Wyraz:
  WSZYSTKIE OGŁOSZENIA   NAJNOWSZE   DODAJ OGŁOSZENIE  
login: hasło:
Nie masz konta? Możesz je założyć TUTAJ
Motoryzacja
Kupię
Sprzedam
Motocykle
Ciężarowe
Części i akcesoria


Praca
Dam pracę
Szukam pracy

Sprzedam
Agd/Dla domu
RTV
Komputery
Pozostałe


Społeczność
Gratis oddam/przyjmę
Korepetycje
Zgubiono/Znaleziono
Materialy budowlane
Sprzedam
Kupię
Maszyny i urządzenia

Artykuły dziecięce
Sprzedam
Kupię

Turystyka
Wypoczynek
REGULAMIN

KONTAKT

INFORMACJE O SERWISIE

REKLAMA


OGŁOSZENIA
Wyświetlane 91 do 105, strony: << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 >>

Firmy - Usługi Wykonuję (216)


Kitesurfing Nauka
Poszukujesz dobrych nauczycieli kitesurfingu? Znajdziesz ich w Kite Zone! Ta działająca już od dwudziestu lat szkoła, mieszcząca się na Półwyspie Helskim, w swoich murach ugościła już tysiące klientów. Ich oferta jest szeroka i obejmuje zajęcia zarówno dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Dodatkowo również różny stopień zaawansowania ćwiczeń, od osób które nigdy tego nie robiły, aż po takie, które na kitesurfingu zjadły zęby. Sprawdź sam na kitesurf.pl.

Region: Inny     Telefon: 602 833 224
    E-mail Napisz !       Adres: Starowiejska 3      Władysławowo
Strona: https://www.kitesurf.pl/kurs-kitesurfingu/
Dodano 36 dni temu          Ważne do: 2022-08-07 12:12:04


Nauka gry na gitarze Warszawa - rockdisciplin
Nasza szkoła prowadzi lekcje gry na perkusji Warszawa. Korzystając z naszych usług możecie udoskonalać swoje techniki gry czy też kształcić swój słuch. Wszystkie nauki odbywają się u specjalistów, którzy się bardzo dobrze na tym znają. Skorzystajcie z naszej oferty, a nauczycie się grać na swoim ulubionym instrumencie. My się tym profesjonalnie zajmiemy.

Region: Inny     Telefon: 503 946 598
    E-mail Napisz !       Adres: Żurawia 47/218      Warszawa
Strona: https://www.rockdiscipline.com/
Dodano 41 dni temu          Ważne do: 2022-11-09 08:48:37


Kredyty dla kazdego - na dowolny cel!
Zbliża się ważna uroczystość rodzinna ślub, komunia, chrzest, a Ty nie masz pieniędzy na ich organizację? A może masz inne potrzeby i wydatki do zrealizowania? Zadzwoń 737 951 558 Lub Napisz biuro@dkfinanse.pl A my postaramy się sprawić, aby ta uroczystość była niezapomniana i nie zabrakło Ci $ na atrakcje dla Twoich gości.

Region: Częstochowa     Telefon: 737 951 558
    E-mail Napisz !       Adres: ul.Grochowska 225      Warszawa
Strona: http://dkpolisy.pl
Dodano 43 dni temu          Ważne do: 2020-11-16 19:12:45


STOP KOMORNIKOWI ! UWOLNIMY CIĘ OD DŁUGÓW !
Pomożemy Ci wyjść z pętli zadłużenia . Znowelizowane w marcu 2020 przepisy pozwalają na umorzenie nawet 100 % zadłużenia klienta . Nie musisz posiadać żadnego majątku ,a wycena Twojej sytuacji przez kancelarię prawną jest ZA DARMO !!! Postępowanie jest mocno uproszczone i dostępne dosłownie dla każdego . Przygotujemy za Ciebie wnioski do Sądu i przeprowadzimy przez cały proces oddłużenia . Wszystkie windykacje oraz egzekucje komornicze zostaną wstrzymane w chwili złożenia wniosku ,po czym umorzone w Sądzie . Jeśli masz majątek robimy tak ,żeby klient go nie stracił ,dług w dużej części jest umarzany a reszta rozkładana na dogodne dla dłużnika raty . Odzyskaj spokój ,zacznij nowe życie BEZ STRACHU PRZED KOMORNIKIEM ! Czekamy na Twoje zgłoszenie ,mail ,tel . sms odpowiemy w krótkim czasie i przedstawimy szczegóły .

