Wyraz:
  WSZYSTKIE OGŁOSZENIA   NAJNOWSZE   DODAJ OGŁOSZENIE  
login: hasło:
Nie masz konta? Możesz je założyć TUTAJ
Motoryzacja
Kupię
Sprzedam
Motocykle
Ciężarowe
Części i akcesoria


Praca
Dam pracę
Szukam pracy

Sprzedam
Agd/Dla domu
RTV
Komputery
Pozostałe


Społeczność
Gratis oddam/przyjmę
Korepetycje
Zgubiono/Znaleziono
Materialy budowlane
Sprzedam
Kupię
Maszyny i urządzenia

Artykuły dziecięce
Sprzedam
Kupię

Turystyka
Wypoczynek
REGULAMIN

KONTAKT

INFORMACJE O SERWISIE

REKLAMA


OGŁOSZENIA
Wyświetlane 46 do 60, strony: << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 >>

Firmy - Usługi Wykonuję (205)


Selene – materace na dobry sen
Udowodniono naukowo, że sen ma ogromny wpływ na nasze dobre samopoczucie. Jego niewystarczająca ilość powoduje zaburzenia pracy mózgu, problemy z koncentracją, z układem odpornościowym, gospodarką hormonalną, wywołuje nadwagę. Dlatego tak istotny jest dobór odpowiedniego materaca do spania. Ich najszerszy wybór dostępny jest w stacjonarnych salonach sprzedażowych Selene lub za pośrednictwem strony internetowej firmy: Selene.pl. Korzystając z usług Selene możesz liczyć na dobre ceny i wysoką jakość materacy.

Region: Inny    E-mail Napisz ! Strona: https://selene.pl/al-rozdzienskiego-97-homepark-katowice,39
Dodano 13 dni temu          Ważne do: 2022-01-09 16:31:16


Najnowocześniejszy sprzęt okulistyczny
Blikpol to firma, która świadczy profesjonalne usługi od ponad 15 lat w branży okulistycznej. Zespół specjalistów, posiada wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie. Blikpol to idealne miejsce, w którym wykonasz takie badania jak: biometria oka, tomografia z topografią 3D mapy rogówki, OCT, pole widzenia, USG oczu. Posiadamy certyfikowany i najwyższej jakości sprzęt do diagnostyki okulistycznej stosując najnowsze technologię. Zajmujemy się diagnozą jaskry, zaćmy, leczeniem suchego oka, terapii stożkowej rogówki. Serdecznie zapraszamy.

Region: Inny    E-mail Napisz ! Strona: https://blikpol.pl/
Dodano 14 dni temu          Ważne do: 2022-01-08 09:05:27


Hamilton – prestiżowa firma
Hamilton to grupa firm oferująca profesjonalną analizę laboratoryjną na najwyższym poziomie. Zajmuje się między innymi badaniami żywności oraz oznaczaniem parametrów mikrobiologicznych, organoleptycznych i fizykochemicznych pożywienia. Firma Hamilton dokładnie sprawdza i analizuje w laboratoriach skład produktów spożywczych. Dzięki działalności firmy Hamilton na rynki trafiają produkty sprawdzone i bezpieczne. Specjaliści pracujący w naszej prestiżowej i znanej na całym świecie firmie, przeprowadzają badania laboratoryjne precyzyjnie i dokładnie.

Region: Inny    E-mail Napisz ! Strona: https://hamilton.com.pl/oferta/badania-zywnosci-i-pasz/anali
Dodano 16 dni temu          Ważne do: 2022-01-06 19:14:58


Prefabrykowane wiązary dachowe
Oferujemy wiązary dachowe w najlepszej cenie. Posiadamy własny park maszynowy, dzięki czemu gwarantujemy montaż w ustalonym terminie. Kompleksowo obsługujemy klientów z całego kraju od projektu po montaż na placu budowy. Mamy doświadczenie w postaci 2000 realizacji dla firm oraz osób prywatnych. Szukasz solidnego wykonawcy? Przygotujemy dla Ciebie bezpłatną wycenę. Wystarczy, że prześlesz nam rzut konstrukcji dachowej przez formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej. Jeśli masz dodatkowe pytania zadzwoń pod numer podany w ogłoszeniu lub przyjedź do nas osobiście. Dane kontaktowe: ALDACH SP. Z O.O. Adres: ul. Żarnowiecka 58, 42-445 Szczekociny Strona www: aldach.pl Telefon: +48730006964 Email: oferty.aldach@gmail.com

Region: Częstochowa     Telefon: 730006964
    E-mail Napisz !       Adres: Żarnowiecka 58      42-445 Szczekociny
Strona: http://aldach.pl
Dodano 16 dni temu          Ważne do: 2022-01-06 14:26:05


