Wyraz:
  WSZYSTKIE OGŁOSZENIA   NAJNOWSZE   DODAJ OGŁOSZENIE  
login: hasło:
Nie masz konta? Możesz je założyć TUTAJ
Motoryzacja
Kupię
Sprzedam
Motocykle
Ciężarowe
Części i akcesoria


Praca
Dam pracę
Szukam pracy

Sprzedam
Agd/Dla domu
RTV
Komputery
Pozostałe


Społeczność
Gratis oddam/przyjmę
Korepetycje
Zgubiono/Znaleziono
Materialy budowlane
Sprzedam
Kupię
Maszyny i urządzenia

Artykuły dziecięce
Sprzedam
Kupię

Turystyka
Wypoczynek
REGULAMIN

KONTAKT

INFORMACJE O SERWISIE

REKLAMA


OGŁOSZENIA
Wyświetlane 121 do 135, strony: << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 >>

Firmy - Usługi Wykonuję (249)


Skup Zadłużonych Spółek/Kompensata Zobowiązań
DEBERG LIMITED Kupimy Każdą Spółkę – zarówno tych zadłużonych, jak i czystych. Interesuje nas praktycznie każdy rodzaj spółek, bez względu na wcześniejszą historię. Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą skontaktuj się z nami! ZAKŁADANIE SPÓŁEK - Oferujemy również całościową usługę błyskawicznej i efektywnej rejestracji spółek prawa handlowego w KRS, która obejmuje spółki jawne, komandytowe, komandytowo – akcyjne, partnerskie, z ograniczoną odpowiedzialnością, akcyjne. Proponujemy kompleksowe doradztwo w zakresie działalności gospodarczej, tworzenie wehikułów optymalizacyjnych dla bezpieczeństwa ekonomicznego wspólników, oraz organizację wszelkich formalności. Nasze usługi to także efektywna pomoc wybiegająca w przyszłość, a obejmująca konsekwencje: konfiskaty rozszerzonej, konsekwencji JPK, etc. optymalizujemy także Spółki pod 299 Kodeksu Spółek Handlowych, www.naszeinwestycje.com tel: +48 608-146-176 biuro@naszeinwestycje.com (sty2)

Region: Częstochowa    E-mail Napisz !
Dodano 51 dni temu          Ważne do: 2020-04-07 15:13:41


Autoryzowany serwis Apple
Nasze salony sprzedaży produktów firmy Apple to jednocześnie autoryzowane serwisy tych produktów. Zapewniamy pełne wsparcie dla naszych klientów, jednakowo przy samym wyborze odpowiedniego dla nich produktu, zakupie, jak też pełnej obsłudze już po nabyciu sprzętu. W naszym sklepie umożliwiamy dowolnie uregulować płatność za zakup produktów. Jesteśmy też w stanie rozłożyć całą płatność na wygodne i dostosowane do możliwości klienta raty. Posiadamy też wykwalifikowaną kadrę pracowników, którzy zaproponują najlepsze z możliwych rozwiązań.

Region: Inny    E-mail Napisz ! Strona: https://idream.pl/
Dodano 52 dni temu          Ważne do: 2020-04-06 11:06:42


Prywatne leczenie alkoholizmu - 100% dyskresj
Prywatny Ośrodek leczenia uzależnień Want to miejsce, w którym znajdziesz ofertę kompleksowej terapii uzależnień. Ośrodek zajmuje się organizacją terapii dla osób uzależnionych i w swojej ofercie posiada różnego rodzaju terapie uzależnień, podczas których każdego dnia organizowane są wykłady oraz zajęcia grupowe. Ośrodek ponadto oferuje spotkania AA oraz dodatkowe zajęcia informacyjno-organizacyjne dla rodzin pacjenta. Program terapii uzależnień jest bogaty we wszelkiego rodzaju materiały, spotkania z ludźmi oraz ćwiczenia. Ośrodek Want ponadto zapewnia swoim pacjentom 100% dyskrecję.

