Wyraz:
  WSZYSTKIE OGŁOSZENIA   NAJNOWSZE   DODAJ OGŁOSZENIE  
login: hasło:
Nie masz konta? Możesz je założyć TUTAJ
Motoryzacja
Kupię
Sprzedam
Motocykle
Ciężarowe
Części i akcesoria


Praca
Dam pracę
Szukam pracy

Sprzedam
Agd/Dla domu
RTV
Komputery
Pozostałe


Społeczność
Gratis oddam/przyjmę
Korepetycje
Zgubiono/Znaleziono
Materialy budowlane
Sprzedam
Kupię
Maszyny i urządzenia

Artykuły dziecięce
Sprzedam
Kupię

Turystyka
Wypoczynek
REGULAMIN

KONTAKT

INFORMACJE O SERWISIE

REKLAMA


OGŁOSZENIA
Wyświetlane 121 do 135, strony: << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 >>

Firmy - Usługi Wykonuję (187)


Busy Polska Frankfurt
Beny Bus to firma transportowa oferująca przejazdy na trasie Polska - Niemcy. Największą popularnością wśród naszych klientów cieszą się busy Polska Frankfurt. Jest to świetna opcja na wycieczkę weekendową dla ciebie i twoich bliskich. Nie musisz się niczym martwić - my załątwiamy cały przejazd za ciebie. Wystarczy, że do nas zadzwonisz i zarezerwujesz termin! Odbieramy cię z twojego domu i zawozimy pod konkretny adres wskazany we Frankfurcie - żadnych przesiadek i komplikacji. Niesamowitym plusem podróży naszymi busami Polska Frankfurt jest to, że nie mam żadnych ograniczeń jeżeli chodzi o bagaż. Nie ważymy Twojego bagażu i nie nakładamy limitów jego wielkości. Ogranicza Cię jedynie wielkość bagażnika! Zapraszamy!

Region: Częstochowa    E-mail Napisz ! Strona: https://www.benybus.pl/polska-frankfurt-bus-do-niemiec/
Dodano 74 dni temu          Ważne do: 2021-02-01 15:56:31


Sklep Wind – produkty dla wymagających
Dla pracowników sklepu Wind, najważniejszym priorytetem jest bezpieczeństwo naszych klientów. Na stronie internetowej znajdą Państwo wiele kategorii produktowych, w których znajdą potrzebne produkty. W sekcji bezpieczeństwo odnaleźć można sprzęt ratunkowy taki jak: kamizelki ratunkowe i asekuracyjne, odzież wypornościową czy koła ratunkowe. Jeśli potrzebują Państwo zaczerpnąć więcej informacji, zapraszamy do przeczytania artykułów na ten temat znajdujący się na naszej stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy!

Region: Częstochowa    E-mail Napisz ! Strona: http://sklepwind.pl/
Dodano 74 dni temu          Ważne do: 2021-02-01 14:12:52


dj Konrad - śpiewający dj z akordeonem, karao
DJ KONRAD - śpiewający dj z akordeonem Oprawa muzyczna wesel, poprawin, balów, uroczystości firmowych, jubileuszy. Prezentuję bardzo szeroki repertuar, prowadzę liczne zabawy i konkursy, w tym karaoke. Profesjonalne nagłośnienie /co za tym idzie czystość brzmienia dźwięku/, laserowe i ledowe oświetlenie, wytwornice dymu, baniek najlepszych firm, sposób prowadzenia uroczystości plus kilkanaście lat doświadczenia, a przy tym atrakcyjna cena gwarantuje sto procent Państwa zadowolenia. Moja praca nie sprowadza się tylko do typowego dla dj odtwarzania muzyki, ale dodatkowo gram na akordeonie, keyboardzie i śpiewam przeplatając to z odtwarzaniem muzyki i prowadzeniem zabaw co zdecydowanie podnosi jakość mojej usługi . Wstawiam faktury vat. Istnieje również możliwość występu wokalistki. zapraszam na: www.djkonrad.pl Szczegółowe oferty i dodatkowe informacje, przesyłam drogą mailową. email: dj523@wp.pl tel: 731730807

