Wyraz:
  WSZYSTKIE OGŁOSZENIA   NAJNOWSZE   DODAJ OGŁOSZENIE  
login: hasło:
Nie masz konta? Możesz je założyć TUTAJ
Motoryzacja
Kupię
Sprzedam
Motocykle
Ciężarowe
Części i akcesoria


Praca
Dam pracę
Szukam pracy

Sprzedam
Agd/Dla domu
RTV
Komputery
Pozostałe


Społeczność
Gratis oddam/przyjmę
Korepetycje
Zgubiono/Znaleziono
Materialy budowlane
Sprzedam
Kupię
Maszyny i urządzenia

Artykuły dziecięce
Sprzedam
Kupię

Turystyka
Wypoczynek
REGULAMIN

KONTAKT

INFORMACJE O SERWISIE

REKLAMA


OGŁOSZENIA
Wyświetlane 121 do 135, strony: << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 >>

Firmy - Usługi Wykonuję (211)


zespół Tenor
Zespół Tenor - muzyczna oprawa: wesel, poprawin , balów, uroczystości firmowych, festynów, plenerów, bankietów... Wokalistka, 2 wokalistów, akordeon, gitary, keyboardy. Na życzenie gramy z saksofonistą. Profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie, biesiada przy stołach - przy akompaniamencie i śpiewie - wyprowadzenia z domów Państwa Młodych, liczne zabawy i konkursy, również KARAOKE. Na Państwa życzenie gramy również w składzie dwu i trzyosobowym. Szczegółowe informacje, demo, zdjęcia przesyłamy drogą mailową tel.731730807 zespoltenor@wp.pl www.weselnyzespol.pl

Region: Częstochowa     Telefon: 731730807
    E-mail Napisz ! Strona: http://www.weselnyzespol.pl
Dodano 68 dni temu          Ważne do: 2021-08-19 07:56:30


Adex PPHU - dystrybutor artykułów higieniczny
Adex jest firmą, która od roku 2004 dostarcza swoim klientom niezbędne artykuły higieniczne takie jak papier, worki na odpady czy mydło w płynie. Głównym celem jest zaopatrywanie takich placówek jak przychodnie, warsztaty samochodowe, szkoły czy również sklepy. Lata doświadczenia umożliwiły spełnienie nawet najbardziej wymagających preferencji klientów. W przypadku zainteresowania - więcej informacji można znaleźć na www.adex-pphu.pl. Gwarantujemy, że będą Państwo w pełni zadowoleni!

Region: Częstochowa    E-mail Napisz ! Strona: http://adex-pphu.pl
Dodano 69 dni temu          Ważne do: 2021-08-18 11:54:10


Forga - montaż paneli słonecznych
Forga już od wielu zajmuje się montażem paneli słonecznych w Inowrocławiu, Bydgoszczy czy Toruniu. Ogromne doświadczenie pozwala na sprostanie wszelkim oczekiwaniom klientów - zarówno prywatnych, jak i dużych przedsiębiorstw. Nad sprawnością i wydajnością systemu fotowoltaicznego czuwa grupa zatrudnionych w firmie specjalistów, dzięki którym panele są zawsze najwyższej jakości. Aby uzyskać więcej informacji na temat działań i oferowanych usług zachęcamy do zapoznania się ze stroną internetową - www.forga-jasiczek.pl.

Region: Częstochowa    E-mail Napisz ! Strona: http://forga-jasiczek.pl
Dodano 69 dni temu          Ważne do: 2021-08-18 09:12:55


Elektryk24Wroclaw.pl - pogotowie elektryczne
Szukasz pogotowia elektrycznego 24h we Wrocławiu? Nie czekaj i zadzwonić do nas! Elektryk Wrocław 24h to profesjonalizm i dyspozycyjność w jednym. Wiemy, jak gwałtowne i nieprzyjemne są awarie elektryczne, stąd czekamy na kontakt z naszymi klientami 24h na dobę. Usuwamy proste oraz trudniejsze awarie, a także podłączamy płyty indukcyjne. Zapraszamy!

Region: Częstochowa     Telefon: 513185508
    E-mail Napisz !       Adres: Wrocław KrzykiStrona: http://elektryk24wroclaw.pl/pogotowie-elektryczne/
Dodano 70 dni temu          Ważne do: 2021-08-17 15:19:17


Ultime.com.pl - producent laminatów foliowych
Firma Ultime od wielu lat dostarcza swoim klientom wysokiej jakości laminaty i opakowania przemysłowe. Jako producent laminatów foliowych z nadrukami uzyskawszy renomę Ultime zaopatruje różnego rodzaju firmy w asortyment najwyższej klasy. Nad samą jakością czuwa zespół osób, dzięki czemu można mieć pewność, że usługi są wykonywane w pełni profesjonalnie i dokładnie. Więcej informacji na temat przedsiębiorstwa Ultime i świadczonych przez nie usług można znaleźć na stronie internetowej www.ultime.com.pl.