Region: Inny     Telefon: +48 785-966-565
    E-mail Napisz ! Strona: https://uzaleznienia-terapia.pl/
Dodano 53 dni temu          Ważne do: 2020-04-05 20:11:56


dj Konrad - śpiewający dj z akordeonem
DJ KONRAD – śpiewający dj z akordeonem , karaoke. Oprawa muzyczna wesel, poprawin, balów, uroczystości firmowych, jubileuszy. Prezentuję bardzo szeroki repertuar każdego gatunku muzycznego , prowadzę liczne zabawy i konkursy, w tym karaoke. Profesjonalne nagłośnienie /co za tym idzie czystość brzmienia dźwięku/ , laserowe i ledowe oświetlenie, wytwornice dymu , baniek najlepszych firm , sposób prowadzenia uroczystości plus kilkanaście lat doświadczenia , a przy tym atrakcyjna cena gwarantuje100 procent Państwa zadowolenia. Moja praca nie sprowadza się tylko do typowego dla dja odtwarzania muzyki , ale dodatkowo gram na akordeonie, klawiszach i śpiewam przeplatając to z odtwarzaniem muzyki i prowadzeniem zabaw co zdecydowanie podnosi jakość mojej usługi. Przy moich umiejętnościach i sposobie prowadzenia przez mnie uroczystości nie muszą Państwo zbędnie zapraszać dodatkowych muzyków co wiążę się ze zmniejszeniem Państwa kosztów choć istnieje u mnie również możliwość występu wokalistki bądź śpiewającego gitarzysty. Zapraszam do obejrzenia kilku skrótów dvd https://drive.google.com/open?id=12y0WChCb0mQQmPf oqx01oWcVuDkJLYC7 i zdjęć https://drive.google.com/open?id=1xgjcNIv9l8jkzmU 8s15k9d2sc61Xg9sD Dodatkowo oferuję ciężki dym do tzw. „ Tańca w chmurach” Wstawiam faktury vat. zapraszam na: www.djkonrad.pl Szczegółowe oferty i dodatkowe informacje przesyłam drogą mailową. email : dj523@wp.pl tel: 731730807

Region: Częstochowa     Telefon: 731730807
    E-mail Napisz !       Adres: www.djkonrad.plStrona: http://www.djkonrad.pl
Dodano 53 dni temu          Ważne do: 2020-04-05 18:22:04


śpiewający akordeonista
Śpiewający akordeonista na wesele, poprawiny , jubileusz , uroczystość firmową, piknik, wyprowadzenia z domów Państwa Młodych podczas uroczystości weselnych. Bardzo szeroki repertuar od biesiady po szlagiery światowej muzyki rozrywkowej w wersji instrumentalnej i wokalno-instrumentalnej, a przy tym profesjonalne wykonanie gwarantują Państwu stuprocentowe zadowolenie. Dodatkowym atutem są przygotowane przeze mnie śpiewniki dla zaproszonych gości . Więcej szczegółów na: www.djkonrad.pl Szczegółowe oferty i dodatkowe informacje przesyłam drogą mailową Wystawiam faktury vat email: dj523@wp.pl tel: 731730807

Region: Częstochowa     Telefon: 731730807
    E-mail Napisz !       Adres: www.djkonrad.plStrona: http://www.djkonrad.pl
Dodano 53 dni temu          Ważne do: 2020-04-05 18:21:30


zespół Tenor
Zespół muzyczny Tenor . Zajmujemy się muzyczną oprawą: wesel, poprawin , balów, imprez firmowych, festynów, plenerów, bankietów... Profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie, bardzo szeroki repertuar , biesiada przy stołach - przy akompaniamencie i śpiewie, wyprowadzenia przy grze na instrumentach z domów Państwa Młodych, liczne zabawy i konkursy plus kilkunastoletnie doświadczenie zagwarantują Państwu stuprocentowe zadowolenie Wokalistka, 2 wokalistów, gitara prowadząca, gitara basowa, 2 x klawisze , akordeon Szczegółowe informacje, skróty dvd przesyłamy drogą mailową . tel: 731730807 email: zespoltenor@wp.pl

