURO Gotowa Spółka Litewska z VAT EU: 3.000 EURO Gotowa Spółka Bułgarska z VAT EU: 3.000 EURO Gotowe Spółki w Hiszpanii z VET EU 5000 EURO Gotowa Spółka Węgierska z VAT EU: 3.000 EURO Gotowa Spółka Słowacka z VAT EU: 5.000 Euro Gotowa Spółka Rumuńska z VAT EU: 5000 EURO Gotowa Spółka Estońska z VAT EU: 3.000 EURO Gotowa Spółka Niemiecka z VAT EU: 5000 EURO Gotowa Spółka Duńska z VAT EU: 5000 EURO Gotowe Spółka Włoska z VAT EU: 5.000 EURO Gotowa Spółka Polska Bez VAT EU 2.500 PLN Gotowa Spółka Polska z VAT EU 5.000 PLN Gotowa Spółka Akcyjna z VAT EU: 7.500 PLN Gotowa Spółka Ukraińska 3.000 EURO Gotowa Spółka Rosyjska 3.000 EURO Gotowa fundacja 7.500 PLN Gotowa Spółka na Belize (Raj Podatkowy) 2.500 EURO Gotowa Spółka na Seszele (Raj Podatkowy) 2.500 EURO Gotowa Spółka na Delaware (Raj Podatkowy) 2.500 EURO Inne Raje Podatkowe w cenie 2.500 EURO Rachunki bankowe dla firm i osób fizycznych, przelewy online, wymiana walut Kontakt: www.gotowespolki.pl +48 603 557 777 +48 663 399 750 +48 666 999 559

Region: Częstochowa     Telefon: 603557777
    E-mail Napisz !       Adres: cała PolskaStrona: http://www.gotowespolki.pl
Dodano 11 dni temu          Ważne do: 2022-01-11 06:48:55


SmartDoor – wchodź do domu bez użycia k
Większość z nas spotkała się z sytuacją, w której nagle zdaliśmy sobie sprawę z tego, iż nie mamy jak wejść do domu z powodu zagubionych kluczy. Jest to szczególnie stresujące zwłaszcza kiedy mamy do załatwienia dużo rzeczy, a mało czasu na ich wykonanie. Jak wówczas dostać się do wnętrza budynku? Jeśli jesteś posiadaczem zamka Tedee (by Gerda) instalowanego całkowicie za darmo przez firmę SmartDoor, nie musisz się o to martwić – drzwi otworzysz z pomocą smartfona lub Apple Watcha. Uzyskaj więcej informacji odwiedzając stronę internetową: smartdoor.pl.

Region: Częstochowa    E-mail Napisz ! Strona: https://www.smartdoor.pl/
Dodano 13 dni temu          Ważne do: 2022-01-09 18:26:00


Profesjonalne narzędzia skrawające dostępne z
Skrawanie jest rodzajem obróbki ubytkowej wiążącym się z usuwaniem warstw naddatku ubytkowego, a także zamienianiem go na wióry. Stanowi jedną z najpopularniejszych form przygotowania różnego rodzaju materiałów do wytworzenia z nich produktów niezwykle przydatnych w wielu branżach. Liderem w zakresie produkcji wysokiej jakości narzędzi skrawających jest firma YG-1, której produkty można nabyć za pośrednictwem sklepu internetowego: sklep.yg-1.pl. Sklep oferuje sprawną realizację zamówień, a także atrakcyjne ceny.

Region: Częstochowa    E-mail Napisz ! Strona: https://sklep.yg-1.pl/
Dodano 13 dni temu          Ważne do: 2022-01-09 17:49:45


Oprogramowanie generujące kody rabatowe: csto
Klienci często dokonują zakupów w danym sklepie z uwagi na rabaty oraz kody rabatowe jakie mogą otrzymać w związku z wybraniem akurat tego, a nie innego podmiotu. W ten sposób działa wiele sklepów internetowych. Jak wprowadzić automatyczne generowanie rabatów? Korzystając z oprogramowania oferowanego przez firmę CStore! Pozwala ono na generowanie takich rabatów jak: rabaty procentowe od wysokości zamówienia, rabaty indywidualne dla klienta na całość asortymentu, rabaty na grupę klientów oraz innych.

Region: Częstochowa    E-mail Napisz ! Strona: https://www.cstore.pl/
Dodano 13 dni temu          Ważne do: 2022-01-09 17:30:02


Wyświetlane 31 do 45, strony: << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 >>


Nieruchomości
Kupię
Sprzedam
Szukam do wynajęcia
Mam do wynajęcia
Zamienię


Firmy - Usługi
Szukam fachowca
Wykonuję

Kupię
Agd/Dla domu
RTV
Komputery
Pozostałe


Odzież
Sprzedam
Kupię
Dodatki
Telefony
Sprzedam
Kupię
Zamienię
Akcesoria


Przyjaciele/Randki
Poznam Kobietę
Poznam Mężczyznę
Pozostałe


Wyraz:
Region:
allegazeta.pl nie odpowiada za treści ogłoszeń i wynikłe z nich kontakty
jak również zastrzega prawo do usunięcia ogłoszeń
bez podania przyczyn.
Copyright © 2012 allegazeta.pl - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Na naszej stronie znajdą Państwo ogłoszenia drobne przeróżnych kategorii: praca, nieruchomości, motoryzacja, różne marki: VW, BMW, Opel, Skoda, Fiat, Citroen, Ford, Mazda, sprzedam, kupię, zamienię, odzież, telefony różnych firm jak Motorola, SonyEricsson, Nokia, LG, akcesoria, motocykle, dla domu, społeczność, zgubiono, dom, znaleziono, korepetycje, AGD, RTV, pokoje, kwatery, stancje, do wynajęcia, firmy, usługi i wiele innych. Nie zabraknie także aktualności z miasta, informacji o imprezach, koncertach i eventach. Częstochowa 2012.
| Get FireFox! | | BYKOM-STOP - Poprawna pisownia i ortografia w Internecie | PHP-Fusion 5.01