Wyraz:
  WSZYSTKIE OGŁOSZENIA   NAJNOWSZE   DODAJ OGŁOSZENIE  
login: hasło:
Nie masz konta? Możesz je założyć TUTAJ
Motoryzacja
Kupię
Sprzedam
Motocykle
Ciężarowe
Części i akcesoria


Praca
Dam pracę
Szukam pracy

Sprzedam
Agd/Dla domu
RTV
Komputery
Pozostałe


Społeczność
Gratis oddam/przyjmę
Korepetycje
Zgubiono/Znaleziono
Materialy budowlane
Sprzedam
Kupię
Maszyny i urządzenia

Artykuły dziecięce
Sprzedam
Kupię

Turystyka
Wypoczynek
REGULAMIN

KONTAKT

INFORMACJE O SERWISIE

REKLAMA


OGŁOSZENIA
Wyświetlane 106 do 120, strony: << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 >>

Firmy - Usługi Wykonuję (216)


SANATORBIS utylizacja odpadów niebezpiecznych
Świadczone przez firmę SANATOR-BIS usługi obejmują badania laboratoryjne, wywóz i przetwarzanie odpadów komunalnych i przemysłowych. Wykorzystywane są do tego nowoczesne urządzenia i technologie, takie jak mobilne oczyszczalnie i laboratoria. W ofercie firmy znaleźć można także usługę jaką jest utylizacja odpadów niebezpiecznych, w tym azbestu, pozostałości medycznych, weterynaryjnych, smarowych, a także baterii oraz akumulatorów. Do każdego z rodzajów materiału dobierana jest odpowiednia metoda odzysku lub unieszkodliwiania, która jest w pełni bezpieczna dla środowiska.

Region: Inny     Telefon: 42 712 55 57
    E-mail Napisz !       Adres: ul. Kwasowa 2      95-100, Zgierz
Strona: www.sanator-bis.pl
Dodano 54 dni temu          Ważne do: 2020-11-05 12:22:42


Studia dziennikarskie, studia pedagogiczne
Warszawska Wyższa Szkoła Humanistyczna im. Bolesława Prusa (WWSH) zaprasza na studia w trybie dziennym i zaocznym na poziomie licencjackim, magisterskim i podyplomowym na kierunkach dziennikarstwo oraz pedagogika. W ramach studiów I stopnia (licencjackich) na kierunku „Dziennikarstwo i komunikacja społeczna” studenci otrzymują kompleksowe przygotowanie do pracy zarówno w zawodzie dziennikarza, jak i innych profesjach, w których duże znaczenie ma szeroko pojęta komunikacja społeczna, w tym związanych z reklamą, edukacją medialną i public relations. Uzyskują nie tylko gruntowną wiedzę z obszaru dziennikarstwa i komunikacji społecznej, ale również praktyczne umiejętności związane z wystąpieniami przed kamerą, pracą z mikrofonem i autoprezentacją, a także z obsługą nowoczesnego sprzętu w studiu telewizyjnym i radiowym. Studia pedagogiczne są adresowane głównie do osób, które wiążą swoją przyszłość z pracą w sektorze edukacyjnym. Ze względu na umiejętności interpersonalne oraz znajomość zagadnień psychologicznych absolwenci studiów pedagogicznych są również pożądanymi pracownikami w wielu innych branżach. W ofercie edukacyjnej Warszawskiej Wyższej Szkoły Humanistycznej znajdują się: - 3-letnie studia licencjackie i 2-letnie studia magisterskie na kierunku „Pedagogika”, m.in. w specjalnościach „Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza z terapią pedagogiczną”, „Edukacja dla bezpieczeństwa”, „Pedagog szkolny z terapią pedagogiczną”; - 5-letnie jednolite studia magisterskie na kierunku „Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna”; - studia podyplomowe, m.in. „Mediacje szkolne”, „Pedagogika dla osób bez przygotowania pedagogicznego”, „Zarządzanie w oświacie i instytucjach kultury”. Wszystkich chętnych zapraszamy do kontaktu z Działem Rekrutacji: Warszawska Wyższa Szkoła Humanistyczna im. Bolesława Prusa ul. Smulikowskiego 6/8 00-389 Warszawa tel.: +48 690 890 760 e-mail: rekrutacja@wwsh.edu.pl https://wwsh.edu.pl Nie zwlekaj. Zapisz się już dziś!