Region: Częstochowa     Telefon: 731730807
    E-mail Napisz !       Adres: nie dotyczy
Dodano 53 dni temu          Ważne do: 2020-04-05 18:21:07


Spłata chwilówek – usługi finansowe
Jeżeli masz problem ze spłatą kilku zaciągniętych chwilówek, skorzystaj z naszej pomocy. Finanse dla Ciebie to prosta droga do wyjścia z zadłużenia. Jesteśmy firmą finansową, która działa na rynku od ponad 10 lat, dlatego możesz nam zaufać. Przerastają Cię wysokie raty kredytów? Koniecznie zadzwoń do nas, a na pewno znajdziemy dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie. Zapoznaj się z opiniami na temat naszych usług i pozwól sobie pomóc. Zachęcamy do korzystania z naszych usług i do złożenia wniosku.

Region: Inny    E-mail Napisz ! Strona: https://www.splatachwilowek.pl/
Dodano 53 dni temu          Ważne do: 2020-04-05 14:11:39


Jeszcze tam się żagiel bieli...
Nasza firma zajmuje się kompleksową pomocą marynarzom znajdującym się daleko od domu na morzu. Znamy specyfikę pracy marynarza i związane z nią zagrożenia. Zdarzają się sytuacje nagłe i podbramkowe, które wiążą się z potrzebą powrotu do domu. Czujemy się odpowiedzialni za każdego człowieka, każdego klienta który nam zaufa. Pomożemy w chorobie i wypadku. Zapewniamy sprawny powrót do domu w przypadku wystąpienia choroby. Sprawimy, że rodzina będzie spokojniejsza i będzie czuła się bezpiecznie podczas nieobecności w domu męża i ojca. Dajemy poczucie bezpieczeństwa i spokoju.

Region: Inny    E-mail Napisz ! Strona: http://hms-assistance24.com/
Dodano 54 dni temu          Ważne do: 2020-04-04 14:31:26


Błyskawicznie uzyskaj autoryzację podróży EST
Agencja Estavisa.pl pomaga w uzyskaniu kompletu dokumentów, które są niezbędne żeby otrzymać autoryzację podróży ESTA do USA. Program Ruchu Bezwizowego pozwala na wjazd na teren USA, bez konieczności posiadania wizy. Jedynym wymogiem jest posiadanie autoryzacji z systemu ESTA. Gwarantujemy szybkie uzyskanie autoryzacji ESTA oraz ciągłe wsparcie naszych specjalistów. Pomagamy również w uzyskaniu wizy turystycznej do USA.

Region: Inny    E-mail Napisz ! Strona: https://estavisa.pl
Dodano 54 dni temu          Ważne do: 2020-04-04 13:10:03


Dbając o zdrową i piękną skórę
Promienna, zdrowa i zadbana skóra to najlepsza ozdoba każdego z nas. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że do każdego przypadku należy podejść indywidualnie, skupiając się na potrzebach konkretnego pacjenta. Wykwalifikowany zespół specjalistów z powodzeniem leczy alergie, choroby skóry oraz błon śluzowych. Oferujemy pomoc z zakresu medycyny specjalistycznej i estetycznej oraz podologii. Obejmuje ona między innymi: zabiegi laserowe, chirurgię plastyczną, czy leczenie alergologiczne dorosłych i dzieci. Wszelkie informacje znajdą Państwo na stronie: derm-al.pl.

Region: Inny     Telefon: 48 58 551 62 45
    E-mail Napisz ! Strona: https://derm-al.pl/medycyna-specjalistyczna/laryngologia
Dodano 54 dni temu          Ważne do: 2020-04-04 12:43:44


Makijaż raz na zawsze
Jeśli zawsze marzyłaś o tym, żeby umalować się raz – perfekcyjnie i wręcz doskonale – i aby mieć później, każdego dnia, te kilkanaście minut czasu dla siebie – trafiłaś idealnie. Centrum Polaszek w Wejherowie specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów makijażu permanentnego ust, oczy oraz brwi. Już nigdy nie będziesz musiała stać z kredką w ręce i modelować brwi ani poprawiać milion razy konturówki na ustach. Idealny makijaż istnieje, jest trwały, bezpieczny oraz zawsze estetyczny – nawet w środku nocy.