Region: Częstochowa     Telefon: 570151828
    E-mail Napisz !       Adres: KRAKÓW      1
Strona: http://www.naxa-finanse.pl
Dodano 45 dni temu          Ważne do: 2020-11-14 18:42:42


Studia: zarządzanie, logistyka, bezpieczeństw
Warszawska Wyższa Szkoła Biznesu (WWSB) oferuje studia licencjackie i magisterskie na kierunkach: zarządzanie, logistyka oraz bezpieczeństwo narodowe. Zarządzanie to kierunek studiów, który cieszy się dużą popularnością wśród absolwentów szkół średnich oraz osób już pracujących, które chcą poszerzyć swoją wiedzę. Studia w zakresie zarządzania zapewniają uniwersalne wykształcenie umożliwiające znalezienie atrakcyjnego zatrudnienia, awans w hierarchii służbowej i kompleksowe przygotowanie do prowadzenia własnej firmy. Studia logistyczne to doskonały wybór zwłaszcza dla osób dysponujących zdolnościami organizacyjnymi i umiejętnościami w zakresie planowania. Absolwenci logistyki mają możliwość znalezienia ciekawej i dobrze płatnej pracy na stanowiskach związanych z zapewnieniem sprawnego obiegu materiałów i produktów w firmach transportowych, produkcyjnych i handlowych w kraju i za granicą. Studia na kierunku bezpieczeństwo narodowe zapewniają wiedzę teoretyczną w zakresie bezpieczeństwa i umiejętności praktycznego działania w sytuacjach kryzysowych. Ze względu na brak wykwalifikowanych specjalistów do spraw bezpieczeństwa absolwenci bezpieczeństwa narodowego są obecnie poszukiwani na rynku pracy. Mogą znaleźć zatrudnienie w podmiotach publicznych, prywatnych i organizacjach pozarządowych. W ofercie Warszawskiej Wyższej Szkoły Biznesu znajdują się także studia podyplomowe: Cyberbezpieczeństwo, Zarządzanie nieruchomościami oraz Master of Business Administration (MBA). Z pełną ofertą studiów można zapoznać się w witrynie wwsb.edu.pl. Zajęcia w trybie dziennym i zaocznym odbywają się w siedzibie Uczelni na Powiślu. Wszystkich chętnych zapraszamy do kontaktu z Działem Rekrutacji: Warszawska Wyższa Szkoła Biznesu ul. Smulikowskiego 6/8 00-389 Warszawa tel.: +48 690 890 760 e-mail: rekrutacja@wwsb.edu.pl https://wwsb.edu.pl Nie zwlekaj. Zapisz się już dziś!

Region: Częstochowa     Telefon: 690890760
    E-mail Napisz !       Adres: Warszawa, ul. Smulikowskiego 6/8Strona: https://wwsb.edu.pl
Dodano 46 dni temu          Ważne do: 2020-11-13 13:43:09


Opieka nad dziećmi - smerfy.com.pl
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego klubu dziecięcego ''Smerfy''. Naszą sztandarową usługą jest opieka nad dziećmi w wieku od 1 do 3 lat, a także zajęcia dodatkowe z zakresu nauki języka angielskiego, autorskie gry i zabawy edukacyjne oraz czynności higieniczne. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz wysoki stopień poleceń od rodziców. Szczegóły dostępne są pod adresem Smerfy.com.pl.

Region: Inny     Telefon: 737 737 732
    E-mail Napisz !       Adres: Generała Jakuba Jasińskiego 7/50      Piaseczno
Strona: https://smerfy.com.pl/
Dodano 46 dni temu          Ważne do: 2022-08-06 08:42:43


śpiewający akordeonista
Śpiewający akordeonista na wesele, poprawiny , jubileusz , uroczystość firmową, piknik, wyprowadzenia z domów Państwa Młodych podczas uroczystości weselnych. Bardzo szeroki repertuar od biesiady po szlagiery światowej muzyki rozrywkowej w wersji instrumentalnej i wokalno-instrumentalnej, a przy tym profesjonalne wykonanie gwarantują Państwu stuprocentowe zadowolenie. Dodatkowym atutem są przygotowane przeze mnie śpiewniki dla zaproszonych gości . Więcej szczegółów na: www.djkonrad.pl Szczegółowe oferty i dodatkowe informacje przesyłam drogą mailową Wystawiam faktury vat email: dj523@wp.pl tel: 731730807