Region: Częstochowa    E-mail Napisz ! Strona: http://www.ultime.com.pl
Dodano 70 dni temu          Ważne do: 2021-08-17 10:28:14


Angielski przez Internet dla pracujących
Jeśli jesteś na tym serwisie w kategorii język angielski to masz swoje powody. Uczyłaś się lub uczysz angielskiego z mniejszym lub większym sukcesem. Wybór sposobu i metody nauki jest trudny. Zastanawiasz się którą wybrać? Co jest ważne? Cena, jakość? Jestem osobą, która nie ma jakiś specjalnych zdolności językowych! Miałam szczęście bo wyjechałam do Anglii gdzie uczyłam się języka mówionego a później skończyłam anglistykę. Po sobie wiem, że osoba o przeciętnych zdolnościach może opanować ten język. Uczyłam w szkole, na uczelni, uczyłam przyszłe pielęgniarki, osoby do opieki, farmaceutów, i innych fachowców pracujących w Polsce, Anglii, Irlandii…. Przez dłuższy czas szukałam możliwości, nowych sposobów nauki tak żeby to Uczeń (nie ważne ile ma lat) był zadowolony i widział postępy. Widział, że warto. Zaczęłam nauczać przez Skype i okazało się, że to jest to. Prowadzę spotkania jeden na jeden, z kamerką i bez kamerki. Wystarczy Internet i słuchawki od telefonu. Co Ty z tego masz? 1. Ustalamy wspólnie terminy i godziny spotkań, 2. Szybko przełamujesz lody i zaczynasz mówić i rozumieć po angielsku, 3. Duże skupienie = masz pewność, że nie tracisz czasu i pieniędzy! Jestem ekspertem w nauczaniu angielskiego przez Skype. Mam dyplom English via Skype potwierdzony przez uniwersytet w Londynie. Zainteresowana? Masz pytania? Napisz do mnie lub zadzwoń do mnie na 575-249-030 Nie czekaj. Nie pozwól, żeby Twój angielski Ci uciekł:) Joanna Napisz o mnie: joanna.angielski@interia.pl Wejdź na stronę: www.angielski-skype.pl PS Umów się ze mną na gratisowe zajęcia próbne.

Region: Częstochowa     Telefon: 575249030
    E-mail Napisz ! Strona: http://www.angielski-skype.pl
Dodano 70 dni temu          Ważne do: 2021-08-17 07:22:51


Stomatolog Gdańsk, implanty, chirurgia
Prywatna klinika stomatologiczna w Gdańsku, świadczy kompleksowe usługi na najwyższym poziomie. W zakres naszych usług wchodzi leczenie zachowawcze, endodoncja, implantologia, protetyka oraz chirurgia stomatologiczna. Nasz doświadczony zespół zadba o Ciebie i Twój komfort podczas wizyty, a lekarze dentyści przeprowadzą Cię bezboleśnie przez cały proces leczenia.

Region: Częstochowa     Telefon: 583801742
    E-mail Napisz !       Adres: Zygmunta Noskowskiego 17aStrona: http://amber-clinic.pl
Dodano 71 dni temu          Ważne do: 2021-08-16 17:47:08


Febumed - dermatologia dziecięca
Febumed to centrum dermatologii dla dorosłych i dzieci. Jeśli Twoje dziecko ma przez długi czas wysypkę albo narośle naskórne, odwiedź naszą placówkę medyczną. W przypadku zaczerwienienia skóry czy świądu skóry zgłoś się do naszych lekarzy. Zapewniamy kompleksową diagnostykę. Gwarantujemy szeroki zakres zabiegów medycznych. Nasi lekarze mają doświadczenie w pracy zarówno z osobami dorosłymi, jak i z dziećmi, dlatego możesz nam zaufać. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych usług dostępną na stronie.

Region: Inny    E-mail Napisz ! Strona: https://febumed.pl/baza-wiedzy
Dodano 71 dni temu          Ważne do: 2021-08-16 14:02:29


Compress – serwis klimatyzacji –
Compress to znany i polecany serwis klimatyzacji w Krakowie. Serwis naprawia sprzęty takich marek jak Toshiba, czy LG. Zadba o to, by usterka została szybko usunięta, a sprzęt znowu działał prawidłowo. Compress sprzedaje też klimatyzatory i zajmuje się ich montażem.