Region: Częstochowa     Telefon: 731730807
    E-mail Napisz !       Adres: www.djkonrad.plStrona: http://www.djkonrad.pl
Dodano 74 dni temu          Ważne do: 2021-02-01 10:16:25


śpiewający akordeonista
Śpiewający akordeonista na wesele, poprawiny, jubileusz, uroczystość firmową, piknik, wyprowadzenia z domów Państwa Młodych podczas uroczystości weselnych Więcej szczegółów na www.djkonrad.pl Szczegółowe oferty i dodatkowe informacje przesyłam drogą mailową Wystawiam faktury vat email: dj523@wp.pl tel: 731730807

Region: Częstochowa     Telefon: 731730807
    E-mail Napisz !       Adres: www.djkonrad.plStrona: http://www.djkonrad.pl
Dodano 74 dni temu          Ważne do: 2021-02-01 10:15:39


zespół Tenor
Zespół Tenor - muzyczna oprawa: wesel, poprawin , balów, uroczystości firmowych, festynów, plenerów, bankietów... Wokalistka, 2 wokalistów, akordeon, gitary, keyboardy. Na życzenie gramy z saksofonistą. Profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie, biesiada przy stołach - przy akompaniamencie i śpiewie - wyprowadzenia z domów Państwa Młodych, liczne zabawy i konkursy, również KARAOKE. Na Państwa życzenie gramy również w składzie dwu i trzyosobowym. Szczegółowe informacje, demo, zdjęcia przesyłamy drogą mailową tel.731730807 zespoltenor@wp.pl www.weselnyzespol.pl

Region: Częstochowa     Telefon: 731730807
    E-mail Napisz !       Adres: www.weselnyzespol.plStrona: http://www.weselnyzespol.pl
Dodano 74 dni temu          Ważne do: 2021-02-01 10:15:07


Adwokat Zakopane Magdalena Dorula
Zaufaj profesjonalnej oraz rzetelnej pomocy Adwokata Zakopane Magdalena Dorula. Od paru lat starannie prowadzimy sprawy naszych klientów w zakresie prawa karnego, prawa pracy, rodzinnego bądź w sprawach spadkowych. Dodatkowo udzielamy porad prawnych dotyczących gruntów bądź podatków. Priorytetem naszej kancelarii jest realizacja planów przyjętych na rozmowie z naszymi klientami. Staramy się, by każda sprawa została zakończona w zgodzie z prawem i oczekiwaniami naszych klientów. Więcej informacji o charakterze usług prawnych Kancelarii Adwokat Zakopane odnajdziesz na naszej stronie internetowej.

Region: Częstochowa    E-mail Napisz ! Strona: http://adwokatzakopane.pl/
Dodano 76 dni temu          Ważne do: 2021-01-30 12:07:40


Studio projektowe - meteorstudio.pl
Nasze studio projektowe pomaga w tworzeniu tego, co nowe i funkcjonalne. Do każdego swojego projektu mamy inne podejście. Wiemy, że trzeba uwzględnić gust i wszystkie inne wymagania klientów. Robimy to najlepiej. Nasza pracownia architektoniczna dokona takich zmian we wnętrzach, z jakich wszyscy będziecie zadowoleni. Wybierzcie nas, a się o tym przekonacie.

Region: Inny     Telefon: 502 686 959
    E-mail Napisz !       Adres: Kościuszki 43/3      Sopot
Strona: https://meteorstudio.pl/
Dodano 79 dni temu          Ważne do: 2022-10-19 08:57:07


Sklep internetowy i efektywna sprzedaż z CSto
Firma CStore oferuje przedsiębiorcom prowadzącym sprzedaż online skorzystanie z ich profesjonalnej platformy sprzedażowej, która dzięki szeregowi ułatwień i funkcji podnosi poziom obsługi klienta, a samą sprzedaż czyni o wiele bardziej efektywną! CStore ukierunkowuje swoje systemy na automatyzację sprzedaży i sprawia, że nawet 75% pracy wykonywanej dotąd przez zespół sprzedażowy - przejmuje inteligentny automat. Możliwe są integracje z WMS, ERP, portali aukcyjnymi oraz porównywarkami cen produktów.