Region: Częstochowa     Telefon: 731730807
    E-mail Napisz !       Adres: www.djkonrad.pl      www.djkonrad.pl
Strona: http://www.djkonrad.pl
Dodano 47 dni temu          Ważne do: 2020-11-12 18:00:49


Nowe rozwiązanie online w nauce niemieckiego
Jeśli nie masz zbyt dużo czasu wolnego, jesteś dorosła i MUSISZ mówić po niemiecku, to czytaj dalej. Uczyłaś się lub uczysz niemieckiego z mniejszym lub większym sukcesem. A może nigdy nie uczyłaś się tego języka? Wybór sposobu i metody nauki jest trudny. Zastanawiasz się którą wybrać? Co jest ważne? Cena, jakość, sposób? Czy masz zdolności językowe? Ja miałam szczęście bo wyjechałam do Niemiec gdzie uczyłam się języka mówionego a później skończyłam germanistykę. Dlatego wiem jak pomóc osobą, które są za granicą lub dopiero jadą do Niemiec, Szwajcarii czy Austrii... Wielu z moich Uczniów dostało tam pracę lub zdało egzamin zawodowy na przykład na kierowcę autobusu. Lubię pomagać, przez dłuższy czas szukałam możliwości, nowych sposobów nauki i to takich tak żeby to Uczeń (nie ważne ile ma lat) był zadowolony i widział  konkretne postępy. Prowadzę spotkania indywidualne lub w 2 osobowych grupach bez kamerki i z kamerką. Wystarczy, że masz dostęp do Internetu. Oczywiście chętnie pomogę Ci w sprawach technicznych, np. przy założeniu darmowego programu Skype, potrzebnego do bezpłatnych rozmów na odległość. 1. Ze mną możesz umawiać się z zajęć na zajęcia i przekładać je dowolnie, 2. Poprawisz znajomości języka w krótkim czasie – 3 miesiące, 3. Przełamiesz strach przed mówieniem po niemiecku, 4. Zaczniesz mówić gramatycznie. Dla mnie najważniejsze jest to, że widzę jakie postępy robią moi dorośli Uczniowie. Poza tym lubię uczyć i to bardzo pomaga. Napisz do mnie dzisiaj i umów się na zajęcia próbne. Jolanta Mail: jolanta.niemiecki@interia.pl www.niemiecki-skype.pl 790 701 508 PS 1 Nie ryzykuj i korzystaj z 20 minut bezpłatnych zajęć pokazowych. PS 2 Poznaj innych, którzy już uczą się przez Skype. Wejdź na: https://www.facebook.com/pages/Niemiecki-przez-Sk ype/170128373124894?ref=hl

Region: Częstochowa     Telefon: 790701508
    E-mail Napisz ! Strona: http://www.niemiecki-skype.pl/
Dodano 47 dni temu          Ważne do: 2020-11-12 09:28:54


Potrzebujesz motywacji? Skuteczny angielski d
Witaj, mam na imię Joanna i chcę nauczyć Cię sprawnego i praktycznego posługiwania się językiem angielskim. Od dłuższego czasu uczę języka angielskiego przez Internet (Skype). Skupiam się na dorosłych, którzy pracują lub wybierają się do Anglii, Irlandii lub Holandii. Dlaczego uczę w ten sposób? Dlatego, że TAK JEST PROŚCIEJ i SKUTECZNIEJ. Zastanawia Cię może, jak to możliwe, ale to jest logiczne. Podczas kontaktów „na żywo” nawet 40% co mówimy odgadujemy z mowy ciała, z ruchu rąk i wyrazu twarzy. Pewnie musisz rozmawiać przez telefon, chcesz oglądać TV i słuchać radia po angielsku. Chcesz rozumieć angielski i umieć w tym języku poprawnie mówić. Na pewno lepsza praktyczna znajomość przyda Ci się w pracy lub podczas odrabiania lekcji z dzieckiem. Nasze wspólne zajęcia zacznijmy najlepiej od tego, że napiszesz mi, do czego potrzebny Ci jest język angielski, jakie są Twoje cele, w czym czujesz się pewnie, a w czym słabo. Tempo nauki dostosuję do Twoich potrzeb. Czekam na Twojego maila ! Joanna – lektor z pasją joanna.angielski@interia.pl www.angielski-skype.pl 575 249 030 PS. Skorzystaj TERAZ z gratisowych zajęć próbnych. Szybko przekonasz się czy warto.