Region: Częstochowa     Telefon: 690890760
    E-mail Napisz !       Adres: Warszawa, ul. Smulikowskiego 6/8Strona: https://wwsh.edu.pl/
Dodano 56 dni temu          Ważne do: 2020-11-03 13:40:25


Babice – kremacje zwłok – Warszaw
Zakład pogrzebowy Babice z Warszawy oferuje zarówno tradycyjny pochówek w trumnie, jak i kremacje zwłok oraz sprzedaż relikwiarzy i urn. Dom funeralny zajmuje się pogrzebami kompleksowo, począwszy od kwestii transportowych i oficjalnych, kończąc na oprawie muzycznej ceremonii.

Region: Inny     Telefon: 7229932
    E-mail Napisz !       Adres: Powstańców Śląskich 67 D      Warszawa
Strona: http://babice.com.pl/urny/
Dodano 56 dni temu          Ważne do: 2020-11-03 11:16:46


Odszkodowanie za odwołany lot - Prawopasazera
Oferujemy doradztwo prawne. Zakres naszej pracy to opóźniony lot czy tez reklamacje. Korzystając z naszego doradztwa prawnego otrzymacie pomoc, której Wam trzeba. Znamy się na prawie, znamy się na przepisach, dlatego wiemy jak dotrzeć do przewoźnika, który zapłaci Wam odszkodowanie. Działamy legalnie, dlatego zachęcamy do skontaktowania się z nami w sprawie lotów.

Region: Inny     Telefon: (22) 100 47 59
    E-mail Napisz !       Adres: Smyczkowa 12/31      Warszawa
Strona: https://prawopasazera.pl/
Dodano 56 dni temu          Ważne do: 2022-06-29 07:12:01


dj Konrad - śpiewający dj z akordeonem
DJ KONRAD – śpiewający dj z akordeonem , karaoke. Oprawa muzyczna wesel, poprawin, balów, uroczystości firmowych, jubileuszy. Prezentuję bardzo szeroki repertuar każdego gatunku muzycznego , prowadzę liczne zabawy i konkursy, w tym karaoke. Profesjonalne nagłośnienie /co za tym idzie czystość brzmienia dźwięku/ , laserowe i led oświetlenie, wytwornice dymu , baniek najlepszych firm , sposób prowadzenia uroczystości plus kilkanaście lat doświadczenia , a przy tym atrakcyjna cena gwarantuje 100 procent Państwa zadowolenia. Moja praca nie sprowadza się tylko do typowego dla dja odtwarzania muzyki , ale dodatkowo gram na akordeonie, keyboardzie i śpiewam przeplatając to z odtwarzaniem muzyki i prowadzeniem zabaw co zdecydowanie podnosi jakość mojej usługi. Przy moich umiejętnościach i sposobie prowadzenia przez mnie uroczystości nie muszą Państwo zbędnie zapraszać dodatkowych muzyków co wiążę się ze zmniejszeniem Państwa kosztów choć istnieje u mnie również możliwość występu z wokalistką bądź śpiewającym gitarzystą. Dodatkowo oferuję ciężki dym do tzw. „ tańca w chmurach”. Wstawiam faktury vat. zapraszam na: www.djkonrad.pl Szczegółowe oferty, skróty dvd i dodatkowe informacje przesyłam drogą mailową. email : dj523@wp.pl tel: 731730807

Region: Częstochowa     Telefon: 731730807
    E-mail Napisz !       Adres: www.djkonrad.plStrona: http://www.djkonrad.pl
Dodano 58 dni temu          Ważne do: 2020-11-01 20:31:04