Region: Inny     Telefon: 501 264 975
    E-mail Napisz !       Adres: Płomyczka 20       31-711 Kraków
Strona: http://www.compress.net.pl/
Dodano 72 dni temu          Ważne do: 2021-08-15 11:07:24


Rozliczenia podatkowe marynarzy – kance
Profesjonalnym i doświadczonym w zakresie rozliczania podatkowego marynarzy w Polsce jest Kancelaria Legal Marine założona przez Mateusza Romowicza i mająca swą główną siedzibę w Gdyni. Personel Kancelarii zajmuje się między innymi: analizą dokumentacji po to, by określić czy dany podmiot powinien rozliczać się z podatku na terytorium Polski; analizą sytuacji prawnej marynarza (ulgi, odliczenia); przygotowywaniem analiz prawnych wyliczenia podatku wraz z przygotowaniem zeznania podatkowego; reprezentacją klienta przed Urzędem Skarbowym.

Region: Śródmieście    E-mail Napisz ! Strona: http://www.kancelaria-gdynia.eu/podatki-marynarskie.
Dodano 74 dni temu          Ważne do: 2021-08-13 23:30:13


Kurs online Specjalista ds. kadr i płac z zaś
Zapraszamy do uczestnictwa w kursie online Specjalista ds. kadr i płac z zaświadczeniem MEN Szkolenie dla początkujących i nie tylko. Wygodna forma nauki – dostęp do szkolenia 24/7, na komputerze, telefonie, tablecie. Uczysz się, kiedy masz czas, a jeśli masz jakieś pytania, kontaktujesz się z nami. Szkolenie obejmuje 23 lekcje wideo, do odtwarzania w dowolnym czasie, załączniki do pobrania, testy, ściągi do pobrania i dużo więcej. Pełny program naszego szkolenia” Kurs kadr i płac online z zaświadczeniem MEN” znajdziesz na stronie: https://spd2.pl/course/specjalista-do-spraw-kadr- i-plac-szkolenie-online-z-certyfikatem-men/ Tematyka kursu obejmuje:     • zagadnienia prawa pracy     • prowadzenie dokumentacji kadrowej     • naliczanie wynagrodzeń; urlopów itp.     • płace;     • ubezpieczenia społeczne;     • podatek dochodowy od osób fizycznych;     • prowadzenie dokumentacji związanej z wynagrodzeniami, podatkami, ZUS Szkolenie przygotowuje do wykonywania zawodu „Specjalista do spraw kadr” (kod zawodu 242307) oraz „Specjalista do spraw wynagrodzeń” (kod zawodu 242310). Potwierdzenie uczestnictwa w szkoleniu:  Certyfikat ukończenia szkolenia oraz zaświadczenie MEN. Dodatkowe informacje:  W trakcie trwania szkolenia uczestnicy pozostają pod opieką trenera, który posiada duże doświadczenie w prowadzeniu szkoleń oraz doświadczenie praktyczne. Dostęp do kursu 90 dni, również po ukończeniu szkolenia z możliwością bezpłatnego przedłużenia. Chcesz wiedzieć więcej odwiedź naszą stronę, zadzwoń lub napisz do nas. Cena obejmuje uczestnictwo w kursie, wydanie Certyfikatów oraz koszty przesyłki. Wystawiamy faktury https://www.youtube.com/watch?v=jOcsJBc2Ogo Kontakt: biuro@spd2.pl, Tel. 509 186 561 www.spd2.pl

Region: Częstochowa     Telefon: 509186561
    E-mail Napisz ! Strona: http://www.spd2.pl
Dodano 75 dni temu          Ważne do: 2021-08-12 10:47:44


Leasing drukarek
Posiadanie sprzętu biurowego to niemal konieczność w odpowiednim działaniu firmy. Leasing urządzeń sprawdzi się doskonale w firmach, które nie dysponują wystarczającymi środkami, aby móc zakupić drogi sprzęt. Zadowolenie klientów to priorytet naszej firmy, dlatego pragniemy zaoferować ofertę dostosowaną do potrzeb naszych klientów. Wybierając opcję leasingu w DMD możemy zaoferować bezpłatną usługę serwisową, profesjonalne doradztwo. Dostarczymy wybrany sprzęt do wskazanego punktu, podłączymy i wykwalifikujemy pracowników.