Region: Częstochowa     Telefon: 575249030
    E-mail Napisz !       Adres: polskaStrona: http://www.angielski-skype.pl/
Dodano 48 dni temu          Ważne do: 2020-11-11 13:14:49


dj Konrad - śpiewający dj z akordeonem
DJ KONRAD – śpiewający dj z akordeonem , karaoke. Oprawa muzyczna wesel, poprawin, balów, uroczystości firmowych, jubileuszy. Prezentuję bardzo szeroki repertuar każdego gatunku muzycznego , prowadzę liczne zabawy i konkursy, w tym karaoke. Profesjonalne nagłośnienie /co za tym idzie czystość brzmienia dźwięku/ , laserowe i led oświetlenie, wytwornice dymu , baniek najlepszych firm , sposób prowadzenia uroczystości plus kilkanaście lat doświadczenia , a przy tym atrakcyjna cena gwarantuje 100 procent Państwa zadowolenia. Moja praca nie sprowadza się tylko do typowego dla dja odtwarzania muzyki , ale dodatkowo gram na akordeonie, keyboardzie i śpiewam przeplatając to z odtwarzaniem muzyki i prowadzeniem zabaw co zdecydowanie podnosi jakość mojej usługi. Przy moich umiejętnościach i sposobie prowadzenia przez mnie uroczystości nie muszą Państwo zbędnie zapraszać dodatkowych muzyków co wiążę się ze zmniejszeniem Państwa kosztów choć istnieje u mnie również możliwość występu z wokalistką bądź śpiewającym gitarzystą. Dodatkowo oferuję ciężki dym do tzw. „ tańca w chmurach”. Wstawiam faktury vat. zapraszam na: www.djkonrad.pl Szczegółowe oferty, skróty dvd i dodatkowe informacje przesyłam drogą mailową. email : dj523@wp.pl tel: 731730807

Region: Częstochowa     Telefon: 731730807
    E-mail Napisz !       Adres: www.djkonrad.pl      www.djkonrad.pl
Strona: http://www.djkonrad.pl
Dodano 49 dni temu          Ważne do: 2020-11-10 08:41:57


zespół Tenor
Zespół muzyczny Tenor . Zajmujemy się muzyczną oprawą: wesel, poprawin , balów, uroczystości firmowych, festynów, plenerów, bankietów... Profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie, bardzo szeroki repertuar , biesiada przy stołach - przy akompaniamencie i śpiewie, gra przy wyprowadzeniach z domów Państwa Młodych, liczne zabawy i konkursy plus kilkunastoletnie doświadczenie zagwarantują Państwu stuprocentowe zadowolenie. Wokalistka, 2 wokalistów, gitara prowadząca, gitara basowa, 2 x keyboard , akordeon. Na życzenie gramy również z saksofonistą. Szczegółowe informacje, skróty dvd przesyłamy drogą mailową . tel: 731730807 email: zespoltenor@wp.pl

Region: Częstochowa     Telefon: 731730807
    E-mail Napisz !
Dodano 49 dni temu          Ważne do: 2020-11-10 08:40:33


PIENIĄDZE DLA ZADŁUŻONYCH !
Poniższa propozycja jest skierowana do każdego kto ma kłopoty finansowe i potrzebuje gotówki. Posiadamy w swojej ofercie produkt ,z którego może skorzystać dosłownie każda osoba ,która posiada historię kredytową - jeśli jest ona zła ,lub masz komornika NIE SZKODZI ! To nadal nie przekreśla możliwości finansowania u nas ! Prześlij nam swój Raport Bik Plus i czekaj na informację jaką kwotę możesz uzyskać ,to jedyny dokument potrzebny nam do wstępnej analizy Twojej sytuacji . Pamiętaj - KAŻDY ma szansę na naszą pomoc ,nie przegap tego ! WAŻNE - obsługujemy klientów z całej Polski ,oraz nie pobieramy żadnych opłat wstępnych . Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu telefonicznego ,lub mailowego ,czekamy na Twoje zgłoszenie .