śpiewający akordeonista
Śpiewający akordeonista na wesele, poprawiny , jubileusz , uroczystość firmową, piknik, wyprowadzenia z domów Państwa Młodych podczas uroczystości weselnych. Bardzo szeroki repertuar od biesiady po szlagiery światowej muzyki rozrywkowej w wersji instrumentalnej i wokalno-instrumentalnej, a przy tym profesjonalne wykonanie gwarantują Państwu stuprocentowe zadowolenie. Dodatkowym atutem są przygotowane przeze mnie śpiewniki dla zaproszonych gości . Więcej szczegółów na: www.djkonrad.pl Szczegółowe oferty i dodatkowe informacje przesyłam drogą mailową Wystawiam faktury vat email: dj523@wp.pl tel: 731730807

Region: Częstochowa     Telefon: 731730807
    E-mail Napisz !       Adres: www.djkonrad.plStrona: http://www.djkonrad.pl
Dodano 58 dni temu          Ważne do: 2020-11-01 20:30:26


zespół Tenor
Zespół muzyczny Tenor . Zajmujemy się muzyczną oprawą: wesel, poprawin , balów, uroczystości firmowych, festynów, plenerów, bankietów... Profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie, bardzo szeroki repertuar , biesiada przy stołach - przy akompaniamencie i śpiewie, gra przy wyprowadzeniach z domów Państwa Młodych, liczne zabawy i konkursy plus kilkunastoletnie doświadczenie zagwarantują Państwu stuprocentowe zadowolenie. Wokalistka, 2 wokalistów, gitara prowadząca, gitara basowa, 2 x keyboard , akordeon. Na życzenie gramy również z saksofonistą. Szczegółowe informacje, skróty dvd przesyłamy drogą mailową . tel: 731730807 email: zespoltenor@wp.pl

Region: Częstochowa     Telefon: 731730807
    E-mail Napisz !       Adres: nie dotyczy
Dodano 58 dni temu          Ważne do: 2020-11-01 20:29:12


Najwyższy poziom świadczonych usług
Firma Hamilton zajmuje się prowadzenie różnorodnych badań z zakresu analiz laboratoryjnych żywności, kosmetyków i produktów chemii gospodarczej, farmaceutyków, opakowań i artykułów przemysłowych i wielu innych. Z naszej oferty korzystają firmy prowadzące eksport, import, tranzyt towarów rolno- spożywczych i innych towarów. Nasze usługi realizowane są na najwyższym poziomie, przez zespół doświadczonych specjalistów. Wyróżnia Nas terminowość realizacji badań. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Region: Częstochowa    E-mail Napisz ! Strona: http://hamilton.com.pl/oferta/badania-konopii/marihu
Dodano 58 dni temu          Ważne do: 2020-11-01 19:03:04


Stomatologia warszawa wola Dental Gallery
Zadbają o twoje indywidualne potrzeby i oczekiwania w kwestii zębów w gabinecie dentystycznym Dental Gallery. Profesjonalna pomoc od zespołu doświadczonych specjalistów, którzy nie tylko zadbają o twoje uzębienie, ale również mogą zająć się korektą zgryzu, ortodoncją i chirurgią stomatologiczną. Wszystko po to, abyś mógł cieszyć się pięknym uśmiechem. Sprawdź sam na dental-gallery.pl.

Region: Inny     Telefon: 883 005 888
    E-mail Napisz !       Adres: Sowińskiego 24/U3      Warszawa
Strona: https://dental-gallery.pl/
Dodano 58 dni temu          Ważne do: 2022-12-27 11:37:32


Masz kilka kredytów,chwilówek?Mamy dla Ciebie
Pomagamy osobom zadłużonym , w trudnych sytuacjach finansowych. Nie czekaj, zadzwoń już dziś ! Otrzymasz pełną pomoc, bez opłat wstępnych ! Kredyty Gotówkowe i Konsolidacyjne: -okres kredytowania do 12 lat -do 220000zł bez zabezpieczeń -minimum formalności -również na oświadczenie Tel: 730 809 809 *Kredyty dla Firm i Rolników -do 550000 zł dla profesjonalistów -na dowolny cel , również na konsolidację -specjalna oferta dla wybranych zawodów -oferta również na oświadczenie, bez zabezpieczeń *Kredyty Samochodowe, Leasing -okres kredytowania do 10 lat na nowe pojazdy, na używane do 8 lat -leasing samochodów, maszyn i urządzeń *Pozabankowe -pożyczki do 30000 zł -nawet do 10000 zł na oświadczenie -oferta sprawdzonych firm pożyczkowych Akceptuję dodatkowe źródła dochodu, takie jak: umowy najmu/dzierżawy lokalu,umowy cywilno-prawne, najmu/, świadczenia socjalne i wychowawcze (np. 500+) Tel: 730 809 809