Na Tropie Nieruchomości - sprzedaż, wynajem
W województwie zachodniopomorskim można znaleźć wiele atrakcyjnych ofert kupna, wynajmu lub sprzedaży nieruchomości. Naszym zadaniem jest pomóc Państwu dotrzeć do tych najlepszych oraz znaleźć nabywcę chętnego do dokonania transakcji. Gwarantujemy atrakcyjną prezentację na naszej stronie, która pozwoli wyeksponować największe atuty każdej nieruchomości Koszalin i okolice oferują przestrzenne działki na sprzedaż, lokale na wynajem oraz piękne domy, które znajdą Państwo właśnie u nas. Zapraszamy!

Region: Inny     Telefon: +48 947 192 017
    E-mail Napisz !       Adres: Odrodzenia 2B/1      75-306 Koszalin
Strona: https://natropienieruchomosci.pl/
Dodano 16 dni temu          Ważne do: 2022-01-06 13:26:58


Komfort podczas podróży
Bus-Transport to firma, która dysponuje ogromną flotą transportową wykorzystywaną podczas wykonywania usług dla biznesu, a także klientów indywidualnych. W skład floty wchodzą między innymi: busy 8-osobowe, busy 20 i 23-osobowe, autokary 35 i 50-osobowe. Zapewniamy, że nasi profesjonalni kierowcy zadbają o Państwa komfort podczas podróży naszymi autobusami. Nasi pracownicy posługują się językiem polskim oraz perfekcyjnym angielskim. Zapraszamy serdecznie do kontaktu i skorzystania z naszych usług.

Region: Inny    E-mail Napisz ! Strona: http://www.bus-transport.eu/
Dodano 17 dni temu          Ważne do: 2022-01-05 13:38:51


Wind – profesjonalny sprzęt żeglarski
Sklep Żeglarski Wind jest podmiotem funkcjonującym na rynku już od 1999 roku. W trakcie tak wielu lat działalności zdobył zaufanie wielu klientów doceniających bogatą ofertę produktową firmy, wysoką jakość sprzedawanych asortymentów, współpracę podmiotu z renomowanymi producentami wyrobów żeglarskich, terminowość realizacji zleceń, a także niezwykle atrakcyjne ceny. Zakupów można dokonać osobiście w placówce Sklepu Żeglarskiego Wind znajdującej się w Gdańsku przy ulicy Szafarnia 11U 16 lub też za pośrednictwem strony internetowej: sklepwind.pl.

Region: Inny    E-mail Napisz ! Strona: https://sklepwind.pl/
Dodano 17 dni temu          Ważne do: 2022-01-05 11:05:16


Bazy danych: InfoBrokering
Brokerstwo informacji jest niezwykle istotną dziedziną w funkcjonowaniu wielu firm. Pozwala na zdobycie szczegółowych danych o firmach funkcjonujących w danej branży, co z kolei prowadzi do poznania konkurencji lub też stwarza możliwości nawiązania kontaktów biznesowych. Poszukiwanie tego typu informacji może być czasochłonne i wymagać dużych nakładów energii. Istnieją jednak podmioty, które zajmują się zdobywaniem danych branżowych dla klientów. Jednym z nich jest sprawdzona i rekomendowana przez wielu firma InfoBrokering.

Region: Inny    E-mail Napisz ! Strona: https://www.infobrokering.com.pl
Dodano 17 dni temu          Ważne do: 2022-01-05 08:53:39


DJ KONRAD - śpiewający DJ z akordeonem
DJ KONRAD - śpiewający DJ z akordeonem Oprawa muzyczna wesel, poprawin, balów, uroczystości firmowych, jubileuszy. Prezentuję bardzo szeroki repertuar, prowadzę liczne zabawy i konkursy, w tym karaoke. Profesjonalne nagłośnienie (co za tym idzie czystość brzmienia dźwięku), laserowe i ledowe oświetlenie, wytwornice dymu, baniek najlepszych firm, sposób prowadzenia uroczystości plus kilkanaście lat doświadczenia, a przy tym atrakcyjna cena gwarantuje sto procent Państwa zadowolenia. Moja praca nie sprowadza się tylko do typowego dla DJa odtwarzania muzyki, ale dodatkowo gram na akordeonie, keyboardzie i śpiewam, przeplatając to z odtwarzaniem muzyki i prowadzeniem zabaw, co zdecydowanie podnosi jakość mojej usługi. Przy moich umiejętnościach i sposobie prowadzenia przez mnie uroczystości nie muszą Państwo zbędnie zapraszać dodatkowych muzyków, co wiążę się ze zmniejszeniem Państwa kosztów, choć istnieje również możliwość występu ze mną wokalistki, śpiewającego gitarzysty bądź saksofonisty. Wystawiam faktury VAT. Zapraszam na: www.djkonrad.pl Szczegółowe oferty i dodatkowe informacje, przesyłam drogą mailową. email: dj523@wp.pl tel: 731730807