Region: Częstochowa    E-mail Napisz ! Strona: https://www.cstore.pl/sprzedaz-hurtowa-b2b/
Dodano 80 dni temu          Ważne do: 2021-01-26 20:20:25


Zatrudnianie cudzoziemców - d-hm.pl
Profesjonalne doradztwo imigracyjne dla pracowników i pracodawców. Jak wygląda legalizacja pracy? - staramy się o zezwolenia na pobyt czasowy lub stały (rezydenta), - dbamy o kwestie poboczne, w tym nadanie numeru PESEL, zameldowanie, - odpowiadamy za tłumaczenia dokumentów, aktów stanu cywilnego. Ponadto: - długoterminowe usługi imigracyjne zgodne z aktualną literą prawa, - wiedzą o zatrudnianiu cudzoziemców dzielimy się na bezpłatnym blogu, - odwołania od niekorzystnych decyzji. BOK: 798 707 157.

Region: Inny     Telefon: 798 707 157
    E-mail Napisz !       Adres: Pszczelińska 50      Brwinów
Strona: http://d-hm.pl/
Dodano 81 dni temu          Ważne do: 2022-08-22 06:14:19


EL-KAM Granit Tomasz Wiącek - nagrobki
Oferujemy profesjonalnie wykonane pomniki nagrobkowe. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy jakie dokładnie materiały wybrać, aby nagrobki były eleganckie oraz stabilne. Usługi proponujemy na terenie województwa mazowieckiego.

Region: Inny     Telefon: 603032032
    E-mail Napisz !       Adres: WładzinStrona: https://www.e-pomniki.pl/
Dodano 82 dni temu          Ważne do: 2021-01-24 14:57:26


Księgowość dla firm Pruszcz Gdański - jtoffic
Księgowość Pruszcz Gdański to usługa świadczona w doświadczonej firmie JT Office. W ramach naszej współpracy z klientem podejmujemy się między innymi terminowego rozliczania podatków i składek na ZUS oraz analizowania sytuacji podatkowo-prawnej firmy klienta. Poza obsługą księgową, oferujemy sprawy kadrowo-płacowe i usługi biurowe, a także zajmujemy się sprzedażą kas fiskalnych.

Region: Inny     Telefon: 530 530 175
    E-mail Napisz !       Adres: Cyprysowa 16/18      Pruszcz Gdański
Strona: https://jtoffice.pl/
Dodano 82 dni temu          Ważne do: 2022-08-07 06:57:23


Solarium - opalanie-natryskowe.com
Wejdź na opalanie-natryskowe.com i zdecyduj się na poznanie najlepszego solarium natryskowego. Opalanie natryskowe jest obecnie bardzo modnym sposobem uzyskiwania złotej opalenizny. Dlatego już teraz zadzwoń i przyjdź do jednego z salonów Easy Tan w Warszawie lub Wrocławiu. Skuś się na odrobinę przyjemności i zaufaj specjalistkom od opalania natryskowego.

Region: Inny     Telefon: 500 787 784
    E-mail Napisz !       Adres: Grzybowska 39      Warszawa
Strona: https://opalanie-natryskowe.com/
Dodano 82 dni temu          Ważne do: 2022-09-12 06:13:36


Wodzirej Białystok - zabawnywodzirej.pl
Wodzirej na imprezy okolicznościowe z potwierdzonymi osiągnięciami. Dlaczego warto? - dopasowanie repertuaru pod potrzeby gości, - muzyka na żywo, - wykształcenie muzyczne, kierunkowe. Co jeszcze? - wodzirej na wesele z licznymi kursami, - realne, potwierdzone realizacje, - nie tylko imprezy okolicznościowe, ale też obsługa eventów biznesowych. Rozmowa: 888 172 387.