Region: Częstochowa     Telefon: 730809809
    E-mail Napisz !       Adres: cała Polska
Dodano 58 dni temu          Ważne do: 2020-11-01 05:10:30


Hostessy Alternativa- alternativamodels.pl
Alternativa to prężnie działająca ogólnopolska agencja hostess. W naszej ofercie znajdziesz najładniejsze i najbardziej sympatyczne hostessy w całym kraju. W naszej bazie jest ich kilka tysięcy. Nasza siedziba mieści się w Warszawie, ale z powodzeniem działamy też w Poznaniu, Krakowi, Kielcach i Gdańsku. Obsługujemy wszelkiego rodzaju wydarzenia promocyjne (targi branżowe, gale, imprezy plenerowe).

Region: Częstochowa    E-mail Napisz ! Strona: https://alternativamodels.pl
Dodano 59 dni temu          Ważne do: 2020-10-31 12:42:06


Mydło i powidło. Czego dusza zapragnie
Meble dla dzieci. Świat dziecka rządzi się swoimi prawami. Przestrzeń, w której przebywa dziecko, wymaga odpowiedniej aranżacji i dopasowanych do wieku dziecka mebli. Aby pokój dziecka był idealnym miejscem do nauki, zabawy i wypoczynku, jego wyposażenie powinno być atrakcyjne wizualnie, wytrzymałe i bezpieczne. Usługi ślubne. Wszystko, co sprawi, że ten dzień będzie przez małżonków wspominany jako najpiękniejszy w życiu: usługi fryzjerskie i kosmetyczne, przygotowanie posiłków, fotografowanie i filmowanie ślubu i wesela, wykonanie dekoracji, zapewnienie oprawy muzycznej, transport pary młodej i gości itd. Lampy, świeczniki i lustra. A także żyrandole, stoliki kawowe, dywany i inne elementy wyposażenia. Zarówno dla kolekcjonerów, jak dla i osób, które chcą w ciekawy sposób zaaranżować wnętrze. Telefony komórkowe. Najnowsze modele smartfonów, odznaczające się nowoczesnym wzornictwem, zapewniające fantastyczne możliwości robienia zdjęć i filmów, wyposażone w wytrzymałe baterie, a także telefony dla seniorów, z dużymi klawiszami i czytelnym wyświetlaczem. Imprezy, wydarzenia. Biznesowe, naukowe, promocyjne, muzyczne, kulturalne, edukacyjne, rodzinne, sportowe, turystyczne i inne. Noclegi. Domy i mieszkania do wynajęcia, apartamenty, hotele, motele, domki letniskowe, kwatery prywatne, pensjonaty, gospodarstwa agroturystyczne, schroniska turystyczne. Niezależnie od tego, czy jest to weekendowy wypad lub wakacyjny wypoczynek, czy też podróż służbowa. Opony i felgi. Odpowiednie opony to kwestia bezpieczeństwa. Przy ich wyborze trzeba uwzględnić między innymi przyczepność, bieżnik, opory toczenia i wytrzymałość. Opony letnie, zimowe i całoroczne. Nowe i używane. Felgi stalowe i aluminiowe. MULTINO. Wszystko, czego dusza zapragnie.

Region: Częstochowa     Telefon: 123123123
    E-mail Napisz !       Adres: cała polskaStrona: http://www.multino.pl
Dodano 60 dni temu          Ważne do: 2020-10-30 07:24:29