Region: Częstochowa     Telefon: 731730807
    E-mail Napisz !       Adres: www.djkonrad.pl      www.djkonrad.pl
Strona: http://www.djkonrad.pl
Dodano 20 dni temu          Ważne do: 2022-01-02 19:03:36


Pomoc dietetyka w Febumed
Leczenie w centrum dermatologicznym FebuMed odbywa się na najwyższym poziomie. Wykwalifikowani i profesjonalni lekarze, skupiają się na właściwej i dokładnej diagnostyce, przeprowadzając rozszerzoną konsultację medyczną. Metody leczenia są bezinwazyjne, skuteczne i nowoczesne. W placówce dermatologicznej Febumed możesz skorzystać z porady dietetyka, który pomoże Ci zmienić nawyki żywieniowe, które będą wspomagać proces leczenia skóry. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do odwiedzenia strony naszego centrum i do zapoznania się z ofertą.

Region: Inny    E-mail Napisz ! Strona: https://febumed.pl/
Dodano 20 dni temu          Ważne do: 2022-01-02 10:08:30


Sprzedaj Zadłużoną Firmę Spółkę Chronimy Poda
Kupimy spółkę, Jesteśmy zainteresowani nabyciem spółek, które borykają się trwale, lub przejściowo, z utratą płynności finansowej. Nabywamy spółki po przeanalizowaniu wstępnym dokumentacji finansowej w postaci sprawozdania finansowego, bilansu, rachunku zysków i strat, przepływu środków pieniężnych, zestawienia zmian w kapitale, informacji dodatkowej obejmującej wprowadzenie do sprawozdania finansowego, oraz dodatkowych objaśnień. Nasze działanie pozwoli :uchronić się przed orzeczeniem zakazu prowadzenia działalności gospodarczej ,ochronę przed poniesieniem odpowiedzialności majątkowej, ochronę majątku prywatnego przed wierzycielami ,ochronę majątku przedsiębiorstwa w sprawach spornych z instytucjami Skarbu Państwa , skutecznie pomagamy w 299 ksh tel.784-494-784 www.spolkekupie.com biuro@spolkekupie.com

Region: Częstochowa     Telefon: 784494784
    E-mail Napisz ! Strona: www.spolkekupie.com
Dodano 21 dni temu          Ważne do: 2022-01-01 11:35:53


Zarabiaj na kryptowalutach
Portal www.traderpla.net to narzędzie zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów kryptowalut. W tym miejscu każdy może zacząć swoją przygodę, a także przejść na wyższy stopień tradingu na giełdach. Łączymy 13 giełd z całego świata, które sukcesywnie będą pomnażać Twoje kryptowaluty po najlepszych kursach. Nie potrzebujesz poświęcać godzin na przeglądanie wykresów oraz przewidywanie spadków. Nasze boty zrobią to za Ciebie! To jedyny bot na całym globie, który łączy wszystkie giełdy i obsługuje sygnały 50 kryptowalut równolegle! https://traderpla.net/

Region: Częstochowa     Telefon: 123456789
    E-mail Napisz !       Adres: Warszawa, Piłsudskiego 5Strona: https://traderpla.net/
Dodano 22 dni temu          Ważne do: 2021-12-31 08:47:58


Sprawdzona metoda dla dorosłych – niemi
Pomagam osobą dorosłym w pokonaniu niemieckiego. Witaj przyszły Uczniu! Wiem jak skutecznie i szybko nauczyć Cię mówić i rozumieć po niemiecku. Specjalizuję się w nauce PRAKTYCZNEGO zastosowania języka niemieckiego – w pracy, w życiu… Ucząc się przez Skype musisz używać Twojego słuchu. Dzięki temu poradzisz sobie w przyszłości w rozmowie telefonicznej, będziesz rozumieć co mówią w radio, telewizji oraz przez głośniki na dworcu lub lotnisku. W JAKI SPOSÓB JA UCZĘ? Nauczanie języka to moja pasja. Jeśli naprawdę zależy Ci na tym, aby mówić i rozumieć po niemiecku, to zapraszam na moje kursy. Dzięki mnie wyjście z nowymi kolegami, koleżankami z pracy na piwo nie będzie powodem do stresu. Czekam na Twojego maila lub telefon od Ciebie! Pozdrawiam Jolanta Lektor z pasją Mój mail: jolanta.niemiecki@interia.pl Mój telefon: 790 701 508 PS 1 UWAŻAJ Specjalizuję się w niemieckim dla tych, którzy pracują w Polsce, w Niemczech lub jadą do Niemiec. Nie czekaj i umów się na bezpłatne zajęcia próbne: www.niemiecki-skype.pl PS 2 Codziennie dorzucam nowe darmowe materiały, filmy z napisami: https://www.facebook.com/pages/Niemiecki-przez-Sk ype/170128373124894?ref=hl