Region: Inny     Telefon: 730 999 179
    E-mail Napisz ! Strona: http://centrumpolaszek.pl/
Dodano 54 dni temu          Ważne do: 2020-04-04 12:17:51


DANCZAR - papierowe torby z logo firmy
Firma DANCZAR wykonuje między innymi papierowe torby z logo firmy. Oferta sklepu jest naprawdę szeroka, dlatego warto wejść na stronę: http://danczar.com.pl i zapoznać się ze szczegółami. Jeśli poszukiwane są produkty dobrej jakości i w dobrej cenie to DANCZAR jest idealną opcją.

Region: Inny    E-mail Napisz !       Adres: Swojska 8      95-070 Aleksandrów Kujawski
Strona: http://danczar.com.pl
Dodano 57 dni temu          Ważne do: 2020-04-01 11:32:47


Ochrona Członków Zarządu - Pomoc /Optymalizac
Nasza specjalizacja to: ograniczenie odpowiedzialności Członków Zarządu za zobowiązania zgodnie z art 299 K.s.h jak i inne. Kupię zadłużoną spółkę z o.o. Spółkę Akcyjną , spółki w likwidacji , spółki w upadłości , uśpione “wydmuszki” oraz Jednoosobowe Działalności Gospodarcze, absolutnie każde. Głównymi dziedzinami, którymi się zajmujemy są:Tworzenie nowych podmiotów gospodarczych na bazie przedsiębiorstw, które utraciły płynność finansową z przyczyn niesolidnych klientów, oszustów lub wskutek poczynań organów podatkowo skarbowych Pośredniczymy w sprzedaży udziałów w spółkach prawa handlowego, głównie w pakietach 100% zapewniających całkowitą kontrolę nad spółką. Przejmowanie spółek znajdujących się w trudnej sytuacji finansowej Przejmowanie spółek i występowanie w roli upadłego Przejmowanie zarządu w spółkach stających w obliczu upadłości z likwidacją Przejmowanie zarządów w spółkach rokujących możliwość dalszego funkcjonowania na rynku, po uprzedniej restrukturyzacji, zawarciu układu i ograniczeniu kosztów stałych Przejmowanie zarządu w spółkach, których podstawy ekonomiczne i prawne wymagają likwidacji Pełną obsługę czynności związanych z założeniem przedsiębiorstwa w każdej dopuszczonej formie prawnej Kompleksowa obsługa rejestracji spółek w Krajowym Rejestrze Sądowym (na terenie całej Polski) Pomagamy naszym Klientom w przebrnięciu poprzez formalności przy zakładaniu wszelkich form działalności gospodarczej. Ograniczamy skutki i doprowadzamy do tego aby nie powstały z art 299 oraz 586 K.s.h Dzwoń 784-874-874 lub wejdź na stronę www.spolki.biz (gru19)

Region: Częstochowa    E-mail Napisz !
Dodano 59 dni temu          Ważne do: 2020-03-30 17:12:10