Region: Częstochowa     Telefon: 570151828
    E-mail Napisz !       Adres: KRAKÓWStrona: http://www.naxa-finanse.pl
Dodano 50 dni temu          Ważne do: 2020-11-09 20:54:09


Kitesurfing Nauka
Poszukujesz dobrych nauczycieli kitesurfingu? Znajdziesz ich w Kite Zone! Ta działająca już od dwudziestu lat szkoła, mieszcząca się na Półwyspie Helskim, w swoich murach ugościła już tysiące klientów. Ich oferta jest szeroka i obejmuje zajęcia zarówno dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Dodatkowo również różny stopień zaawansowania ćwiczeń, od osób które nigdy tego nie robiły, aż po takie, które na kitesurfingu zjadły zęby. Sprawdź sam na kitesurf.pl.

Region: Inny     Telefon: 602 833 224
    E-mail Napisz !       Adres: Starowiejska 3      Władysławowo
Strona: https://www.kitesurf.pl/
Dodano 50 dni temu          Ważne do: 2022-06-01 07:24:49


Optymalizacja procesów produkcyjnych
Jeśli chcesz poznać skuteczne i sprawdzone metody optymalizacji procesów produkcyjnych, umów się na konsultacje w agencji W&Z. Dzięki poradom fachowców, usprawnisz produkcję oraz kierowanie w swoim przedsiębiorstwie. Podczas współpracy z agencją możesz liczyć na profesjonalizm oraz terminowość, jak również ciągły dialog w celu uzyskania jak najlepszych efektów. Umów się na spotkanie już dziś!

Region: Inny     Telefon: 731 947 078
    E-mail Napisz !       Adres: Sybiraków 10/20      Białystok
Strona: https://wiz-consulting.pl/optymalizacja-procesow-produkcyjny
Dodano 52 dni temu          Ważne do: 2022-08-10 07:16:54


Solair Energy – instalacje i panele sło
Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy Solair Energy, która swoją działalność skupia na ekologicznych rozwiązaniach i instalacjach energii cieplnej oraz elektrycznej. Naszym klientom oferujemy nowoczesne i niezwykle wydajne pompy ciepła oraz panele słoneczne. Toruń, Bydgoszcz oraz pozostałe miasta województwa kujawsko-pomorskiego to okolice, na których skupiamy swoją ofertę. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu oraz odwiedzenia naszej strony internetowej.

Region: Inny     Telefon: 600 789 036
    E-mail Napisz !       Adres: Leśna 71b      86-050 Solec Kujawski
Strona: https://solair-energy.pl/panele-fotowoltaiczne/
Dodano 54 dni temu          Ważne do: 2020-11-05 16:05:34


Wyświetlane 91 do 105, strony: << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 >>


Nieruchomości
Kupię
Sprzedam
Szukam do wynajęcia
Mam do wynajęcia
Zamienię


Firmy - Usługi
Szukam fachowca
Wykonuję

Kupię
Agd/Dla domu
RTV
Komputery
Pozostałe


Odzież
Sprzedam
Kupię
Dodatki
Telefony
Sprzedam
Kupię
Zamienię
Akcesoria


Przyjaciele/Randki
Poznam Kobietę
Poznam Mężczyznę
Pozostałe


Wyraz:
Region:
allegazeta.pl nie odpowiada za treści ogłoszeń i wynikłe z nich kontakty
jak również zastrzega prawo do usunięcia ogłoszeń
bez podania przyczyn.
Copyright © 2012 allegazeta.pl - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Na naszej stronie znajdą Państwo ogłoszenia drobne przeróżnych kategorii: praca, nieruchomości, motoryzacja, różne marki: VW, BMW, Opel, Skoda, Fiat, Citroen, Ford, Mazda, sprzedam, kupię, zamienię, odzież, telefony różnych firm jak Motorola, SonyEricsson, Nokia, LG, akcesoria, motocykle, dla domu, społeczność, zgubiono, dom, znaleziono, korepetycje, AGD, RTV, pokoje, kwatery, stancje, do wynajęcia, firmy, usługi i wiele innych. Nie zabraknie także aktualności z miasta, informacji o imprezach, koncertach i eventach. Częstochowa 2012.
| Get FireFox! | | BYKOM-STOP - Poprawna pisownia i ortografia w Internecie | PHP-Fusion 5.01