Region: Częstochowa     Telefon: 790701508
    E-mail Napisz ! Strona: http://www.niemiecki-skype.pl
Dodano 24 dni temu          Ważne do: 2021-12-29 07:37:40


Ostropest plamisty w kapsułkach
Ostropest plamisty to roślina, która od czasów starożytnych była stosowana w medycynie ludowej jako środek leczniczy. W szczególności, jest on stosowany w leczeniu wątroby i pęcherzyka żółciowego. Aktywnym składnikiem ostropestu jest sylimarol, a także flawonoidy znajdujące się w jego nasionach. Badania wykazały, że przyjmowanie preparatów na bazie mleka osetowego ma pozytywny wpływ na wątrobę, zapobiegając jej uszkodzeniom. Eksperci uważają, że ostropest może zwalczać marskość wątroby i zapalenie wątroby, które mogą być spowodowane nadmiernym spożyciem alkoholu, wirusami lub chorobami immunologicznymi. Cechy ortopestu plamistego w kapsułkach: • normalizuje czynność wątroby; • pomaga stłumić enzymy uszkadzające wątrobę; • działa ochronnie na wątrobę. Niektóre badania wykazują również, że przyjmowanie ostropestu plamistego w połączeniu z leczeniem może obniżyć poziom cukru i cholesterolu we krwi u osób z cukrzycą typu 2.

Region: Częstochowa    E-mail Napisz ! Strona: https://www.herbaya.pl/produkty/herbaya-ostropest-plamisty
Dodano 25 dni temu          Ważne do: 2021-12-28 09:05:14


Ecoshine - czyszczenie dywanów Wrocław
Szukasz firmy sprzątającej, która zajmie się twoim dywanem, wykładziną, tapicerką meblową lub samochodową? W takim razie trafiłeś idealnie! Ecoshine to firma, która przy użyciu wysokojakościowego sprzętu skutecznie zajmie się wyczyszczeniem danych powierzchni pozostawiając je lśniące i czyste. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, o której więcej można dowiedzieć się na naszej stronie internetowej.

Region: Inny     Telefon: 500 520 007
    E-mail Napisz !       Adres: ul. Międzyleska 4      Wrocław
Strona: https://www.ecoshine.pl/
Dodano 26 dni temu          Ważne do: 2021-12-27 08:12:47


Wyświetlane 46 do 60, strony: << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 >>


Nieruchomości
Kupię
Sprzedam
Szukam do wynajęcia
Mam do wynajęcia
Zamienię


Firmy - Usługi
Szukam fachowca
Wykonuję

Kupię
Agd/Dla domu
RTV
Komputery
Pozostałe


Odzież
Sprzedam
Kupię
Dodatki
Telefony
Sprzedam
Kupię
Zamienię
Akcesoria


Przyjaciele/Randki
Poznam Kobietę
Poznam Mężczyznę
Pozostałe


Wyraz:
Region:
allegazeta.pl nie odpowiada za treści ogłoszeń i wynikłe z nich kontakty
jak również zastrzega prawo do usunięcia ogłoszeń
bez podania przyczyn.
Copyright © 2012 allegazeta.pl - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Na naszej stronie znajdą Państwo ogłoszenia drobne przeróżnych kategorii: praca, nieruchomości, motoryzacja, różne marki: VW, BMW, Opel, Skoda, Fiat, Citroen, Ford, Mazda, sprzedam, kupię, zamienię, odzież, telefony różnych firm jak Motorola, SonyEricsson, Nokia, LG, akcesoria, motocykle, dla domu, społeczność, zgubiono, dom, znaleziono, korepetycje, AGD, RTV, pokoje, kwatery, stancje, do wynajęcia, firmy, usługi i wiele innych. Nie zabraknie także aktualności z miasta, informacji o imprezach, koncertach i eventach. Częstochowa 2012.
| Get FireFox! | | BYKOM-STOP - Poprawna pisownia i ortografia w Internecie | PHP-Fusion 5.01