Ochrona Członków Zarządu - Pomoc /Optymalizac
Nasza specjalizacja to: ograniczenie odpowiedzialności Członków Zarządu za zobowiązania zgodnie z art 299 K.s.h jak i inne. Kupię zadłużoną spółkę z o.o. Spółkę Akcyjną , spółki w likwidacji , spółki w upadłości , uśpione “wydmuszki” oraz Jednoosobowe Działalności Gospodarcze, absolutnie każde. Głównymi dziedzinami, którymi się zajmujemy są:Tworzenie nowych podmiotów gospodarczych na bazie przedsiębiorstw, które utraciły płynność finansową z przyczyn niesolidnych klientów, oszustów lub wskutek poczynań organów podatkowo skarbowych Pośredniczymy w sprzedaży udziałów w spółkach prawa handlowego, głównie w pakietach 100% zapewniających całkowitą kontrolę nad spółką. Przejmowanie spółek znajdujących się w trudnej sytuacji finansowej Przejmowanie spółek i występowanie w roli upadłego Przejmowanie zarządu w spółkach stających w obliczu upadłości z likwidacją Przejmowanie zarządów w spółkach rokujących możliwość dalszego funkcjonowania na rynku, po uprzedniej restrukturyzacji, zawarciu układu i ograniczeniu kosztów stałych Przejmowanie zarządu w spółkach, których podstawy ekonomiczne i prawne wymagają likwidacji Pełną obsługę czynności związanych z założeniem przedsiębiorstwa w każdej dopuszczonej formie prawnej Kompleksowa obsługa rejestracji spółek w Krajowym Rejestrze Sądowym (na terenie całej Polski) Pomagamy naszym Klientom w przebrnięciu poprzez formalności przy zakładaniu wszelkich form działalności gospodarczej. Ograniczamy skutki i doprowadzamy do tego aby nie powstały z art 299 oraz 586 K.s.h Dzwoń 784-874-874 lub wejdź na stronę www.spolki.biz (gru19)

Region: Częstochowa    E-mail Napisz !
Dodano 59 dni temu          Ważne do: 2020-03-30 17:11:53


Nowoczesne oprogramowanie dla firm
Oprogramowanie ForData to zupełnie nowoczesny program, który pozwala udostępniać poufne dokumenty innym podmiotom bez obaw o to, że zostaną przez kogoś przechwycone bądź też przeczytane. Dzięki temu oferta rzeczywiście powinna spełnić Wasze oczekiwania i zabezpieczyć firmową dokumentację. Program otwierany jest w przeglądarce użytkownika, komfortowy i wygodny w trakcie użytkowania. Jesteśmy przekonani, że będzie spełniał oczekiwania i w praktyce bardzo dobrze się sprawdzi. Jego konkretne opcje mogą być indywidualizowane w zależności od potrzeb.

Region: Inny     Telefon: +48 533 354 054
    E-mail Napisz ! Strona: https://fordata.pl/
Dodano 59 dni temu          Ważne do: 2020-03-30 13:40:40


Wyświetlane 121 do 135, strony: << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 >>


Nieruchomości
Kupię
Sprzedam
Szukam do wynajęcia
Mam do wynajęcia
Zamienię


Firmy - Usługi
Szukam fachowca
Wykonuję

Kupię
Agd/Dla domu
RTV
Komputery
Pozostałe


Odzież
Sprzedam
Kupię
Dodatki
Telefony
Sprzedam
Kupię
Zamienię
Akcesoria


Przyjaciele/Randki
Poznam Kobietę
Poznam Mężczyznę
Pozostałe


Wyraz:
Region:
allegazeta.pl nie odpowiada za treści ogłoszeń i wynikłe z nich kontakty
jak również zastrzega prawo do usunięcia ogłoszeń
bez podania przyczyn.
Copyright © 2012 allegazeta.pl - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Na naszej stronie znajdą Państwo ogłoszenia drobne przeróżnych kategorii: praca, nieruchomości, motoryzacja, różne marki: VW, BMW, Opel, Skoda, Fiat, Citroen, Ford, Mazda, sprzedam, kupię, zamienię, odzież, telefony różnych firm jak Motorola, SonyEricsson, Nokia, LG, akcesoria, motocykle, dla domu, społeczność, zgubiono, dom, znaleziono, korepetycje, AGD, RTV, pokoje, kwatery, stancje, do wynajęcia, firmy, usługi i wiele innych. Nie zabraknie także aktualności z miasta, informacji o imprezach, koncertach i eventach. Częstochowa 2012.
| Get FireFox! | | BYKOM-STOP - Poprawna pisownia i ortografia w Internecie | PHP-Fusion 5.01