Region: Inny     Telefon: 888 172 387
    E-mail Napisz !       Adres: Adama Mickiewicza 51      Piątnica
Strona: https://zabawnywodzirej.pl/
Dodano 83 dni temu          Ważne do: 2022-11-09 06:57:52


Prywatna oferta pożyczki
Potrzebujesz pilnej pożyczki na opłacenie rachunków, zakup domu, refinansowanie lub rozpoczęcie nowej działalności, pożyczkę osobistą, zakup samochodu? itp. skontaktuj się z renomowanym pożyczkodawcą bez obawy o utratę. oferujemy pożyczkę osobom, które potrzebują pożyczki finansowej na 3% oprocentowania. Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać łatwą i szybką pożyczkę na naszą obsługę pożyczkową. skontaktuj się z nami, korzystając z jednego z poniższych danych. szilvia.madi35@gmail.com WhatsApp: +36 307813575

Region: Raków    E-mail Napisz !
Dodano 84 dni temu          Ważne do: 2021-01-22 12:43:31


KRO-MAT Krojownia Usługowa
Wykroje krawieckie na zamówienie. Krojownia Usługowa KRO-MAT dostarcza perfekcyjne wykroje krawieckie na zamówienie dla każdego klienta. Wykwalifikowani pracownicy realizują wszystkie trafiające zlecenia, bez obawy o trudność. Im bardziej złożony projekt, tym lepiej – uwielbiamy wyzwania! Oferujemy wykroje na zamówienie zarówno dla niewielkich przedsiębiorstw odzieżowych z miasta Łódź czy innych części kraju, jak również dla dużych, międzynarodowych firm. Sprawdź ofertę na stronie www. KRO-MAT Krojownia Usługowa Fabryczna 25 90-341 Łódź tel.: 512-100-324 e-mail: kromatlodz@gmail.com strona internetowa: https://www.kro-mat.pl/

Region: Inny     Telefon: 512-100-324
    E-mail Napisz !       Adres: Fabryczna 25 90-341 ŁódźStrona: https://www.kro-mat.pl/
Dodano 86 dni temu          Ważne do: 2021-01-20 20:54:31


Wyświetlane 121 do 135, strony: << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 >>


Nieruchomości
Kupię
Sprzedam
Szukam do wynajęcia
Mam do wynajęcia
Zamienię


Firmy - Usługi
Szukam fachowca
Wykonuję

Kupię
Agd/Dla domu
RTV
Komputery
Pozostałe


Odzież
Sprzedam
Kupię
Dodatki
Telefony
Sprzedam
Kupię
Zamienię
Akcesoria


Przyjaciele/Randki
Poznam Kobietę
Poznam Mężczyznę
Pozostałe


Wyraz:
Region:
allegazeta.pl nie odpowiada za treści ogłoszeń i wynikłe z nich kontakty
jak również zastrzega prawo do usunięcia ogłoszeń
bez podania przyczyn.
Copyright © 2012 allegazeta.pl - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Na naszej stronie znajdą Państwo ogłoszenia drobne przeróżnych kategorii: praca, nieruchomości, motoryzacja, różne marki: VW, BMW, Opel, Skoda, Fiat, Citroen, Ford, Mazda, sprzedam, kupię, zamienię, odzież, telefony różnych firm jak Motorola, SonyEricsson, Nokia, LG, akcesoria, motocykle, dla domu, społeczność, zgubiono, dom, znaleziono, korepetycje, AGD, RTV, pokoje, kwatery, stancje, do wynajęcia, firmy, usługi i wiele innych. Nie zabraknie także aktualności z miasta, informacji o imprezach, koncertach i eventach. Częstochowa 2012.
| Get FireFox! | | BYKOM-STOP - Poprawna pisownia i ortografia w Internecie | PHP-Fusion 5.01