Region: Częstochowa     Telefon: 178530098
    E-mail Napisz !       Adres: Rzeszów      Al. Sikorskiego 2/7
Strona: https://www.dmd-tonery.pl/leasing-drukarek
Dodano 76 dni temu          Ważne do: 2021-08-11 10:57:17


Gotowa Spółka Akcyjna z VAT EU. Wirtualne biu
KONCESJA NA HANDEL PALIWAMI OPC 95.000 Internetowa Platforma Płatnicza Internetowy Kantor Wymiany Walut 150. 000 PLN Gotowa spółka akcyjna z VAT EU: 7.500.00 PLN Gotowa Spółka Polska Bez VAT EU 2.500 PLN Gotowa Spółka Polska z VAT EU 5.000 PLN Gotowe Spółki z Wpisem na Agencję Pośrednictwa Pracy 10.000 PLN Gotowa spółka akcyjna z VAT EU: 7.500.00 PLN Gotowa spółka zagraniczna z VAT EU 3.000 EURO Gotowa fundacja 7.500.00 PLN Gotowa spółka z o.o. z koncesją OPC na obrót paliwami Gotowa spółka z o.o. z licencją na transport krajowy: 15.000.00 PLN Gotowa spółka z o.o. z licencją na spedycje: 20.000.00 PLN Gotowa spółka z o.o. z licencją na transport międzynarodowy: 20.000.00 PLN Raje Podatkowe Belize Seszele, Dealaware USA 2.500 EURO Wirtualne Biuro 199.00 PLN Kontakt: www.gotowespolki.pl +48 603 557 777 +48663399750 +48666999559

Region: Częstochowa     Telefon: 603557777
    E-mail Napisz !       Adres: cała PolskaStrona: http://www.gotowespolki.pl
Dodano 77 dni temu          Ważne do: 2021-08-10 08:20:26


Łóżka drewniane wykonane z najlepszych materi
Po co kupować łóżka od dużych firm kładących nacisk na produkcję masową, skoro można otrzymać solidne i praktyczne łóżka u producenta, który wyróżnia się dbałością o każdy detal oraz precyzją wykonania? Koniecznie sprawdź ofertę firmy Stolarstwo Władysław Marszałek przedstawiającą swe produkty za pomocą strony internetowej lozka.net.pl. Firma wyróżnia się dostarczaniem klientom różnego rodzaju łóżek (piętrowych, sypialnianych, hotelowych, dla dzieci, młodzieżowych) wykonanych z najwyższej jakości materiałów w najlepszych cenach.

Region: Inny    E-mail Napisz ! Strona: https://lozka.net.pl
Dodano 79 dni temu          Ważne do: 2021-08-08 08:49:46


Wind zapewni Ci bezpieczeństwo na pokładzie
Wyruszając w podróż żaglówką lub jachtem warto zadbać o bezpieczeństwo na pokładzie (zarówno swoje, jak i innych uczestników). W tym celu warto skorzystać z oferty Sklepu Żeglarskiego Wind współpracującego z renomowanymi i doświadczonymi producentami akcesoriów związanych z bezpieczeństwem. Zakupów można dokonać osobiście w placówce firmy zlokalizowanej w Gdańsku lub poprzez stronę internetową sklepwind.pl. Wind zajmuje się sprzedażą między innymi kamizelek asekuracyjnych, kamizelek pneumatycznych, kamizelek ratunkowych ( w tym również kamizelek dla dzieci), odzieży wypornościowej, środków ratunkowych i asekuracyjnych.

Region: Inny    E-mail Napisz ! Strona: https://sklepwind.pl/
Dodano 82 dni temu          Ważne do: 2021-08-05 19:38:58


Wyświetlane 121 do 135, strony: << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 >>


Nieruchomości
Kupię
Sprzedam
Szukam do wynajęcia
Mam do wynajęcia
Zamienię


Firmy - Usługi
Szukam fachowca
Wykonuję

Kupię
Agd/Dla domu
RTV
Komputery
Pozostałe


Odzież
Sprzedam
Kupię
Dodatki
Telefony
Sprzedam
Kupię
Zamienię
Akcesoria


Przyjaciele/Randki
Poznam Kobietę
Poznam Mężczyznę
Pozostałe


Wyraz:
Region:
allegazeta.pl nie odpowiada za treści ogłoszeń i wynikłe z nich kontakty
jak również zastrzega prawo do usunięcia ogłoszeń
bez podania przyczyn.
Copyright © 2012 allegazeta.pl - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Na naszej stronie znajdą Państwo ogłoszenia drobne przeróżnych kategorii: praca, nieruchomości, motoryzacja, różne marki: VW, BMW, Opel, Skoda, Fiat, Citroen, Ford, Mazda, sprzedam, kupię, zamienię, odzież, telefony różnych firm jak Motorola, SonyEricsson, Nokia, LG, akcesoria, motocykle, dla domu, społeczność, zgubiono, dom, znaleziono, korepetycje, AGD, RTV, pokoje, kwatery, stancje, do wynajęcia, firmy, usługi i wiele innych. Nie zabraknie także aktualności z miasta, informacji o imprezach, koncertach i eventach. Częstochowa 2012.
| Get FireFox! | | BYKOM-STOP - Poprawna pisownia i ortografia w Internecie | PHP-Fusion 5.01