Szycie parasole altany, naprawa przedsionki c
Szycie oraz naprawa parasoli ogrodowych, pawilonów i altanek na wzór starych Naprawa przedsionków do przyczep campingowych, Hustawek, namiotów, pokryć na łodzie zwykle plandeki oraz Cabrio Szyjemy oraz naprawiamy tapicerkę samochodową, skórzaną, meblową oraz jachtowa. Wymieniamy płótno w leżakach hamakach. Siedziska Szyjemy namioty na westfalie na wzór starych zniszczonych Naprawiamy Trampoliny. Nabijamy napy, guziki, oczka. Wszywamy bardzo długie zamki do przedsionki camp namioty, trampoliny, plandeki, torby plecaki walizki . Siedziska Altany oraz parasole piwne szyjemy z mocnych wodoodpornych materiałów , nici również odporne na pleść oraz promienie UV Uszyte przez nasza firme produkty sluza na lata. . tel 0698947100 http://www.szycie-namioty-tapicerka-parasole.pl

Region: Częstochowa     Telefon: 698947100
    E-mail Napisz !       Adres: kolno Strona: http://www.szycie-namioty-tapicerka-parasole.pl
Dodano 60 dni temu          Ważne do: 2020-10-30 05:47:51


Klinika dermatologii i medycyny estetycznej
Klinika dermatologii i medycyny estetycznej Medi-Derm powstała w 2001 roku, w Warszawie. Medi-Derm to zespół profesjonalistów, oferujących usługi na najwyższym poziomie. Zapewniamy kompleksową obsługę z zakresu: Medycyny Estetycznej, Zabiegów Laserowych, Dermatologii, Dermatochirurgii, Flebologii i Kosmetologii. W naszej prywatnej klinice wykonujemy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej oraz kosmetologicznej. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą zabiegów dostępną na stronie internetowej Medi-Derm.

Region: Inny    E-mail Napisz ! Strona: https://mediderm.com.pl/
Dodano 61 dni temu          Ważne do: 2020-10-29 21:14:05


Kompleksowe usługi w LiderPak
Przeprowadzasz się do nowego domu? Potrzebujesz firmy, która sprawnie i szybko spakuje Twoje meble, bezpiecznie je przetransportuje i dostarczy do punktu docelowego? Wszystko, jest możliwe z firmą LiderPak. Doświadczeni specjaliście, pracujący w firmie przeprowadzkowej, zdemontują Twoje meble, zabezpieczą przed uszkodzeniami, przetransportują do wskazanego miejsca oraz rozpakują i złożą w całość. Dzięki doświadczonym specjalistą możesz mieć pewność, że wszystko dotrze w takim stanie, w jakim zostało powierzone nam przez nadawcę.

Region: Inny    E-mail Napisz ! Strona: https://www.liderpak.pl/transport-mebli/
Dodano 61 dni temu          Ważne do: 2020-10-29 00:07:32


Wyświetlane 106 do 120, strony: << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 >>


Nieruchomości
Kupię
Sprzedam
Szukam do wynajęcia
Mam do wynajęcia
Zamienię


Firmy - Usługi
Szukam fachowca
Wykonuję

Kupię
Agd/Dla domu
RTV
Komputery
Pozostałe


Odzież
Sprzedam
Kupię
Dodatki
Telefony
Sprzedam
Kupię
Zamienię
Akcesoria


Przyjaciele/Randki
Poznam Kobietę
Poznam Mężczyznę
Pozostałe


Wyraz:
Region:
allegazeta.pl nie odpowiada za treści ogłoszeń i wynikłe z nich kontakty
jak również zastrzega prawo do usunięcia ogłoszeń
bez podania przyczyn.
Copyright © 2012 allegazeta.pl - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Na naszej stronie znajdą Państwo ogłoszenia drobne przeróżnych kategorii: praca, nieruchomości, motoryzacja, różne marki: VW, BMW, Opel, Skoda, Fiat, Citroen, Ford, Mazda, sprzedam, kupię, zamienię, odzież, telefony różnych firm jak Motorola, SonyEricsson, Nokia, LG, akcesoria, motocykle, dla domu, społeczność, zgubiono, dom, znaleziono, korepetycje, AGD, RTV, pokoje, kwatery, stancje, do wynajęcia, firmy, usługi i wiele innych. Nie zabraknie także aktualności z miasta, informacji o imprezach, koncertach i eventach. Częstochowa 2012.
| Get FireFox! | | BYKOM-STOP - Poprawna pisownia i ortografia w Internecie | PHP-Fusion 5.01